Need for Speed: Rivals رسما معرفی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

‌EA امروز رسما بازی را تایید کرد.
Marcus Nilsson تهیه کننده Ghost Games در این باره گفت:"
بازی از Frostbite 3 استفاده می‌کند سازنده بازی استدیو سوئدی Ghost Games با همکاری Criterion Games است. فضای بازی برای رقابت شدید بین رانندگان و پلیس‌ها بسیار زیاد است. Need for Speed Rivals در PC و کنسول‌های نسل بعد زیبا به نظر می‌رسد.

اطلاعات اولیه:
بازی در Redview County جریان دارد که داای جزئیات زیادی است.
استفاده از قابلیت Need for Speed Network که از سیستم Autolog بهره می‌بره: گیمران می‌توانند وضعیت خود را با قیه مقایسه کنند دوستانشان را به رقابت دعوت کنند، و نکات مثبت خود را با دوستان و رقیبا به اشتراک بگذارند.
قابلیت شخصی سازی مانند استفاده از paintjobs جدید، شخصی سازی license plates، گذاشتن تصاویر برروی بنده ماشین و ارتقا ماشین.
Pursuit and Evasion Tech شامل 11 ارتقا گجت است که شامل turbo boosts است برای مسابقه دهندگان jammers و EMPs و برای پلیش‌ها shockwaves، ایست بازرسی و هلیکوپتر در دسترس است.
Ferrari در Rivals برگشته است آن هم پس از 7 سال در سری NFS. بازیکنان می‌توانند F12berlinetta را در بازی کنترل کنند.
قابلیت جدید AllDrive در بازی اجازه می‌دهد تا بازیکن تنها نباشد و با دوستان نیز بازیکی کند و مرزی بین بازی تکنفره و چندنفره وجود نداشته باشد.
بازیکنان قادر هستند در نقش پلیس‌ها باشند هر گروه قانون خود را دارد و دارای چالش high stakes است. مسابقه دهندگان بسیار سریع فرار می‌کنند و سعی می‌کنند به هدف خود برسند یعنی infamous شوند.
بازیکنان می‌توانند Speedpoints بدست بیاورند که از طریق فرار از دست پلیس امکان پذیر است، و باعث باز شدن ماشین‌های جدید و آیتم‌ها جدید می‌شود وقتی دستگیر شوید Speedpoints نیز از بین می‌رود.
در نقش پلیس باید گروهی کار کنید و درجه خود را بین نیرو‌های پلیس با دستگیر کردن رانندگان افزایش دهید. رسیدن به درجه‌ها بیشتر باعث آزاد شدن ماشین‌های بیشتر پلیس و قابلیت‌های پیشرفته جدید می‌شود."
پیش خرید بازی Nissan GT-R Black Edition پلیش که ماشین پیشرفته‌ای است را با قابلیت ارتقا و شخص سازی در دسترس قرار می‌دهد.
بازی جزء تفاوت در گرافیک پیشرفته برای کنسول‌های نسل بعد و تعداد بیشتر بازیکنان در بخش آنلاین به همراه تاثیرات آب و هوایی هیچ تغییر در محتوی با کنسول‌های فعلی ندارد.
محیط بازی open-world و بسیار شبیه به Most Wanted است.
آپدیت خبر:
Jamie Keen طراح اصلی Watch Dogs و Far Cry 3 در این استدیو است.
کارمندان این استدیو از استدیو‌های Bizarre, Black Rock به همراه Playground و Turn 10 هستند.
بازی نسخه Wii U ندارد چون Frostbite 3 برروی آن توسعه نیافته و هماهنگ نیست با این وجود گفته شد که Frostbite 3 با همه پلتفرم‌ها هماهنگ است. او اطلاعات زیادی نداد چون گفت من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم.

Need for Speed: Rivals در 19 نوامبر برای کنسول‌های نسل فعلی عرضه می‌شود و دراوایل سال نیز برای PS4 و Xbox One‌ عرضه خواهد شد.
نسخه PC بازی تایید نشده است ولی ممکن است برای PC عرضه شود Nilsson اشاره نکرده است که نسخه PC از ویژگی‌های کنسولهای فلی بهره می‌برند یا کنسول‌های نسل بعدی.

تصاویر:

منبع:
1
2
3

آخرین ویرایش:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
اميدوارم اين عكسا ديگه قديمي نباشه !!!! :-s
-----
9tcrhyqhf3tug9nz6grf.jpg
-----
zlut7c6lvty7d0qazqk.jpg
-----
ras7mh61tq3snaselx8o.jpg
-----

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
تو کنفرانس E3 که ب نمایش گذاشته شد من که اصلا خوشم نیومد... انگار ن انگار ک نید فور اسپید جدیده...

کلا چند ساله ک نید فور اسپید مرده...

Sent from my HTC One S using Tapatalk 4 Beta

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
من با NFS Shift از همه بیشتر حال کردم :D لامصب خیلی حال میداد یه مسابقه بود 50دور داشت :| تموم نمیشد لامصب :| اینم فکر کنم بترکونه :D NFS:RUN هم به نظرم از نظر گرافیک عالی بود :D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خیلی به این بازی امیدوارم و نسل جدید با یه بازی خوب شروع میکنیم!;)

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
خب تريلر گيم پلي رو بالاخره گرفتم ! (هر چند خيلي وقته آمده ) :| يك چيزي كه همون اول نظرم رو گرفت گرافيك بود كه نسبت به Hot Pursuit خيلي بهتر شده بود . محيطش هم يك جوري تو همون سبك Hot Pursuit 2010 بود . جاده هاش منو كاملا ياد همون بازي انداخت به خصوص تعقيب و گريزش ! فقط يك چيزي كه بود از نظرگيم پلي بهش شك كردم ! ماشين سر پيچ اصلا خوب نمي پيچيد انگار كه فرمونش بيش از حد سفت باشه ! فكر كنم اوني كه داشته بازي ميكرده در اون صحنه با كنترل ماشين داشته كشتي مي گرفته !! :d:| اين سرعت ماشين هم يك وضعي بود . بنده خدا خودشو ميكشت چهارم ميشد بعد سر پيچ ميزد رو ترمز كه نخوره به در و ديوار باز ميشد هفتم !!! :| به هر حال اميدوارم بازي خوبي باشه !

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
نمیدونم چرا احساس میکنم اینم به سرنوشت NFS : the run دچار میشه :( ( امیدوارم نشه )

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
در واقع اینم Hot Pursuit 2 هست(2010)ولی گرافیکش یکم پیشرفت کرده!!!حتی یه ذره هم ازش انتظار ندارم و چند ماه دیرتر بازیش میکنم چون GT6 میاد و اصلا به این فکر هم نمیکنم!!2012 هم FORZA HORIZON نذاشت NFS MW رو بازی کنم:dولی امسال پلاتش کردم...:d

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
نمیدونم چرا احساس میکنم اینم به سرنوشت NFS : the run دچار میشه :( ( امیدوارم نشه )

همينكه نزديك به HP 2010 هست ممكنه يك سري مشكلات رو ايجاد كنه ! مثلا شايد عده اي باشن كه انتظار يك چيزي نزديك به HP داشته باشن اما ضعف هايي توي بازي باشه كه نسبت به HP 2010 ضعيف تر نشونش بده . الآن كه Criterion اين بازي رو نميسازه به نحوي ميشه گفت خيلي اين سري حساس هست . چون داره موازي با همون Hot Pursuitي ساخته ميشه كه Criterion ساختش و اگه اين شركت جديد موفق نشه احتمال برگشت Criterion وجود داره اما از طرفي چون اعلام كردن كه اين شركت ديگه NFS رو نخواهد ساخت ، احتمال بازگشتش خيلي كمه !
به هر حال تا الآن يك سري چيزايي رو در تريلرها ديديدم و بررسي كرديم.نظر من درباره مقايسه Rivals با Hot Pursuit 2010 اينه:
1. ليست ماشين هاي HP خيلي خوب بودن و چيزهايي رو توش ديديم كه تا حالا كمتر در عناوين PC ديده شده بود به علاوه كلاس بندي ماشين ها يك چيز جديد بود كه تا حالا نديده بودم ! اما Rivals با حضور فراري ميشه گفت تقريبا برگ برنده اي رو داره كه خيلي به نفعش هست و همچنين با ماشين هاي ديگه كه تا حالا در اين سري ديديم از نظر Car list ميشه گفت Rivals كمبودي نداره !
2.قابليت تيونينگ در Rivals گذاشته شده كه همچين چيزي در HP نبود پس ميشه تا اينجا به Rivals اميدوار بود.
3.از نظر گرافيكي هم كه Rivals پيشرفت خوبي داشته اما Hot Pursuit 2010 هم گرافيك خيلي خوبي داشت و هنوز هم سطح بالايي داره .
4.چون HP داستان خاصي نداشت پس نبود داستان در Rivals مشكلي ايجاد نميكنه اما اگه باشه بهتره . هر چند بعيد مي دونم بازي ، داستاني داشته باشه.
5.گيم پلي Hot Pursuit 2010 خيلي عالي بود به نحوي كه سر پيچ ها ميشد با اعتماد به نفس كامل پيچيد اما در تريلر Rivals تقريبا ميشد ديد كه پيچيدن خيلي هم آسون نيست !
به هر حال بحث گيم پلي ، منوي بازي ، نقشه و چيزاي ديگه رو بهتره بذاريم براي موقعي كه بازي بياد . پس بايد تا 19 November صبر كنيم !

62794434669253242004.jpg
83558100858078017182.jpg

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اگه بخوایم از لحاظ داستان بررسی کنیم ، بازی HP داستان نداشت و بازی MW هم داستان نداشت ولی بین این دو نبود داستان در MW اصلا حس نمیشد ولی در HP شاید گاهی احساس کمبود داستان (یا شاید یکنواختی) حس میشد. در بازی Run هم با اینکه داستان داشت چنگی به دل نمیزد و یه جورایی انگار بازیه سردی بود . (منظورم این نیست که این سه نسخه رو دوست نداشتم) امیدوارم این نسخه تلفیقی از HP و MW (البته بعیده) باشه به علاوه چاشنی داستان که البته خیلی وقته که تو سری NFS یا داستان نبوده یا اگه بوده جالب نبوده !

skyfall

کاربر سایت
Jan 19, 2013
23
بازی برای pc تایید شده؟
لینک تریلر رو از کجا میشه پیدا کرد؟

ارسال شده از Xperia Mini Pro با استفاده از تپاتالک 2

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
the monster عزیز forza 5 رو با هیچکدوم اصلا مقایسه نکن چون واقعا قابل مقایسه نیست.driver club هم عالیه.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
بازی برای pc تایید شده؟
لینک تریلر رو از کجا میشه پیدا کرد؟

ارسال شده از Xperia Mini Pro با استفاده از تپاتالک 2

بله بازي براي PC تاييد شده ! :bighug:
يك لينك براتون ميذارم و اميدوارم كه خوب باشه اما از اونجايي كه تريلرهاي زيادي آمده بهتره با يك سرچ كوچيك در گوگل جديدترين تريلرها رو دانلود كنين !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر