Need for Speed: Most Wanted

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
از توضیحاتت خیلی ممنون حامد جان !
ولی من موندم این RX 8 چی داره که همه دنبالشن

مي بيني كه خود ea هم خيلي با اين ماشين حال مي كنه...به نظر من ماشين خوش دستي هست..

هر دومون یه روی یه کامپیوتر بازی میکنم ولی اون یه ایکانت برای خودش ساخته منم یه دونه
ولی من یه ماشین بهم داده ولی برای اون نه
حالا شما اون ماشین رو گرفتید

شايد به قول فرزاد مشكل همين باشه....ولي من هم هر چي مسابقه دادم ماشين رو هم گرفتم....يعني 3 تاشونو گرفتم

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
واقعا باید به EA تبریک گفت.یکی از بهترین بازی های racing برای pc رو ساخته.من الان رسیدم به black list #8.فکر میکنم کلا بازیش نسبت به نسخه ی قبلی آسون تر شده.این هم ماشین من :

VQN2PmzT.jpg

8He7Ydx3.jpg

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط behzadr:
عجيبه......روي يه سيستم بازي مي كنيد يا جدا؟ چون من حداقل سه نفر رو ديدم كه ماشين طرف رو هم گرفتن
اقا بهزاد چشم من براتون پیام میزارم
راستی اقا میشه همین ایدی که باهاش کار نمیکنید رو به ما بدید :sad:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اقا بهزاد چشم من براتون پیام میزارم
راستی اقا میشه همین ایدی که باهاش کار نمیکنید رو به ما بدید

تو تاپيك خودت برات مي ذارم...

واقعا باید به EA تبریک گفت.یکی از بهترین بازی های racing برای pc رو ساخته.من الان رسیدم به black list #8.فکر میکنم کلا بازیش نسبت به نسخه ی قبلی آسون تر شده.این هم ماشین

آرشام جان ماشين توپي داري....خيلي قشنگ شده....حالا چرا شماره 13

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ممنون
ماشاالله ارشام جان راستی یک سوال
اگر تو عکس ارشام عزیز دقت کنید عکس یک اتیش رو میبینید که تو بازی هم هست این یعنی چه؟؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اگر تو عکس ارشام عزیز دقت کنید عکس یک اتیش رو میبینید که تو بازی هم هست این یعنی چه؟؟

اگه منظورت اوني كه سمت راست تصوير هست هنگام قطعات اضافه كردن دايره اون شروع ميشه به پر شدن

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
حالا چرا شماره 13

چون هم روز تولدمه هم عدد مورد علاقم.

فکر میکنم مربوط به کیفیت یا زیبایی ماشین باشه

PC

کاربر سایت
Sep 24, 2005
126
نام
حسين
با سلام
داره اشكم در مياد !!
PS2 اين موست ونتد رو خريدم DVD اش نقره اي بود اجرا نشد ! ( ربطي به DVD نقره اي داره ؟؟ )
ماله DVD كامپيوترشم خريدم ماله شركت مدرن كركش نصب نميشد !! البته رو Sp2 ها !!!

چه كار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ككككممممممممككككككك !

:neutral: :neutral: :neutral: :sad: :sad: :sad: :evil: :( :evil: :evil:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اخه اقا بهزاد اگر دقت کنید تو بازی هم که میرید سمت چپ اون پایین هستش همین مثلا مال من الان دو بدم یک وقت ها یک خط قهوه ای رنگ که پر میشه مخصوصا با ماشین پلیسا که در میوفتم راستی این پول رو کجا مینویسه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان فکر کنم اگه عکس های ماشین هایتان را در تاپیک مربوطه بزارید خیلی بهتر باشه چون هم راحتر عکسا رو می شه پیدا کرد و هم می شه مقایسه کرد!!
پس خواهشن از این به بعد عکس هایتان را در این تاپیک بگزارید:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=302

ماله DVD كامپيوترشم خريدم ماله شركت مدرن كركش نصب نميشد !! البته رو Sp2 ها !!!
کرک این بازی ربطی به SP2 نداره!
شما بعد از اینکه بازی را نصب کردید باید ایمج بازی را توسط برنامه Daemon 4 مانت کنید سپس برنامه sd4hide را اجرا کرده و برروی گزینه Hide کلیک کنید. در این صورت بازی بدون مشکل اجر ا می شود.

با تشکر

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

درباره مزدا RX8 بگم تا رسيدن به لامبورگيني و پورشه 911 من دست از سرش بر نميدارم ... چون تنها ماشيني هست كه تا اينجا ازش خوشم مياد ... من نميدونم اين ea منظورش از قرار ندادن ماشين هاي نيسان چي بوده ؟ اگه يادتون باشه همه تبليغات و معروفيت دو نسخه قبل بازي بر روي ماشين هاي نيسان پايگذاري شده بود مثل R34 و Z ولي توي اين بازي هيچي !

خيلي خوبه همه گزارش كار ميدن
smile.gif
همينجوري ادامه بدين ... اما بشنوين از من : در يك حركت يه كله 521.500 Bounty به دست اوردم و موفق به فرار شدم ... و در كل Bounty هاي من به بالاي يك ميليون رسيد و طي يك تماس متوجه شدم از اين به بعد با هليكوپتر هم در تعقيب و گريز با پليس ملاقات خواهم داشت.

nfsmw01.JPG

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشید اشکان جان من الان از شرکت تکین بازی رو گرفتم فکر کنم این راهی که شما میگید برای شرکت تکین بد بازی خودش نصب شد خودشم اجرا شد هیچ کدوم از این راه هارو هم نرفتم چی غزیه یک کرک داده که رو اون میزنی راحت میره تو بازی

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حامد جان بابا حرکت
حالا بشنوید از من:اگر دقت کرده باشید در پوشه ماشین ها
350z
به چشم می خوره اگر گفتید این چه ماشینی هست معلوم نیسان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟