Need for Speed: Most Wanted

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا پیسی شما برای چه شرکتی رو خریداری کردید بچه ها وایسید ببینیم شاید اصلا ربطی به کرک نداشته باش اخهمن الان از شرکت تکین گرفتم اصلا کرک نداره

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
اگر تو عکس ارشام عزیز دقت کنید عکس یک اتیش رو میبینید که تو بازی هم هست این یعنی چه؟؟

سلام ...

باز من يكم موشكافانه كنم ... اين ايكون ميزان شناسايي پليس به ماشين شماست كه با درگيري ها و تصادفات اتومبيل بالا ميره و اگه يك مدت از اتومبيل ديگه اي استفاده كنيد و قبلي تو گاراژ باشه اين مقدار كم و كمتر ميشه و يا حتي ميتونيد با خريد بادي كيت اونو كم كنيد تا كمتر شناسايي بشيد و تعداد پلس هايي كه دنبال شما ميوفتن هرچه اين كمتر باشه كمتر هست و اگه مثلا روي 3x باشين بد تحت تعقيب هستيد.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Miesam:
اقا پیسی شما برای چه شرکتی رو خریداری کردید بچه ها وایسید ببینیم شاید اصلا ربطی به کرک نداشته باش اخهمن الان از شرکت تکین گرفتم اصلا کرک نداره
میثم جان ربطی به شرکت نداره من براش برنامه رو گذاشتم حتما مشکلش رفع میشه
هیچ کدوم از شرکتها هم کرک نداره همشون با این برنامه اجرا میشن

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اوه اوه من گفتم این یک چیزی هست من از وقتی رفتم رو 2 دیگه ماشین پلیس های معمولی که رو سرشون اجیبر داشتن دنبالم نمیکنن اون ماشین مارمولک ها سیاه ها دنبالمون میکنن
راستی اقا حامد فکر کنم نیسان تو این بازی باشه ها
350z
تو پوشه ماشین ها بود

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
پس این کرک چی که شما گذاشتی
راستی اقا تشکر اشتباه شد اخه من می خواستم حامد جان رو تشکر بزنم شما شد علی جان

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Miesam:
پس این کرک چی که شما گذاشتی
راستی اقا تشکر اشتباه شد اخه من می خواستم حامد جان رو تشکر بزنم شما شد علی جان
کدوم کرک من که کرک نزاشتم اون برنامه بود که گذاشتم
راستی اقا تشکر اشتباه شد
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
به این میگن تشکر زور :mrgreen:
راستی یکی از دوستان من که خوره nfs است دیروز بازی رو تموم کرد میگفت پوستش کنده شد تا تمومش کرد فکر کنم بازی رو 3 یا 4 روزه تمومش کرد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
امین جون حرف حامد را بخون درسته درسته.....
بهترین راه برای گرفتن Bounty اینه که در حین فرار از دست پلیس هستند خودت را به نقاطی که مثلث قرمز هست بزنی و پلیس هایی که در پشتت هستند در نتیجه ی اون داغوون میشند و امتیاز Bounty زیادی بهت تعلق میگیره...کلا خسارت زدن به ماشین پلیس یکی از بهترین راه ها برای گرفتن Bounty هست
ممنون فرزاد جان خودم اصلا این کارم یعنی ماشین خراب کنم یه دف54 هزار تا ازشون گرفتم
39.gif

خيلي خوبه همه گزارش كار ميدن
smile.gif
همينجوري ادامه بدين ... اما بشنوين از من : در يك حركت يه كله 521.500 Bounty به دست اوردم و موفق به فرار شدم ... و در كل Bounty هاي من به بالاي يك ميليون رسيد و طي يك تماس متوجه شدم از اين به بعد با هليكوپتر هم در تعقيب و گريز با پليس ملاقات خواهم داشت
.
ایول.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این بازی اصلا برای هیچ شرکتیش کرک نداره و به تکین و ... هیچ ربطی نداره. همان طور که گفتم و علی رضا جان نیز فرمودند باید ایمج بازی را مانت کنید و سپس به کمک برنامه ای که علی رضا جان در صفحه قبل گزاشتند به نام sd4hide بازی را اجرا کنید. فعلا هیچ راه دیگری هم به جز این راه وجود ندارد!
این هم فایل Mini Image بازی برای کسانی که نمی خواهند از ایمج کامل بازی به خاطر گرفتن حجم زیاد استفاده کنند: (به جای ایمج اصلی این ایمج را مانت کنید!)
NFS:MW - Mini Backup Image
راستی اقا حامد فکر کنم نیسان تو این بازی باشه ها
350z
تو پوشه ماشین ها بود
این بازی نیسان نداره!
این فولدری که شما می گی اگه دقت کنی توش فایل texture مvربوط به خود ماشین وجود نداره پس معلومه که در بازی همچین ماشینی نخواهد بود. شاید قبلا گزاشته بودن و بعد حذفش کردن. شایدم 350z جز اون 2 تا ماشینی باشه که در نسخه bonus بازی (Black Edition) موجود است.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
بچه ها راستی دمون تولز 4 به چه درد میخوره؟ اصلا چی کار میکنه. البته میدونم چی کار میکنه ولی خوب من همین مانت کردن امیج رو با کلون سی دی انجام دادم و مشکلی هم نداره

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
بچه ها راستی دمون تولز 4 به چه درد میخوره؟ اصلا چی کار میکنه. البته میدونم چی کار میکنه ولی خوب من همین مانت کردن امیج رو با کلون سی دی انجام دادم و مشکلی هم نداره
خب امین جان درست میگی شما ولی یه سری بازیها هستن که با هر برنامه ایمج درایوی اجرا نمیشن یا بعضی ایمیج ها رو هر برنامه ای نمیتونه درست ساپورت کنه
من یه چند تا بازی دارم که فقط با دمون تولز 4 اجرا میشه
واقعا دمون تولز 4 عالی است

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شاید اشکان جان شاید شما راست میگی
ولی در هر صورت یک دو ماه دیگه همین ماشین به وسیله سایت ها به صورت اضافات بیرون میاد میگی نه نگاه کن

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
خب امین جان درست میگی شما ولی یه سری بازیها هستن که با هر برنامه ایمج درایوی اجرا نمیشن یا بعضی ایمیج ها رو هر برنامه ای نمیتونه درست ساپورت کنه
من یه چند تا بازی دارم که فقط با دمون تولز 4 اجرا میشه
واقعا دمون تولز 4 عالی است
ممنون از توضیحاتت.
من فکر میکردم با کلون میشه همه بازی ها رو اجرا کرد البته فکر احمقانه ای بود...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ممنون از توضیحاتت.
من فکر میکردم با کلون میشه همه بازی ها رو اجرا کرد البته فکر احمقانه ای بود...
دکمه تشکر برای همین کار هاست ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر