Multi Platform Need For Speed: Most Wanted ( 2012)

07394224301790890854.jpg

Developer: CriterionGames
Publisher: Electronic Arts
Genre: Racing open-world
Platform: PC/PS3/Xbox 360/PS Vita/IOS/ANDROID
Release Date: 30, october 2012

ماشین های پلیسی که در بازی فعلا تایید شدند:
Corvette C6 Z06 Police Interceptor
Dodge Charger SRT-8 Police Interceptor
Ford Police Interceptor Utility
Ford Crown Victoria Police Interceptor
S.W.A.T. Truck
ماشين هاي فعلي :

Porsche 911 Carrera S
[FONT=&amp]BMW M3 Coupé[/FONT]
Lamborghini Aventador LP 700-4
Ford Mustang Boss 302
Subaru Cosworth Impreza STI CS400

• Chevrolet Camaro ZL1
  • Ford GT
  • Corvette ZR1
  • Hummer H1 Alpha
  • Ford F-150 SVT Raptor
  • Marussia B2
  • Chevrolet Corvette ZR1
  • Porsche 918 Spyder
  • Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series
    SRT Viper GTS
    Shelby Cobra 427
    Tesla Roadster
    Pagani Huayra
    Mercedes-Benz SLS AMG
    McLaren MP4-12C
    Maserati GranTurismo MC Stradale
    Lexus LFA
    Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante
    Lamborghini Countach 5000QV
    Koenigsegg Agera R (2013
    Ford Focus RS
    Dodge Challenger SRT-8
    Caterham Superlight R500
    Bentley Continental Supersports
    Audi A1 Clubsport quattro
    Ariel Atom
    Aston Martin V12 Vantage
  • Buggati Veyron 16.4 Super Sport
    BMW M3 GTR
    Bentley Continental Supersports Convertible
    Mono
    Audi R8 GT Spyder
    Alfa Romeo 4C (Concept)

[FONT=&amp]1- در بازي ميتوانيد با 10 [/FONT]Boss[FONT=&amp] يا به قول معروف [/FONT]Blacklist[FONT=&amp] مسابقه دهيد مانند بازي قبلي [/FONT]NFS MW[FONT=&amp] كه 15نفر بلك ليست داشت .2-بازي مانند سري Burnout [/FONT][FONT=&amp] حالت [/FONT]open world[FONT=&amp] دارد و مسابقات را به سبكBurnout [/FONT][FONT=&amp] انجام خواهيد داد.[/FONT]
[FONT=&amp]3- حالت [/FONT]Autolog[FONT=&amp] به بازي برگشته و ميتوانيد با دوستانتان رقابت كنيد مانند [/FONT]Need for Speed: Hot Pursuit[FONT=&amp] 2010[/FONT]
[FONT=&amp]4- ميتوانيد با رقابت با ديگران [/FONT]Speed Points[FONT=&amp] كسب كنيد [/FONT]​
[FONT=&amp]5- بازي از فيزيك خوبي برخوردار است طراحي و نحوه نشان دادن خسارت و تخريب ماشين ها بخوبي مانند [/FONT][FONT=&amp] انجام شده است .[/FONT]
6- اپگريد كردن ماشنين هاي هم كه خواسته طرافداران است نيز در بازي تاييد شده است.7- موتور گرافيكي بازي موتورارتقا يافتهChameleon است كه تو NFS HP 2010 استفاده شده بود.
8-قابلیتی وجود دارد که هر ماشینی که نیاز داشتید رو بتوانید در هرجا که دید با ماشین فعلی خود تعویض کنید.9-مثل پارادایس برای اینکه ماشینی را جزو لیست ماشین های موجود خود بکنید باید ان ماشین را پیدا کرده و در مسابقه نابودش کنید
تریلر
[video]http://e3.gamespot.com/video/6380187/need-for-speed-most-wanted-a-paradise-for-petrolheads[/video]

Minimum System Requirements

• Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz)
  • Memory: 2 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
  • Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
  • Sound card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD Rom Drive
Recommended System Requirements
  • Processor: Quad-core CPU
  • Memory: 4 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD
تصاویر

74335439151981640577.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread69830/

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازی ده درصد آپشن های موست وانتد قدیمی رو نداره بعد ورداشتن اسم بهترین بازی سری رو گذاشتن روش. اصلا اینا مشکل دارن و چند ساله میگردن که بفهمن چرا موست وانتد اینقدر محبوب شد ولی ظاهرا هنوز نفهمیدن! :D صد رحمت به فورزا هورایزن من حاضرم یه دور دیگه موست وانتد قدیمی رو برم ولی این بازی رو ادامه ندم نمی دونم منتقد ها چطور این نمره های بالا رو چپ و راست نثار یه بازی چلاق می کنن که همه چیزش می لنگه و مشخصه سر سری آماده شده

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
خوب منم یه نیم ساعتی بازی کردم تا اینجا بازی بدی نبوده حداقل از چرندیاتی که این چند ساله به اسم NFS بیرون میدادن (به جز Shift) بهتر بود ولی مشکل هم کم نداره! مهمترین مشکل افت فریم وحشتناک بازی هست که کوفت میکنه بازی رو به آدم!
در کل هیچی MW سال 2005 نمیشه هنوز هم ارزشش از این NFS های گرافیک قشنگ DX11 دار بیشتره! اون منو اون فونت جالب کات سکانس های قشنگ اون BMW M3 GTR فقط یادش بخیر ...

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خوب منم یه نیم ساعتی بازی کردم تا اینجا بازی بدی نبوده حداقل از چرندیاتی که این چند ساله به اسم NFS بیرون میدادن (به جز Shift) بهتر بود ولی مشکل هم کم نداره! مهمترین مشکل افت فریم وحشتناک بازی هست که کوفت میکنه بازی رو به آدم!
در کل هیچی MW سال 2005 نمیشه هنوز هم ارزشش از این NFS های گرافیک قشنگ DX11 دار بیشتره! اون منو اون فونت جالب کات سکانس های قشنگ اون BMW M3 GTR فقط یادش بخیر ...
موافقم هیچی MW 2005 نمیشه
ولی نمیشه گفت چرندیات چون یکی از بهترین ورژنای NFS نسخه Hot pursuit 2010 ـش بود که خیلی بهتر از این نسخه هست

به کساییم که هنوز دو دقیقه بازی نکردن و اومدن نظر میدن میگن درایوینگ و هندلینگ و ... بیخودی داره پیشنهاد میکنم بیشتر بازی کنن تا غرق بازی بشن:D :x
من تا این جا راضی بودم ولی بازم خیلی جای کار داره و میتونست خیلی بهتر باشه

مخصوصا دوربینش خیلی بد جاییه
اگه میتونستن مثل Hot pursuit زیبا بسازنش خیلی خوب میشد

در کل خوب چیزی دادن بیرون
حداقل از اون بازی کشکی که Black box ساخت ( NFS THE RUN ) خیلی بهتره از همه نظر

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
من این نسخه رو بخاطر صداگزاری هم که شده بازی می کنم واقعا صدای ماشینها آدمو سیراب می کنه . یه سوال برام مطرح شده چرا این بازی فقط دو زاویه دید داره؟؟

shahrokhazad

کاربر سایت
Mar 18, 2008
174
نام
saeed
من تا الان عاشق اون تاخیر توربو پورشه 911 مدل 3لیتری شدم این واقعی ترین قسمت بازی بود
تعجب می کنم چرا برای ساخت این بازی داستان برداشتن!!این بازی با اون داستانش معروف شد و ریس های شبانه یاد underground بخیر چه سال طلایی بود برای nfs=((

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا درایوینگ بازی حرف نداره
خیلی هیجانی و عالی هست واقعا حال میکنم باهاش
فقط حیف بازیش افت فریم و از این جور چیزا داره:D

---
آپدیت جدید نیومده هنوز؟؟؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
الان داشتم E3 رو نگاه میکردم و نمایش این بازیو با تریلرش مقایسه کردم
خیلی تغییرات توش دادن.از mini map بگیر تا busted شدن
یه چیز دیگه هم که تغییرش دادن اینه که وقتی میزنیم به یه ماشین میره قاتی باقالیا و ما نیترو و امتیاز میگیریم دوربین زووم میشه رو ماشینی که ترکوندیم و ترکیدنشو قشنگ نشون میداد ولی تو خود بازی این حالت دوربینو برداشتن و فقط دوربین روی ماشین ماست

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
منم دیشب چند ساعتی بازی کردم زیاد راضیم نکرد به نظر من بدترین قسمتش اینکه بازی داستان نداره یه جورای هیجان از بازی گرفتند.
یک سوالی چرا مسابقات هر ماشین روکه میری از روی نقشه حذف نمیشه؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر