Need for Speed: Most Wanted

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
راستی به نظ شما رد کردن رئیس هر قسمت از این لیست 15 تایی اسون تر ار خود بازی نیست؟؟؟
73.gif
کاملا موافقم پدرم در میاد تا به رئیس برسم بعد رئیس رو اصلا بازی نکرده رد می کنم
راستی اون تایپیک با نام عکسهای ماشین های شما در NFS:MW کجاست ؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
میدونین چیه ؟
بازیش در اواخر خسته کننده میشه
یعنی من تا نفر 4 رفتم ولی دیگه خیییییلی تکراری شده . دیگه ولش کردم
اینطور نیست ؟
24.gif

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نوشته شده توسط SamFisher:
میدونین چیه ؟
بازیش در اواخر خسته کننده میشه
اینطور نیست ؟
24.gif
منم تا نفر 4 رفتم دیگه خسته شدم و بازیش نکردم بعد دیدم خواهرم بردش تا نفر دوم دیگه حالا دارم بازیش میکنم چون گفتم چیم از یه دختر کمتره

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
منم در مورد خسته کننده شدن بازی باهات موافقم من تا نفر هفتم که رفتم دیگه ادامش ندادم....با خودم گفته حالا این همه ادامش بدم که چی بشه !!!! دوباره همون آشو همون کاسه

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
به نظر من اگه یه امکاناتی داشت که با مرور زمان باز می شد به غیر از ماشیناش خوب بود مثلا تو Nfs U2 بعد از مدتی عکس ماشینت رو تو مجله میزدن اما Nfs Mw اولاش همش دلمون خوش بود به Mia که اونم دیگه غیبش زد

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من نمیدونم شما از چیه این بازی خسته میشید ، ولی من هر چقدر هم بازی کنم بازم خسته نمیشم، خیلی عجیبه، مخصوصا با گرافیکش خیلی حال میکنم چون مال نسل بعد ... البته من نمیدونم شما روی چه سیستمی اجرا کردید ، ولی من تموم گزینه ها را تا آخر میبرم خیلی حال میده، با اینکه اصلا با Racing حال نمیکنم

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
من نمیدونم چرا هر شماره از این NFS که میاد من بیشتر ازش زده میشم !
اصلاً بهم حال نمیده ... همین mw کوچکترین جذابیتی برای من نداشت رفقام تا وسطاش رفتن ولش کردن خودم هم کلآً 1 ساعت که بازی کردم پشیمون شدم ... ترجیح میدادم همون 1 ساعت رو برم تو بازیهای آنلاین سایت رکورد بزنم :)
با اینکه گرافیک برام خیلی مهمه ولی گرافیک این بازی هم برام دلچسب نیست .... بی روحه !

من لذتبخش ترین و مفرح ترین ریسینگ که بازی کردم سری Burnout بوده و NFS رو از نظر هیجان حتی نزدیک Burnout هم نمی بینم.
و تنها ریسینگی که تونست چندین هفته منو سرگرم کنه سری GT بوده مخصوصاً GT3 , GT4

البته بازیهای بزرگ دیگه ای مثل Forza , PGR , GTR هم هستن که چون بازی نکردم نمیتونم نظر بدم
در کل بزرگترین ریسینگ که دیدم GT4 بوده ...

این mw رو هنوز از روی سیستم پاک نکردم ... شاید اگه یک روز بیکارترین آدم روی زمین باشم دوباره بازیش کنم !

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
یکم بری جلو میفهمی...
یک بار رفتم تا آخرش باز از نو دارم میرم !!!!
این حرفی هم که میخوام بزنم اصلا قصد تلافی ندارم ولی از روز اولی که Gt را دیدم تا الان 1 لحظه هم حاظر نشدم بازی کنم، توی Nfs کلی میانبور و تله داره ، کلا خیلی متنوع ، توی Gt فقط یک Racing خوشک و خالیه اصلا حاظر نیستم بالا سره کسی هم که داره Gt را بازی میکنه وایسم !!!
کلا از اول این نظر را داشتم چون یادمه توی Ps1 هم داشتمش
ولی مساله اینه که تا یکی میاه میگه فلان چیز خسته کنندست این باعث میشه که تلقین بشه که خسته کنندست ، اولش که من همه گفتند خسته کنندست منم یکمی همین احساس را کردم ولی وقتی که تمومش کردم بازم دلم میخواست بازی کنم
واقعا کنترلش لذت بخشه ، نه مثل Gt همش آدم میخوره به درا دیوار

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ولی مساله اینه که تا یکی میاه میگه فلان چیز خسته کنندست این باعث میشه که تلقین بشه که خسته کنندست
احسان جان اگه اینطور که شما فکر میکنی باشه که اصلا نمیشه گفت کدوم بازی خوبه کدوم بازی بده!
ولی شما نمیدونم برداشتت از بازی چی بوده ولی کلا خسته کنندس بازیش!شما بگو تلقینه و ... .

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
نوشته شده توسط ehsan_62:
این حرفی هم که میخوام بزنم اصلا قصد تلافی ندارم ولی از روز اولی که Gt را دیدم تا الان 1 لحظه هم حاظر نشدم بازی کنم، توی Nfs کلی میانبور و تله داره ، کلا خیلی متنوع ، توی Gt فقط یک Racing خوشک و خالیه اصلا حاظر نیستم بالا سره کسی هم که داره Gt را بازی میکنه وایسم !!!
کلا از اول این نظر را داشتم چون یادمه توی Ps1 هم داشتمش
ولی مساله اینه که تا یکی میاه میگه فلان چیز خسته کنندست این باعث میشه که تلقین بشه که خسته کنندست ، اولش که من همه گفتند خسته کنندست منم یکمی همین احساس را کردم ولی وقتی که تمومش کردم بازم دلم میخواست بازی کنم
واقعا کنترلش لذت بخشه ، نه مثل Gt همش آدم میخوره به درا دیوار
من انتظاراتم از یه Street racing و یه Simulator تفکیک شدست. میان بر ، تله ، تنوع ... نکنه شما دوست داری توی GT دستت هم از پنجره بیرون کنی و به بقیه راننده ها شلیک کنی ؟

هر کس سلیقه ای داره ... من چند ماه با GT3,4 سرگرم بودم اما لحظه ای هم نمیتونم با NFS کنار بیام شمام برعکس ...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
دارم میبینم که Nfs:mw اصلا طرفدار نداره !!!!
54 صفحه فقط تا الان مطلب داشته
از اینجا معلومه که چقدر بازیش خسته کنندست !!!!

نمیگم که ولی یک نفر همش سعی داره نوشته های منا مسخره کنه
شما فقط نظر خودتونا میتونید بگید نه اینکه نظر منا مسخره کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر