Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
damage اصلا تو بازی تاثیر داره؟؟؟ یا فقط ظاهریه؟؟ من یه تریلر دیدم ماشین خرد و خمیر شده بود ولی بازم بدون مشکل حرکت میکرد!
میتونی کاری کنی که تاثیر داشته باشه میتونی کاری کنی که فقط ظاهری باشه

بازی را امروز از boysteam گرفتم .
گرافیکه خوبی داره ولی کنترل بازی خیلی سخته .
صد رحمت به نسخه psp به نظرم کنترل تو نسخه psp خیلی از pc بهتره

اون بالا گفتم چجور کنترل رو درست کنی کنترلش با گیم پد مچ شده نه با کیبرد

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوربین فقط از داخل ماشین نشان میده ؟هیچ نمای دیگه ای نداره؟
damage اصلا تو بازی تاثیر داره؟؟؟ یا فقط ظاهریه؟؟ من یه تریلر دیدم ماشین خرد و خمیر شده بود ولی بازم بدون مشکل حرکت میکرد!
سه 4 تا زاویه دیگه هم داره.
دمیج هم من یه مصاحبه دیدم که گفته بود مثل گرید روی ماشین تاثیر میزاره

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
شما مطمئنا بازی رو با فریم ریت و گرافیک فجیعی بازی کردی چون این بازی هیچ کجاش شبیه پرو استریت نیست!;)
کیفیت مدل ماشین ها و کلا گرافیک در کنار فیزیک واقعی و نمای زیبای کاک پیت بازی یه تجربه بی نظیره.البته مشخصه اصلا طرفدار سبک شبیه سازی نیستید و از مقایسه این بازی بی نظیر با زباله ای مثل آندر کاور و حتی بهتر دونستن اون بازی کاملا مشخصه و الا این بازی رو باید بگیری رو سر حلوا حلوا کنی:biggrin1:
من مشکلم در اصل با پی سی هست و ربطی به این بازی نداره. من شخصا عاشق بازی های ریسنگ هشتم و حتی فرقون هم باشه بازی می کنم ولی با کنسول. این بازی هم خیلی توپه ولی با کیبورد که نمی شه بازی کرد!!:(
فریم بازی هم خوب بود و مشکلی نداشت فقط حوصله می خواد تا چند ساعت بشینی بهترین تنظیم رو برای سیستمت پیدا کنی.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من مشکلم در اصل با پی سی هست و ربطی به این بازی نداره. من شخصا عاشق بازی های ریسنگ هشتم و حتی فرقون هم باشه بازی می کنم ولی با کنسول. این بازی هم خیلی توپه ولی با کیبورد که نمی شه بازی کرد!!
فریم بازی هم خوب بود و مشکلی نداشت فقط حوصله می خواد تا چند ساعت بشینی بهترین تنظیم رو برای سیستمت پیدا کنی.
اینکه معلومه!من تا زمانی که این دسته 360 گیرم نیومده بود اصلا طرف گرید و درت نمی رفتم بعدش که اومد ترک به ترک همه رو تا ته رفتم.

عالیه! من به چشم یه grid جدید به بازی نگاه میکردم که مثل این که همینطور هم شده
منم همین طور!
خدا کنه EA به غیر یه NFS که داره میده به سیتروئن بسازه در فکر شماره بعدی این بازی هم باشه و دوباره فقط گیر نده به آرکید.منظورم مثل Call هست که 2 تا شرکت یکی در میون بازی های این سری رو آماده می کنن.

دوستان الان من با خیال راحت برم این نسخه آشغال Boysteam رو بگیرم پس؟مشکلی نداره؟

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
دوستان الان من با خیال راحت برم این نسخه آشغال Boysteam رو بگیرم پس؟مشکلی نداره؟
به نظر من نگیر! من گرفتم ستاپ اصلی نیست! الانم فهمیدم تا حدودی مشکل اجرا نشدن از کجاس:mad: یکی از فایل های dll رو که توپوشه بازی هست رو تورجان میگیره کسپر اسکای 2010 و پاکش میکنه!
حالا یه کرک دیگه دارم پیدا میکنم جایگزین کنم ببینم بازم میشه یا نه
خبرشو میام میگم.
در هر صورت اگه کسی بازی رو با ستاپ اصلی گرفته بگه ما هم بگیریم. اگه کسی هم میتونه دانلود کنه بگه تا لینک دانلود رو من پیدا کردم بدم:smile:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازی اجرا شد! البته کسپر اسکای رو خاموش کردم
ولی الان تو قسمت لودینگ گیر میکنه

لینک دانلود بازی رو به همراه کرک هم گذاشتم اینجا
دوستان مثل اینکه مشکل شما از سرویس پک هست.چون من الان یکی دو تا از رفیقام همین نسخه این از خدا بی خبر ها رو دارن میرن بدون مشکل.و بعدش تنظیمات رو هم پایین بیارید که لود ها طول نکشه
کسی یه جای خراب شده نمیشناسه که بازی ها رو با قیمت درست حسابی بیاره و ستاپ اصلی؟
بازی که فکر نکنم چیزی داشته باشه که اینا بخوان سانسور کنن درسته؟

Lucky4ever

کاربر سایت
May 28, 2007
105
دوستان مثل اینکه مشکل شما از سرویس پک هست.چون من الان یکی دو تا از رفیقام همین نسخه این از خدا بی خبر ها رو دارن میرن بدون مشکل.و بعدش تنظیمات رو هم پایین بیارید که لود ها طول نکشه
کسی یه جای خراب شده نمیشناسه که بازی ها رو با قیمت درست حسابی بیاره و ستاپ اصلی؟

حرف شما تایید می شه ... من دی وی دی های رفیقم رو گرفتم ریختم که اون بنده خدا بی خبر از این قضایا نسخه اون boysteam را داشت ... یه دو ساعتی بدون مشکل تو بازی بودم
اما بهم فاز نداد NFS کلا نباید بیاد تو پیست همون سبک شهری بهتره

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
جالبه اخه:-"من رو لپ تاپ دارم توپ بازی میکنم ولی رو PC نمیاد! هر دو هم Windows 7 هست!:(
در ضمن من از پشت شهرداری خریدم - اسم نمی برم ولی نرسیده به پاساژ لبافی

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان ... بازی من یا تو لودینگا گیر میکنه یا میندازه بیرون یا... اصلا نتونستم راحت بازی کنم... کسی هست مشکل رو حل کنه..؟؟! اگه نه برم نسخه سرزمین بگیرم..!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر