Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
از بازی میخوام برم بیرون چجوریه؟ کلید ندار :|
تنظیمات بازی کجاست میخوام رزولوشن رو کم کنم :D
نسخه بلک باکس
بسیار خب
esc رو بزنید بعد page up/dn از توی game settings میتونید تنظیمات گرافیکی رو دست کاری کنید برای خروج هم همونجا exit to windows رو بزنید

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
کسی که از نسخه ی قبلی بازی خوشش نیومده از این خوشش میاد؟؟من اصلا از Most wanted خوشم نیومد ولی از نسخه ی قبل از اون Run خیلی خیلی خوشم اومد.

اگر اهل ریسنگ مخصوصا ارکید هستی خیلی بازی با فضای انلاین و مولتی به نظرم جالب شده مخصوصا امکاناتی که ea با nfsnetwork قرار داده و میتونی اپ رو روی گوشیت نصب کنی و خلاصه کلی وقتت رو پر میکنه بازی

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام
من تمام سیوم پرید !! و بازی از اول میاد ولی دیگه حس دوبراه رفتنش نیست رفتم از یه جا سیو کامل دانلود کردم جایگزین کردم ولی انگار قبول نکرده چون بازم بازی از اول شروع میشه !! چه باید کرد ؟

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
مهم ترین ایراد بازی نداشتن داستانه..حداقل یک انگیزه ای باید برای گیمر باشه یا نه؟؟
ایراد های جزئی تر هم فراوانی پلیس ها و نداشتن Pause میتونه باشه..
گرافیکش هم بد نیست.در کل با این که داستان نداره ولی راضیم..بهش 8 میدم.
(شخصی سازی ماشین ها خوبه و یاد نسخه های قدیمی میفتم.)

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
مهم ترین ایراد بازی نداشتن داستانه..حداقل یک انگیزه ای باید برای گیمر باشه یا نه؟؟
ایراد های جزئی تر هم فراوانی پلیس ها و نداشتن Pause میتونه باشه..
گرافیکش هم بد نیست.در کل با این که داستان نداره ولی راضیم..بهش 8 میدم.
(شخصی سازی ماشین ها خوبه و یاد نسخه های قدیمی میفتم.)

به نظرم نداشتن pause بد نیست چون وقتی بازی رو تو حالت public قرار میدید دیگه pause معنایی نداره برای همینم فکر میکنم باید فضای بازی رو اوپن ورلد و مولتی در نظر گرفت
در مورد داستان و بقیه موارد باهات موافقم

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
سلام
من تمام سیوم پرید !! و بازی از اول میاد ولی دیگه حس دوبراه رفتنش نیست رفتم از یه جا سیو کامل دانلود کردم جایگزین کردم ولی انگار قبول نکرده چون بازم بازی از اول شروع میشه !! چه باید کرد ؟

این سیو رو امتحان کن . به احتمال خیلی قوی جواب بده . واسه من که جواب داد . یکی دیگه از بچه ها هم مشکل داشت اینو بهش دادن جواب داد !

سیو

euphratica

کاربر سایت
Mar 12, 2012
29
دوستان سلام . من الان نقشه مسابقه و نقشه پلیس رو کامل رفتم . ولی تا الان 5 تا ماشین بیشتر آزاد نکرده و اینکه دیگه مسابقه ای هم ندارم بازی کنم . الان دقیقا باید چکار کنم ؟ چون فکر نمیکنم بازی تموم شده باشه . خدایی کمک کنید

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان سلام . من الان نقشه مسابقه و نقشه پلیس رو کامل رفتم . ولی تا الان 5 تا ماشین بیشتر آزاد نکرده و اینکه دیگه مسابقه ای هم ندارم بازی کنم . الان دقیقا باید چکار کنم ؟ چون فکر نمیکنم بازی تموم شده باشه . خدایی کمک کنید

رفیق باید موادی که تو چک لیستها هست رو انجام بدیش
مثال تصویر
60387258585822381347.jpg

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

آخرین ویرایش:

God_War

کاربر سایت
Jan 22, 2014
37
درود.

دوستان در چپتر هفت قسمته سوم Speed List برای Unlock شدن پاگانی هوآیرا گفته چندتا کار باید انجام بدیم که یکی از اونها اینه که این چیزی که تو عکس مشخص کردیمو به لول 9 برسونم. من اصلا نمیدونم این چیه و برای چیه . باید چه کنم:
همونی که توی دایره هست.

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
درود.

دوستان در چپتر هفت قسمته سوم Speed List برای Unlock شدن پاگانی هوآیرا گفته چندتا کار باید انجام بدیم که یکی از اونها اینه که این چیزی که تو عکس مشخص کردیمو به لول 9 برسونم. من اصلا نمیدونم این چیه و برای چیه . باید چه کنم:
همونی که توی دایره هست.

این یعنی باید بتونی پلیس ها رو گم کنی تا درجه ی Heat به 9 برسه..یکم زمان میبره نباید به همین راحتی بزاری پلیسا بگیرنت..کار یکم سختیه.سعی کن ازشون فرار کنی یا بهشون با Tech ضربه بزنی.

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
درود.

همونی که توی دایره هست.
اون heat level هست که باید به 9 رسیده بشه نا speedlist تکمیل بشه
عدد 3 هم heat level ماشین شماست
زمانی که وارد بازی میشید یه پلیس پیدا کنید حسابی کفرش رو در بیارید و با persuit tech از خجالتش در بیاید! heat level بالا میره(بعد از هر بار وارد شدن به hideout این عدد دوباره 1 میشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر