Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
به نظر جالب میاد امیدوار شدم بهش:D 10تا مرحله یعنی مثلا 10تا بلک لیست داره؟ یا لول بازیکن میره بالا و لول 10 میشه؟!

آره 10 تا بلک لیست داره و هر کدوم یه ماشین خرکی دارن که وقتی همه مراحل اون شخصیت رو بری واسه اینکه ماشینش رو بگیری باید ماشین رو Takedown کنی....:x

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
اره تا دلت بخواد :D

دوستان قضیه این چیزایی که یارو تو تریلر انتخاب میکرد چیه؟مثلا چرخاش پنچر میشد سریع تایر عوض میکرد:D

راستی ماشیناش معرفی نشدن؟

ای جانممم...پس بعد از چند سال یه nfs خوب داریم.....

البته انگار forza هم امسال شاهکار میکنه....

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

دیگه آخره نسل هست و بازیهای شاخ دارن میان
یادم نمیره MW قبلی رو PS2 اومده بود که 360 اومد و یه بارم رو 360 تمومش کردم
جزو معدود بازیهایی بود که 1000 تا اچیومنتش رو گرفتم :D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اره تا دلت بخواد :D

دوستان قضیه این چیزایی که یارو تو تریلر انتخاب میکرد چیه؟مثلا چرخاش پنچر میشد سریع تایر عوض میکرد:D

راستی ماشیناش معرفی نشدن؟

امکانات جدیدش هست دیگه......:d

اینارو هم توی قسمت تیونینگ و اینا به ماشین اضافه میکنی و هر وقت خواستی ازش استفاده میکنی......;)

شاهکاره Criterion در راهه.....>:d<

---------- نوشته در 01:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:52 AM ارسال شده بود ----------

واقعا بازی عالیه و همین که 18 تا جایزه E3 رو برده یه رکورده......:-*

من خودم با Forza حال میکنم ولی این بازی هیجان و گیم پلی خالصه......>:d<

فورزا به نظرم زود تکراری بشه و آنچنان هیجان نداشته باشه و بیشتر روی یه سری اصول سازنده تاکید داشته باشه ولی Nfs فقط اومده که باهاش حال کنی و بس......:x

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دیگه آخره نسل هست و بازیهای شاخ دارن میان
یادم نمیره MW قبلی رو PS2 اومده بود که 360 اومد و یه بارم رو 360 تمومش کردم
جزو معدود بازیهایی بود که 1000 تا اچیومنتش رو گرفتم :D

نه خیر دوست من اصلا اینجا اخر خط نیست این همه بازی که توی سال 2013 واسه ایکس باکس وپلی 3 وپی سی ببین حتی متالگیر جدید واسه هر سه پلتفرم است مایکروسافت وسونی تایید کردن اواخر 2014 کنسول نسل اینده حاضره بیخودی حرف های شایعه نزن دوست خوبم تازه ایول به سونی که تا سال 2015 از پلی استیشن 3 پشتیبانی می کنه ولی مایکروسافت ترسو هیچی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
نه خیر دوست من اصلا اینجا اخر خط نیست این همه بازی که توی سال 2013 واسه ایکس باکس وپلی 3 وپی سی ببین حتی متالگیر جدید واسه هر سه پلتفرم است مایکروسافت وسونی تایید کردن اواخر 2014 کنسول نسل اینده حاضره بیخودی حرف های شایعه نزن دوست خوبم تازه ایول به سونی که تا سال 2015 از پلی استیشن 3 پشتیبانی می کنه ولی مایکروسافت ترسو هیچی

ماکروسافت کی گفته که 360 رو فقط تا 2014 ساپورت میکنه؟؟؟؟

البته اینجا جای بحث در این مورد نیست ولی وقتی که کنسول نسل بعد بیاد همه استدیو ها تمرکز خودشون رو روی اون کنسول میزارن و مثلا اگه Ps4 بیاد بیرون دیگه سونی Gran Turismo رو واسه PS3 بیرون نمیده......

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
تو این نسخه میشه ماشین اسپرت کرد؟

فعلا تا جایی که اعلام شده میشه ماشین رو تقویت کرد و یه سری امکانات جدید اضافه کرد ولی در مورد تغییرات ظاهری هنوز چیزی نگفتن و البته تکذیب هم نشده و یعنی ممکنه توی بازی وجود داشته باشه.....>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر