Need for Speed: Most Wanted

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
فکر کنم داشته باشه من یه عکس ازش فکر کنم دیده باشم البته من زیاد از ماشین سر در نمیارم شاید هم Murcielago نباشه میزارم ببینید ولی اگه هم نباشه حتما گذاشته مگه میشه نزاشته باشه(البته عکسش هم از ماشین نصفه است دیگه تشخیصش برای من خیلی سخته :o )
این لامبورگینی گالاردو....تشخیصش زیاد سخت نیست ...یکم دقت کنی از چراغ جلوش میفهمی...

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نقل قول:
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899
فکر کنم داشته باشه من یه عکس ازش فکر کنم دیده باشم البته من زیاد از ماشین سر در نمیارم شاید هم Murcielago نباشه میزارم ببینید ولی اگه هم نباشه حتما گذاشته مگه میشه نزاشته باشه(البته عکسش هم از ماشین نصفه است دیگه تشخیصش برای من خیلی سخته )

این لامبورگینی گالاردو....تشخیصش زیاد سخت نیست ...یکم دقت کنی از چراغ جلوش میفهمی...
بابا بیچاره خودش گفته که من از ماشین زیاد سر در نمیارم.در ضمن به غیر از چراغش رینگش تابلوتره که گالاردو هست.و یا آینه ی ماشین.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
آقا یه خبر دیگه از بازی بدست آوردم اینکه اگه تو بازی یه مقدار خلاف های ما زیاد بشه ما میریم تو لیست سیاه بعد پلیس هرجا که ما رو ببینه دیگه میفته دنباله ما چه خلاف کنی چه نکنی

بابا بیچاره خودش گفته که من از ماشین زیاد سر در نمیارم.در ضمن به غیر از چراغش رینگش تابلوتره که گالاردو هست.و یا آینه ی ماشین
بابا راست میگه دیگه من که گفته بودم که از ماشین زیاد سر در نمیارم چرا گیر میدید دیگه ;)

آخرین ویرایش:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
حالا که مورسیه لگو و کارا جی تی گذاشتن فکر کنم چند تا هم پیست ختصاصی باید گذاشته باشن . چون فکر نکنم جاده هاش جوری باشن که 300 بشه رفت توش.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
حالا که مورسیه لگو و کارا جی تی گذاشتن فکر کنم چند تا هم پیست ختصاصی باید گذاشته باشن . چون فکر نکنم جاده هاش جوری باشن که 300 بشه رفت توش.
خوب مگه مثلا تو underground نمیشد 300 کیلومتر رفت؟!!!!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Death Knight:
خوب مگه مثلا تو underground نمیشد 300 کیلومتر رفت؟!!!!
چرا ولی ماشینا رو تیونینگ میکردیم تا سرعتون اینقدر میشد . مورسیه لگو 309 و کارا جی تی 312 کیلومتر سرعت نمونه تقویت نشده شون هست .حالا تقویت که بشن دیگه جایی نمیشه باشون پیچید !

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط alprh:
چرا ولی ماشینا رو تیونینگ میکردیم تا سرعتون اینقدر میشد . مورسیه لگو 309 و کارا جی تی 312 کیلومتر سرعت نمونه تقویت نشده شون هست .حالا تقویت که بشن دیگه جایی نمیشه باشون پیچید !

درسته علی جون ... فکر کنم باشه همون طور که توی nfsu2 بود که اسم مسابقه اش url بود...
راستی اون نیسان ایکس تریال رو دیده بودم...

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
به نظر من این ماشین ها High Sport هستند و نمی شه اسپورتشون کرد و تا اخر که بری Unlock می شند!!!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط saeed-crisis2:
درسته علی جون ... فکر کنم باشه همون طور که توی nfsu2 بود که اسم مسابقه اش url بود...
راستی اون نیسان ایکس تریال رو دیده بودم...
اسم رشته ای که منظورته drag هستش . من خودم هم از این رشته خیلی خوشم میاد . جاده دزفول - اهواز و جاده های اهواز به پایین خوراک این جور کارا هستن .من تا 240 km تونستم سرعت بگیرم . این ماشینا هم فقط تو بازی اینطور استفاده میشن احتمالا . راستی آستن مارتین رو فراموش کردم بگم تو پست قبلی.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
به نظر من این ماشین ها High Sport هستند و نمی شه اسپورتشون کرد و تا اخر که بری Unlock می شند!!!
فکر نکنم ea بخواد از rock star عقب بیفته . تو میدنایت کلاب حتی سالین s7 هم تیونینگ میشد .

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط alprh:
اسم رشته ای که منظورته drag هستش . من خودم هم از این رشته خیلی خوشم میاد . جاده دزفول - اهواز و جاده های اهواز به پایین خوراک این جور کارا هستن .من تا 240 km تونستم سرعت بگیرم . این ماشینا هم فقط تو بازی اینطور استفاده میشن احتمالا . راستی آستن مارتین رو فراموش کردم بگم تو پست قبلی.

استن مارتین چه مدلی ؟؟؟... DB 9...??? اره؟؟

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط alprh:
فکر نکنم ea بخواد از rock star عقب بیفته . تو میدنایت کلاب حتی سالین s7 هم تیونینگ میشد .
واقعا؟؟؟...
24.gif
اون که خودش اخر تیونینگ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر