Need for Speed: Most Wanted

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
به نظر من که 9.2 از 10
در ضمن فکر نکنم علي جان اين دو بازي رو بشه مقايسه کرد!!!
در ضمن دليل نمي شه کمتر بده
اما من که نمي تونم صبر کنم!!!!!!

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
84.gif
84.gif
84.gif
84.gif

Need for Speed: Most Wanted - Soundtrack
1. Hush - Fired Up (3:26)
2. Stratus - You Must Follow (Evol Intent VIP) (5:39)
3. Avenged Sevenfold - Blinded In Chains (6:34)
4. BT The Roots - Tao Of The Machine (3:17)
5. Bullet For My Valintine - Hand Of Blood (3:36)
6. Dieselboy & Kaos - Barrier Break (2:17)
7. Disturbed - Decadance (3:26)
8. DJ Spooky and Dave Lombardo - B-Side Wins Again 2005 (Featuring Chuck D) (5:33)
9. Evol Intent, Mayhem & Think Tank - Broken Sword (4:15)
10. Ils - Feed The Addiction (5:33)
11. Juvenile - Sets Go Up (4:12)
12. Lupe Fiasco - Tilted-ko (2:53)
13. Mastodon - Blood and Thunder (3:48)
14. Rock - I Am Rock (2:51)
15. Static-X - Skinnyman (3:40)
16. Styles Of Beyond - Superstars (2:32)
17. T.I. Ft Psc Dro & C - Rod - Do Ya Thang (4:20)
18. The Perceptionists - Lets Move!! (2:59)
19. The Prodigy - You Will Be Under My Wheels (3:56)
دانلود
Password:
russianmp3.qps.ru
Size : 102.358 MB

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
اخبار بد ازش ميخونم:اين بازي خيلي زياد عملكرد سيستمو تحت تاثر قرار ميده

بنظر مياد شما براي اينكه بتونيد در يك نمايش گرافيكي نسبتا خوب بازيو روون اجرا كنيد "حتما" بايد يك كارت گرافيك سطح بالا داشته باشيد جايي خوندم حتي نسخه نمايشي بازي geforce 7800gtx هم تحت فشار قرار داده! متاسفانه خواه نا خواه شركتهاي بازيسازي از طرف سازنده هاي كارت گرافيكي تحت تاثير قرار ميگيرن كه كاربرانو وادار به محصولات سطح بالاتر از اين شركتها كنن battlefield2 يك نمونه معروف اونا و بنظر مياد حالا...

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط zxc0012004:
شما اصلا گران تیوریسمو رو با این NFS مسخره مقایسه نکن. گران توریسمو اصلا یه چیز دیگه است. در ضمن تعداد ماشینای گران تا اونجایی که یادمه از سقف 600 تا هم می گذشت.
اشتباه نکن . این بازی مسخره نیست فقط ماشین هاش کمتره . تازه هنوز نسخه کاملی ازش بیرون ندادن تا بینیم چند مرده حلاجه .

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
اشتباه نکن . این بازی مسخره نیست فقط ماشین هاش کمتره . تازه هنوز نسخه کاملی ازش بیرون ندادن تا بینیم چند مرده حلاجه .
این بازی هرچه قدر هم زیبا باشه(البته که من فکر نمیکنم این بازی سرو صدای خاصی بکنه)به گرده GT4 هم نمیرسه.درسته که بازی از پیشرفت کرده ولی پایه ی بازی مثل NFS:Undergorund هست.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط leoman:
من الانه که پس بیفتم بازی با کارت 32 هم میاد
ممممممممععععععععععععععععع!!!!!!!!!!!!!!!

دوسته عزيز به هيچ وجه چنين چيزي امكان نداره.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط alprh:
سلام
اشتباه نکردم عزیز
من تمامی نسخه های قبلی NFS رو بازی کردم
اگر هم مرحله ای بوده تا تهش رفتم
از شماره ی یکش بگیر تا این آخری NFSU2
و بنظر من همشون مثل هم بودن
باز نسخه ی پنجمش اگه اشتباه نکنم (مربوط به ماشینای پورشه) از بقیه شون قابل تحمل تر بود
همیشه هم وقتی می خواست یه نسخه از این بازی بیاد میگفتن که ایندفه دیگه یکم شبیه به GT میشه. ولی هر دفعه معلوم میشد که اصلا GT توی یه سطحی هستش که کمپانی EA با NFS باید برای رسیدن به اون خیلی راهو طی کنه.
این نسخه هم تا اونجایی که یادم میادش توی یه Preview ازش خوندم که مثل Underground هستش با ته زمینه هایی از Hot Pursuit.(که همین طورم هستش)
کمپانی EA هم از اگه می تونست اشکال های Undergroud رو توی نسخه ی 2 حل می کرد یه چیزی ولی اومد همونو با گرافیکی که اصلا خیره کننده نبود و در سطح معمولی بود با ماشین هایی که تنها می شد اونا رو تا آخرین حد ممکن اسپرت (من می گم بی ریخت) کرد (که البته توی نسخه ی قبلی هم همین جور بودش) ارائه داد. امتیازشم معمولی بود که آش دهن سوزی نبود. البته Gamespot به GT هم امتیازی بیشتر از فکر کنم 8.7 نداد.
در کل باید بگم که NFS فعلا چیزی برای گفتن نداره، مگر اینکه متحول بشه و کاملا تغییر کنه که اون دمویی که یکی از دوستان گذاشته بودن و تریلر ها چیزی غیر از اینو می گن، یعنی همون آش و همون کاسه ی قبلی.
اگه بخوایم از یه نظر دیگه مقایسه کنیم می رسیم به ماشین های ضد ضربه ی NFS که جنسشون نمی دونم از چیه، لاستیکایی که نه خراب می شن، نه داغ میشن و نه وقتی عوضشون می کنی تفاوت محسوسی در هندلینگ ماشین ایجاد می کنن.
تنها چیز جالبی که توی این نسخه ی آخری داشت این بود که توی اون قسمتی که دتده گشی می کردی (اسمشو یادم نیست) گاز زیادی توی دنده ی یک باعث سوختن موتور میشد ولی کمی بعد در انهای همین مرحله های دنده گشی وقتی به خط پایان میرسیدی ماشینت با سرعت n کیلومتر بر ساعت میرفت توی دیوار. دیگه این آخر چرته. مگه این ماشین راننده نداره؟ خوب اگه در واقعیت این جوری باشه هر راننده می تونه یه بار در عمرش همچین چیزی رو تجربه کنه و بس.
روهام تو چند تا پست قبل تر گفته بود که این دو تا رو نمیشه مقایسه کرد
راستم گفته
اصلا NFS حالا حالا ها کار داره تا بخواد به حدی برسه که بخواد با GT مقایسه بشه.
ولی احتمالا EA می خواد از NFS یه چیزی مث Hitman و یا Tomb Raider بسازه که هر رزو بدتر از دیروزن. (البته دو مورد Tomb Raider:Legend) فک کنم قضیه یکم فرق کنه. چون اون کلی فرق اساسی نسبت به قبلیاش داره.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
باز نسخه ی پنجمش اگه اشتباه نکنم (مربوط به ماشینای پورشه) از بقیه شون قابل تحمل تر بود
همیشه هم وقتی می خواست یه نسخه از این بازی بیاد میگفتن که ایندفه دیگه یکم شبیه به Gt میشه. ولی هر دفعه معلوم میشد که اصلا Gt توی یه سطحی هستش که کمپانی Ea با Nfs باید برای رسیدن به اون خیلی راهو طی کنه.
احمد جان همه ی حرفات درسته ولی خدایی نسخه ی چهارم و پنجم زیبا بودن.
در ضمن گیم اسپات به GT4 نمره ی 8.9 رو داده.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط zxc0012004:
سلام
اشتباه نکردم عزیز
من تمامی نسخه های قبلی NFS رو بازی کردم
اگر هم مرحله ای بوده تا تهش رفتم
از شماره ی یکش بگیر تا این آخری NFSU2
و بنظر من همشون مثل هم بودن
همیشه هم وقتی می خواست یه نسخه از این بازی بیاد میگفتن که ایندفه دیگه یکم شبیه به GT میشه. ولی هر دفعه معلوم میشد که اصلا GT توی یه سطحی هستش که کمپانی EA با NFS باید برای رسیدن به اون خیلی راهو طی کنه.
این نسخه هم تا اونجایی که یادم میادش توی یه Preview ازش خوندم که مثل Underground هستش با ته زمینه هایی از Hot Pursuit.(که همین طورم هستش)
کمپانی EA هم از اگه می تونست اشکال های Undergroud رو توی نسخه ی 2 حل می کرد یه چیزی ولی اومد همونو با گرافیکی که اصلا خیره کننده نبود و در سطح معمولی بود با ماشین هایی که تنها می شد اونا رو تا آخرین حد ممکن اسپرت (من می گم بی ریخت) کرد (که البته توی نسخه ی قبلی هم همین جور بودش) ارائه داد. امتیازشم معمولی بود که آش دهن سوزی نبود. البته Gamespot به GT هم امتیازی بیشتر از فکر کنم 8.7 نداد.
در کل باید بگم که NFS فعلا چیزی برای گفتن نداره، مگر اینکه متحول بشه و کاملا تغییر کنه که اون دمویی که یکی از دوستان گذاشته بودن و تریلر ها چیزی غیر از اینو می گن، یعنی همون آش و همون کاسه ی قبلی.
اگه بخوایم از یه نظر دیگه مقایسه کنیم می رسیم به ماشین های ضد ضربه ی NFS که جنسشون نمی دونم از چیه، لاستیکایی که نه خراب می شن، نه داغ میشن و نه وقتی عوضشون می کنی تفاوت محسوسی در هندلینگ ماشین ایجاد می کنن.
تنها چیز جالبی که توی این نسخه ی آخری داشت این بود که توی اون قسمتی که دتده گشی می کردی (اسمشو یادم نیست) گاز زیادی توی دنده ی یک باعث سوختن موتور میشد ولی کمی بعد در انهای همین مرحله های دنده گشی وقتی به خط پایان میرسیدی ماشینت با سرعت n کیلومتر بر ساعت میرفت توی دیوار. دیگه این آخر چرته. مگه این ماشین راننده نداره؟ خوب اگه در واقعیت این جوری باشه هر راننده می تونه یه بار در عمرش همچین چیزی رو تجربه کنه و بس.
روهام تو چند تا پست قبل تر گفته بود که این دو تا رو نمیشه مقایسه کرد
راستم گفته
اصلا NFS حالا حالا ها کار داره تا بخواد به حدی برسه که بخواد با GT مقایسه بشه.
ولی احتمالا EA می خواد از NFS یه چیزی مث Hitman و یا Tomb Raider بسازه که هر رزو بدتر از دیروزن. (البته دو مورد Tomb Raider:Legend) فک کنم قضیه یکم فرق کنه. چون اون کلی فرق اساسی نسبت به قبلیاش داره.
خوب این رو تقریب راست میگی ولی گرن توریسو 4 برای pc میاد مثلا که همه بتونن بازی کنن ؟ حالا مشکل ما اینه . fs اسه همه کنسول ها و pc میا د .
از لحاظ تیونینگ gt4 خیلی از nfs پیشرفته تره ولی الا زبه nfs خیلی بیشتره .

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

به به ببين كي اينجاست ... رفيق عزيز من اقا احمد گل ... چجوري شده بعد از 30 پست من تازه ديدمت ... اقا دلم برات تنگيده بود ... خيلي خوشحالم كه اينجايي ...

براي اينكه بحث تاپيك نپيچه من نسخه هاي3 و 4 و 5 و HP2 نيدفور اسپيد بيشتر بهم چسبيد تا اين سري هاي Underground بازي ولي به هر حال يك ريسينگ باز بايد اين بازي ها را بازي كنه و جزو بهترين نباشه ولي خوبترين ميشه حسابش كرد و قضيه GT هم كه بهترين بازي هميشه و همواره من هست از همه بازي هاي ريسينگ جداست (به نقل قول از ريسينگ بازان خفن ديگه احمد و اميد عزيز)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Konami:
سلام ...

به به ببين كي اينجاست ... رفيق عزيز من اقا احمد گل ... چجوري شده بعد از 30 پست من تازه ديدمت ... اقا دلم برات تنگيده بود ... خيلي خوشحالم كه اينجايي ...

براي اينكه بحث تاپيك نپيچه من نسخه هاي3 و 4 و 5 و HP2 نيدفور اسپيد بيشتر بهم چسبيد تا اين سري هاي Underground بازي ولي به هر حال يك ريسينگ باز بايد اين بازي ها را بازي كنه و جزو بهترين نباشه ولي خوبترين ميشه حسابش كرد و قضيه GT هم كه بهترين بازي هميشه و همواره من هست از همه بازي هاي ريسينگ جداست (به نقل قول از ريسينگ بازان خفن ديگه احمد و اميد عزيز)
ایول . کوتاه و مختصر اما مفید بود . آبروی nfs رو خریدی .

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط Konami:
سلام ...

سلام به همه
منم خیلی خوشحالم که در جمع شما حاضرم حامد عزیز
توی اون مدتی که بازی دات تعطیل بودش دلم خیلی برات تنگ شده بودش
ایمیلتم که توی بک آپ های Outlook ام بود. که با فرمت شدن هارد قبلی ام توسط خواهرم
گمش کردم
دیتا بیس بازی داتم که رو هوا بودش
خیلی هم دنبال وبلاگت گذشتم فک کنم توی میهن بلاگ بودش
ولی هر چه گشتم کمتر یافتم
تا الان دیگه دومرتبه ..................... ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول دوباره بچه ها کنار هم جمع شدن و ...
امیدوارم هر جا هستی پیروز و سرافراز باشی

خوب از بحث های دوستانه خارج که بشیم می رسیم به اینکه مرسی که بحث رو از پیچیده شدن درش آوردی. والا من که نمی خواستم بپیچونمش، خودش یهو پیچیدش دیگه :cheesygri
این EA پدر سوخته هم خیلی زرنگه
بازیه رو یه موقعی ریلیز می کنه که قحط بازی ریسینگه
خوب کسانی مث خود منم که برای هرچی ریسینگ و سیمولاتوره له له میزنن هم دیگه باز NFS رو به خیلی چیزای دیگه ترجیح میدن دیگه. البته باید به اینم اقرار کنم که میشه گفت که NFS توی PC تقریبا بهترینه. اگه GT برای PC هم میومدش قضیه یکمی فرق می کردش.
بهر حال

نوشته شده توسط alprh:
از لحاظ تیونینگ gt4 خیلی از nfs پیشرفته تره
علتش اینه که GT بیشتر شبیه یه سیمولاتور کامل اتومبیل هستش. ولی NFS بیشتر رفته توی خط رانندگی داخل شهری خفن.

نوشته شده توسط Death Knight:
احمد جان همه ی حرفات درسته ولی خدایی نسخه ی چهارم و پنجم زیبا بودن.
در ضمن گیم اسپات به GT4 نمره ی 8.9 رو داده.
(اگه اشتباه نکنم) امید جان
منم گفتم که نسخه ی پنجم خیلی با حال بودش
یادش بخیر اون زمان با یه P III 700 مگاهرتزی
128 مگابایت رم و کارت nVIDIA Riva TNT II 32 mb model 64
این بازی رو می رفتم
چه حال هم میدادش خدایی
در مورد نمره ی گیم اسپات هم گفتم که دقیق یادم نیست
ممنون که تصحیحش کردی عزیز

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط XENOS:
اخبار بد ازش ميخونم:اين بازي خيلي زياد عملكرد سيستمو تحت تاثر قرار ميده

بنظر مياد شما براي اينكه بتونيد در يك نمايش گرافيكي نسبتا خوب بازيو روون اجرا كنيد "حتما" بايد يك كارت گرافيك سطح بالا داشته باشيد جايي خوندم حتي نسخه نمايشي بازي geforce 7800gtx هم تحت فشار قرار داده! متاسفانه خواه نا خواه شركتهاي بازيسازي از طرف سازنده هاي كارت گرافيكي تحت تاثير قرار ميگيرن كه كاربرانو وادار به محصولات سطح بالاتر از اين شركتها كنن battlefield2 يك نمونه معروف اونا و بنظر مياد حالا...

من نسخه دمو بازی رو امروز صبح گرفتم در مورد خود بازی نظر نمیدم چون نسخه قبلیش هم اولش خوشم اومد بعد از 3-4 روز حالم ازش بهم خورد اما در مورد این که به سیستم فشار میاره بر عکس باید بگم خیلی هم با سیستم سازگاره یعنی نسبت به 2 نسخه قبلی خیلی راحت تر اجرا میشه اگر نقد سایت ign هم بخونید همینرو نوشته که frame rate ثابتی رو در کل بازی میشه انتظار داشت

من بازی رو با بالاترین جزییات و رزولوشن 1280-960 اجرا کردم و سعی کردم جایی که خیلی شلوغه ماشین رو به ماشینهای دیگه بزنم و اصلا تفاوت نمیکرد

در ضمن بعضی از این مقایسه ها که اینجا میکنید تا دل خودتون رو خوش کنید لازم نیست به بقیه هم بگید

آخه چیه GT رو با nfs مقایسه میکنید؟؟ تا حالا تو خیابون race دادید با کسی ؟؟؟ یا مثلا این فیلم ها رو دیدید پلیس دنبال یه ماشین میکنه که بیشتر از سرعت مجاز میره؟ این خیلی با مسابقات اتوموبیلرانی فرق داره ها حالا خود دانید دوست دارید مقایسه کنید بکنید

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
چند روز مونده
یک روز مونده.

البته باید به اینم اقرار کنم که میشه گفت که NFS توی PC تقریبا بهترینه.
اگه بخوای تو PC حساب کنی که تقریبا GTR بهترین در PC هست.این بازی یک سیمولاتور اتومبیل رانی به معنای واقعی هست.البته نسخه ی جدیدش به نام GT Legends به تازگی اومده که اون دیگه یه شاهکاره تو سبک ریسینگ.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر