Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

speedup

کاربر سایت
Jan 7, 2013
27
نام
Mojtaba
Hop in the driver's seat of two astonishing Lamborghinis-- the Gallardo LP 570-4 Super Trofeo and the Miura Concept.
Available NOW, the Lamborghini DLC Pack

Learn more:
DLC | New Lamborghini Cars Race on to the Scene | Need for Speed

این مطلب رو ‍‍در پیج رسمی need for speed در فیسبوک دیدم
یه DLC واسه Rivals اومده و Gallardo LP 570-4 Super Trofeo و the Miura Concept vرو واستون اضافه میکنه!

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
Hop in the driver's seat of two astonishing Lamborghinis-- the Gallardo LP 570-4 Super Trofeo and the Miura Concept.
Available NOW, the Lamborghini DLC Pack

Learn more:
DLC | New Lamborghini Cars Race on to the Scene | Need for Speed

این مطلب رو ‍‍در پیج رسمی need for speed در فیسبوک دیدم
یه DLC واسه Rivals اومده و Gallardo LP 570-4 Super Trofeo و the Miura Concept vرو واستون اضافه میکنه!

من که ترجیح میدم سمت و سوی DLC و آپدیت و همچین چیزا نرم !! :d آخرین باری که این کارو کردم بازی دو سه تا مشکل پیدا کرد هنوز سیوم رو هم که با کلی زحمت رسونده بودمش به رنک 56 حذف کرد !! :d:|

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
سلام دوستان. من این اوایل بازی هستم. این مرحله 5 تا پلیس لمس کنیدو میزنم جواب تنمیده. اسمالیس توربو رو نمیدونم چیکار کنم

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
چرا پلیسا تو این بازی همچین می کنن؟!:|
یعنی هر بار که از کنارم رد میشن میفتن دنبالم چه وسط مسابقه باشم چه تایم تریل و چه حتی کنار خیابون پارک کرده باشم!!
حتی وقتی از دستشون فرار میکنم بازم وقتی منو میبینن وضعیت قرمز میشه و میفتن دنبالم!
الان این مشکل بازی من هست یا کلا همینطوره؟!
مسابقه رو تموم کردم و مثلا میخوام رو نقشه مسابقه ی بعدی رو مارک کنم و برم سمت اون یه پلیس پیدا میشه و تا از شرش خلاص نشم نمیتونم وارد اون مسابقه بشم! در کسری از دقیقه هم یه گله میشن و باید 3-4 دقیقه بگازی تا از دستشون خلاص بشی و اگه هم خلاص بشی و دوباره ببیننت همین آشه و همین کاسه!

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
چرا پلیسا تو این بازی همچین می کنن؟!:|
یعنی هر بار که از کنارم رد میشن میفتن دنبالم چه وسط مسابقه باشم چه تایم تریل و چه حتی کنار خیابون پارک کرده باشم!!
حتی وقتی از دستشون فرار میکنم بازم وقتی منو میبینن وضعیت قرمز میشه و میفتن دنبالم!
الان این مشکل بازی من هست یا کلا همینطوره؟!
مسابقه رو تموم کردم و مثلا میخوام رو نقشه مسابقه ی بعدی رو مارک کنم و برم سمت اون یه پلیس پیدا میشه و تا از شرش خلاص نشم نمیتونم وارد اون مسابقه بشم! در کسری از دقیقه هم یه گله میشن و باید 3-4 دقیقه بگازی تا از دستشون خلاص بشی و اگه هم خلاص بشی و دوباره ببیننت همین آشه و همین کاسه!

این مشکل که از خود بازی هست ! :d:| ولی اینکه وقتی پلیس دنبالت هست نمیتونی وارد مسابقه بشی ، باید بگم که این طوری نیست . چون خودم تا حالا چند بار پلیس دنبالم بوده و وارد eventها شدم و مشکلی هم پیش نمیاد .

سلام دوستان. من این اوایل بازی هستم. این مرحله 5 تا پلیس لمس کنیدو میزنم جواب تنمیده. اسمالیس توربو رو نمیدونم چیکار کنم

باید توربو بخرین و رو ماشین نصب کنین . بعدش توربو رو روشن کنین و وقتی فعاله از عقب یا کنار به یک racer یا cop بزنین .

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان سایتی برای دانلود dlcهای بازی سراغ ندارین ؟! جدیدا یک dlc آمده که SLR McLaren722 رو اضافه میکنه ! دارم در به در دنبالش میگردم . کسی نمیدونه از کجا باید بگیرمش؟

آخرین ویرایش:

saw_666

کاربر سایت
Feb 12, 2014
41
دوستان من خودم راه باز کردن مازراتی رو پیدا کردم که متاسفانه به پلاس نیاز هست ...با توجه به اینکه تاپیک وحشتناک غبار آلوده فکر نمیکنم گفتنش لطفی داشته باشه

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
دوستان من خودم راه باز کردن مازراتی رو پیدا کردم که متاسفانه به پلاس نیاز هست ...با توجه به اینکه تاپیک وحشتناک غبار آلوده فکر نمیکنم گفتنش لطفی داشته باشه
از طریق OverWatch باز میشه درسته ؟‌ میشه لطفا توضیح بدی گفتنش خالی از لطف نیست من استقبال میکنم ! :d

saw_666

کاربر سایت
Feb 12, 2014
41
بله از طریق over watch باز میشه...بطور خلاصه... اول باید تو سایت nfsnetwork.com لوگین کنید و بعد روی اور واچ کلیک کنید و یکی از اون ماموریتارو استارت کنید بعدشم از منوی autolog playlist توی بازی (اگه اشتباه نکنم)‌ ماموریتو باز میکنیم و بعد از اتمام باید باز بشه اگرم نشد یبار دیگه :d البته چون خودم پلاس ندارم نذاشت برم تو اور واچ اما نتیجشو اعلام کنید لطفا

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
بله از طریق over watch باز میشه...بطور خلاصه... اول باید تو سایت nfsnetwork.com لوگین کنید و بعد روی اور واچ کلیک کنید و یکی از اون ماموریتارو استارت کنید بعدشم از منوی autolog playlist توی بازی (اگه اشتباه نکنم)‌ ماموریتو باز میکنیم و بعد از اتمام باید باز بشه اگرم نشد یبار دیگه :d البته چون خودم پلاس ندارم نذاشت برم تو اور واچ اما نتیجشو اعلام کنید لطفا
من چند بار اینکارو کردم قبلا، OverWatch Playlist رو پنج،شش دفعه مسابقه هاش رو رفتم ولی باز نشد ! :|

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان یه حالی به این تاپیک بدید چرا کسی حال نمیکنه با این بازی!؟

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

من رفتم توnfsnetwork.com و app رو نصب کردم حالا باید چه کنم!؟

Last edited by a moderator:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
سایت overwatch واسه خودش level داره, الان یادم نیست ولی فکرکنم هر 10 تا لول یک challenge به autolog playlist اضافه می کرد که اگه انجامش بدید یکیش مازارتی میده و یکیش هم بنتلی پلیس میده. کلا آخرش لول 50 هست. لول هم اول با انجام ماموریت ها بالا مبره بعدش میتونی با تعمیر کردن ماشین ملت و شارژ کردن نیتروژن و .... خیلی سریع تر لول آپ کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Majid.yadegari

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان میشه این بازی رو با فرمون و پدال بازی کرد!؟یعنی این قابلست رو داره!؟

دوستان انلاین بازی چطوره وضعیتش واسه بازی ؟

من که دارم حال میکنم البته شاید چون کلا سری نید فور اسپیدو دوست دارم
خوبیش اینه بازی محدود نیست و تنوع زیاد هست

Last edited by a moderator:

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
کسی که از نسخه ی قبلی بازی خوشش نیومده از این خوشش میاد؟؟من اصلا از Most wanted خوشم نیومد ولی از نسخه ی قبل از اون Run خیلی خیلی خوشم اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر