Need for Speed: Rivals | Xbox 360

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
سلام .

بسیاری از دوستان از من پرسیدن در مورد اجرا کردن این بازی که چطور اجراش کردی nfs rival توضیح بده .... طبق تصویر میگم که متوجه بشید. که باید اول محتویات HD PACK را استخراج کنید.
1-با برنامه Xbox Image Browser ابتدا iso بازی رو انتخاب کنید و بعد محتوای content محتویاتش رو استخراج کنید طبق تصویر.
93986906938565564011.png

2-بعد از این که content رو استخراج کردید به مسیر مربوطه به هارد داخلی کنسول انتقال دهید با برنامه xex menu تو عکس مسیر معلومه که کجا بریزد
07005368234821386341.png

3-فولدر بازی را به آدرس HDD:/Partition3/Content/0000000000000000/ موجود در هارد منتقل نمایید .
4-- خودم بازی رو گاد کردم ....وبا برنامه xex menu انتقال دادم به هارد داخلی کنسول و بازی بدون هیچ درددسری اجرا شد .....
نکته :
این آموزش برای کنسول های جی تگ هست.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بازی یک افتضاح به تمام معنا هست برای این نسل . اصلاً انگار اینا نسخه ی نسل هفتم رو ول کردن چسبیدن به نسل 8ـم. از نسخه ی قبلی هم افتضاح تره.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
از همه ضایع تر اینه که وسط مسابقه نمی تونی Stop کنی و اگه استارت رو بزنی مسابقه همچنان ادامه پیدا می کنه!!! واقعا چی فکر کردن که این کارو کردن؟ مثلا خواستن گیم پلی مسخره بازی رو جذاب تر کنن؟!!!!
خدارو شکر که این افتضاح رو نخریدم....

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
پس فقط در ایران نیست که مردم با چنگ و دندون مجبورن پول در بیارن تا از گشنگی نمیرن.
اونا هم با ساختن بازی های افتضاحی از سری nfs نشون دادن که چقدر نیازمند پول هستن و به هر قیمتی حاضرن بازی های افتضاح بدن بیرون واسه یه لقمه نون

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
یه حرکت هست من اصلا درکش نمیکنم اگه ماشین بخوره به یه جای بعد ییهو خودش دورش میکنه !نمیفهمم این دیگه چه صیغه ایه تو بازی؟!کسی فهمید بگه مارو از این جهل بیرون بیاره.

Hamed-M1

کاربر سایت
Jul 3, 2011
24
نام
Hamed
دوستان من اخرین بار nfs most wanted 2 رو انجام دادم این بازی چقدر با اون تفاوت داره؟ یعنی میشه ماشین هارو اسپرت گرد و؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بازیش خیلی رو مخه!! پلیسا خیلی قویتر از قبل هستن،وقتی EMP روت قفل میشه دیگه از هر ماشینی هم جلو بزنی باز رو خودت قفله و حتما باید Jam بزنی ...

پلیس Spike میزاره کل جاده رو میگیره با اون گرافیک مسخره توی روز اصلا Spikeها معلوم نست -_-

یکم میخوری به دیوار یهو میزه Critical Damage -_-

کل پلیس های شهر دنبالتن به راحتی میرسی به خونه،میری داخلش :-o(جدا چه فکری کردن اینو اینطوری ساختن آخه؟! )

در کل اصلا بازی خوبی نیست بنظرم

کسی میدونه چه طوری میشه تا رنک 60 رسید؟من 3-4 روزه دارم بازی میکنم رنکه 20ام تازه:-s

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
بازیش خیلی رو مخه!! پلیسا خیلی قویتر از قبل هستن،وقتی EMP روت قفل میشه دیگه از هر ماشینی هم جلو بزنی باز رو خودت قفله و حتما باید Jam بزنی ...

پلیس Spike میزاره کل جاده رو میگیره با اون گرافیک مسخره توی روز اصلا Spikeها معلوم نست -_-

یکم میخوری به دیوار یهو میزه Critical Damage -_-

کل پلیس های شهر دنبالتن به راحتی میرسی به خونه،میری داخلش :-o(جدا چه فکری کردن اینو اینطوری ساختن آخه؟! )

در کل اصلا بازی خوبی نیست بنظرم

کسی میدونه چه طوری میشه تا رنک 60 رسید؟من 3-4 روزه دارم بازی میکنم رنکه 20ام تازه:-s

هر چپتر خودش 3 نوع ماموریته
برای رسیدن به لول آخر
باید همه ماموریت ها رو انجام بدین
یعنی هر 3 نوع ماموریت هر چپتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر