Need for Speed: Hot Pursuit ~ Xbox360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان عجب بازی شده خدایی یه شب تا صبح پاش بودم کلی از بازیرو رفتم این شد یه nfs درست حسابی .با بوگاتی چه حالی داد طلا گرفتن سرعتو حیجانو میفهید جگرتون حال میاد. دمشون گرم دوباره برگشت به دوران اوجش

من نصفش رو رفتم بازي خوبي هست اما بيشتر از اين ها ازش انتظار داشتم در كل گرافيك و درجه سختيش مشكل دار هست و اينكه از اسپورت كردن هم خبري نيست

همون نمره ي گيم اسپات براش خوبه اما burnout بازم حالش بيشتره نذاشتن بيچاره بسازه

سلام بر همه. دوستان یک سوالی دارم در قسمت تنظیمات بازی روی منوی آیدیو که می رم می نویسه برای تغییر صدا و لیست آهنگ ها. اما در این منو هیچ چیزی برای تنظیم آهنگ های موجود در بازی نداره. اما یک قسمت داره که نوشته "سوند ترک" که جلوش نوشته سون ترک های داخل بازی 1- چطوری می شه آهنگ های بازی رو عوض کرد. 2- اگر می شه، چطوری می شه آهنگ های خودمون رو از روی فلش تو بازی اجرا کنیم( منظورم این نیست که پلی کنیم یه سره بخونه. منظورم اینه که از تو خود بازی بشه آهنگ ها رو اجرا کنیم. یه چیزی تو مایه های نسخه ی پی سی سری جی تی ای) ممنون می شم یکی پاسخ بده

خب بازی در قسمت Race هاش تموم شد:دی 8 ساعت طول کشید! ولی نتیجش خوب بود :دی 100 تا اچیومنت (چون همرو طلا گرفتم)، آخرین ریس بازی هم بیشتر شوخی بود، 70 کیلومتر طول مسیر مسابقه بود، با بوگاتی رفتم، 30 ثانیه! (=)) - :-o) از بقیه جلوتر بودم که تموم شد.

در کل توی هر کلاس وقتی آخرین ماشین رو بازی میکنین بازی خیلی آسون میشه، از وقتی بوگاتی و Reventon باز شدن همرو راحت میبردم...

دوستان این ارور میده باید چی کارش کنم ماله لایو میده بعد میگه میخوای پروفایل جدید بسازی و این جور حرفا
چی کار کنم ؟
ممنون
برای منم این ارور میده من که خودم وقتی میخوام وارد شم بعضی وقتی میگه پروفایل پیدا نکردم اگر میخوای یکی جدید بساز اما همیشه B رو میزنم یه بار میام عقب دوباره میزنم اینبار ارور نمیده شما هم امتحان کن شاید درست شد

مثل این که اینجا هیچ کس بازی رو با آهنگای خودش بازی نکرده
دوستان یکی از قابلیت های مهم بازی همینه. چطوره که هیچ کس نمی دونه. کل حال بازی همینه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or