Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من درست نمیدونم!ولی فکر کنم همه پروفایلارو چک کنه!
البته اقا حسین بهتر میدونه
من تو کار لایو نیستم!و حدسم این بود!

من تا بحال امتحان نکردم ولی امکانش هست.چون سیو ها همشون توی یک هارد میرن.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستانی که بازی به دستشون رسیده بیان بگن بازی چه جوریه!;)

منم سفارش دادم ولی فکر نکنم تا 2-3 روز دیگه برسه....:(

مردم از بس تو کف این بازی دست و پا زدم.....:d

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
منم دیشب دانلود کردم دارم بازی می کنم الان اولین چیزی که جلب توجه کرد زبان عربی بود در بازی بازی بطور کامل عربی می شه هم منوها هم صداش کلا عربی یعنی دم EA با این کارش گرم گرافیک بازی عالی گیم پلی هم تقزیبا شبیه هات پرشات هست بازی open world هست.یعنی بازی شبیه Burnout paradis شده کامل می ری سر نقشه جایی که مسابقه داری LT+TR می زنی میری رو مسابقه نه خیر اصلا خود Burnout هست به اسم NFS گرافیک بازی خیره کننده هست هم ماشینها هم محیط شهر یه بازی بی نظیر اصلا از دستش ندید ماشین رو هم می تونید وسط خیابون تغییر بدید قطعاتشو کلا بهترین ریسینگ سال عالی هست

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
منم دیشب دانلود کردم دارم بازی می کنم الان اولین چیزی که جلب توجه کرد زبان عربی بود در بازی بازی بطور کامل عربی می شه هم منوها هم صداش کلا عربی یعنی دم EA با این کارش گرم گرافیک بازی عالی گیم پلی هم تقزیبا شبیه هات پرشات هست بازی open world هست.یعنی بازی شبیه Burnout paradis شده کامل می ری سر نقشه جایی که مسابقه داری LT+TR می زنی میری رو مسابقه نه خیر اصلا خود Burnout هست به اسم NFS گرافیک بازی خیره کننده هست هم ماشینها هم محیط شهر یه بازی بی نظیر اصلا از دستش ندید ماشین رو هم می تونید وسط خیابون تغییر بدید قطعاتشو کلا بهترین ریسینگ سال عالی هست

با نظر شما که گفتین شبیه Burnout هست مخالفم.نسخه Hot Pursuit خیلی شبیه Burnout بود ولی تو این نسخه خیلی زور زدن که شبیه NFS بشه (مخصوصاً کنترل ماشین)تو بازی کاملاً مشخصه و به نظرم موفق هم شدن. به عقیده من سرتر از Forza Horizon هست. و البته بهتر از نسخه های قبلی NFS.

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
خیلی ببخشید دوستان شاید جاش نباشه
یکی تهران مغازه ایی جایی معرفی کنه من برنر مکسش رو بگیرم
فروشگاه اینترنتی نمیخوام
ممنون از همگی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟