Multi Platform Need for Speed: Rivals

ناشر:Ghost Games
سازنده:EA
پلتفرم:PC/X360/PS3/PS4 XBOX One
تاریخ انتشار:19 نوامبر

با تشکر از ( The Master Miller)
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.

• Like
Reactions: Majid.yadegari

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
به به تیونینگ به بهترین شکل ممکن همونطور که باید باشه
8.gif

تازه داره به ریشه های خودش بر میگرده

06178590252841007397.jpg

هنوز دانلود بازی تموم نکردم اما فکر میکنم همین چیزی هست که سالها منتظرش بودیم

دوستان به افتخار این بازی زیبا موزیک دانلود کنید
فقط قبل گوش کردن صدای اسپیکرو تا اخر ببرید بالا
4.gif

لینک دانلود
Lean Back Terror Squad.MP3

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
8.gif

06178590252841007397.jpg

دوستان به افتخار این بازی زیباموزیک دانلود کنید
فقط قبل گوش کردن صدای اسپیکرو تا اخر ببرید بالا
4.gif

دانلود
Lean Back Terror Squad
عالیــــــــــــــــــــــه
سالهاست منتظر این بودم! :D

گفتم توی MW 2012 میبینیم اما ندیدیم! ولی انگار دوباره توی این نسخه به ریشه ها برگشته!
از Most Wanted 2005 به بعد اصلا تیونینگ و اسپرت کردن ماشینا خوب نبوده! من با تیونینگ Most Wanted زندگی کردم :D عالی بود! اگه اینم مثل همون باشه خیلی عالی میشه! مخصوصا اگه تعداد موارد اسپرت ها و تیونینگ ها زیاد باشه :x

خدا کنه تا فردا پس فردا سریع بازی کرک بشه که ما بازی رو دانلود نکنیم بشینیم نگاهش کنیم تا کرک شه :|

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
8.gif

06178590252841007397.jpg

دوستان به افتخار این بازی زیبا موزیک دانلود کنید