Need for Speed: Hot Pursuit | PC

997658_20100614_790screen002.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010​

[وب همونطور که میدونید بازی دیشب در کنفرانس EA رسما رونمایی شد!

از اسکرین ها و تریلر منتشر شده به نظر می رسه با یه عنوان AAA واقعی طرفیم!

بازی کاملا به جو MW نزدیک هست وهمه چیز عالی به نظر می رسه!

Criterion Games آماده است تا N4S رو دوباره به روزهای خوبش برگردونه...

• Like
Reactions: The Hoss

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
اخیرا آنلاین که سرچ می کنم کسی رو پیدا نمی کنم ، مشکل چیه به نظرتون ؟ باید پچ های جدید رو نصب کنم ؟

iceboy_love

کاربر سایت
Apr 2, 2011
39
نام
علــی
درود
NFS : Hot Persuit
نميدونم من نميتونم خوب رانندگي کنم يا بازي سخت شده که واقعا بايد گاز بدي و حتي اخرين سرعت روکه ميري و کمترين خطا نميتونه به ماشين ها برسي :(
و خيلي زور بزنم نفر سوم ميشم البته يه جاهايي هم اول.. اما در کل بازي سخته

سوالاتي داشتم
اول اينکه موقع اينکه يه مسابقه رو انجام ميدي و از مسابقه خارج ميشه . بازي ميخواد کانکت شه که پيغامي رو ميده که نميتونه کانکت شه و همين کلي وقت ادمو ميگيره .
راهي نداره واسه اين مسئله ؟ حتما باید به اینترنت وصل باشی ؟

دوم اينکه درجه بازي سخت و آسون نداره ؟

سوم اینکه اگه امکان داره یه ترینتر خوب برای این بازی معرفی کنید که دانلود کنم

باتشکر

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
دوست عزيز، قبل از اينكه بري تو بازي نت رو قطع كن، اينجوري كمتر وقتت رو ميگيره . . . درجه سختي هم يادم نمياد داشته باشه، فكر نميكنم . . . براي ترينر و كد تقلب هم بايد بري تو تاپيك خودش . . . :)

iceboy_love

کاربر سایت
Apr 2, 2011
39
نام
علــی
دوست عزيز، قبل از اينكه بري تو بازي نت رو قطع كن، اينجوري كمتر وقتت رو ميگيره . . . درجه سختي هم يادم نمياد داشته باشه، فكر نميكنم . . . براي ترينر و كد تقلب هم بايد بري تو تاپيك خودش . . . :)

ممنون دوست عزیز

تو اینترنت نبودم و همین پیام Connect autolog servers میداد و بعدش هم که نمیتونست کانکت شش بعد یه حدود 20 ثانیه ای قطع میشد و وارد قسمت بازی میشد

اگه تو اینترنت باشم ازم میخواد که رجیستر و ثبت نام کنم

احتمالا این حدسو میزدم که شاید بشه با کرک چیزی این پیام رو حفظ کرد یا اکانت افلاین مثل ویندوز Live ایجاد کرد .

یه سوال دیگه :
برای Screenshot ( عکــس گرفتن تو محیـط بازی ) باید چی کار کنیم ؟

آخرین ویرایش:

DAWN OF WAR

کاربر سایت
Jul 27, 2011
26
نام
آذرخش
بازیش وقت هایش حال منو میگیره.

من این بازی را بازی کردم ویک چیزیش آزاردهنده بود واین چیز این است که تا بحال بازی سازش این بازی را کرده؟؟؟

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
من این بازی را بازی کردم ویک چیزیش آزاردهنده بود واین چیز این است که تا بحال بازی سازش این بازی را کرده؟؟؟

پستت مشکل اخلاقی داره:d

از چه لحاظ آزارت میده؟ کجاش ایراد داشت اینو میگفتی حداقل وگرنه خوب معلومه که بازی کرده

• Like
Reactions: Gabit0

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل

اگه به خاطر وقت كم بعضي از مسابقاتشه ؟! . . . به نظرم حق داري! ولي بعضي از همين سخت هاشو كه چند بار بري، قشنگ بازي رو ياد ميگيري . . . خودم چنتا از اينا رو بعد كلي تقلا با اختلاف خيلي زيادي از ركورد خود بازي تموم كردم كه كف خودم هم بريد . . . در كل ارزش زور زدن رو داره . . .b-)

پ.ن: بازي ها را نمي كنند، آنها را بازي مي كنند . . . !;):d:d

• Like
Reactions: veryhigh

MrBond_Scope

کاربر سایت
Jul 27, 2010
97
سلام
من کرک 9 مگابایتی و اکتیویتر و آپدیت 1.5 رو استفاده کردم و بازی اجرا میشه اما قبل از ورود به منو اصلی از بازی میاد بیرون و stopped working میده در صورتی که چند ماه پیش بازی رو راحت اجرا کرده بودم.

parvizb

کاربر سایت
Aug 5, 2011
5
با سلام . دوستان من این بازی رو نصب کردم از بس میگفتن گرافیکش عالیه خودم اصلا اهل بازی نیستم ولی تو یک مرحله ای گیر کردم دوستان لطفا کمکم کنید ..اون مرحله ای هست که ماشین پلیس لامبورگینی داری هر کاری میکنم نمیره مرحله بعدیش کمتر از یک دقیقه و بیست ثانیه رسوندمش به اون ماشینهای پلیسی که منتظرم هستن ولی نمیره مرحله بعد چکار کنم ؟؟؟

kingofwar

کاربر سایت
Aug 5, 2011
37
نام
mahdi
ممنون دوست عزیز

تو اینترنت نبودم و همین پیام Connect autolog servers میداد و بعدش هم که نمیتونست کانکت شش بعد یه حدود 20 ثانیه ای قطع میشد و وارد قسمت بازی میشد

اگه تو اینترنت باشم ازم میخواد که رجیستر و ثبت نام کنم

احتمالا این حدسو میزدم که شاید بشه با کرک چیزی این پیام رو حفظ کرد یا اکانت افلاین مثل ویندوز Live ایجاد کرد .

یه سوال دیگه :
برای Screenshot ( عکــس گرفتن تو محیـط بازی ) باید چی کار کنیم ؟

دوست عزیز برای گرفتن screenshot حتما باید به سرور N4S وصل بشی .باید کانکت باشی.
اما انصافا خیلی عکس های زیبایی میگیره.اگه تونستی برو ثبت نام کن و از امکاناتش
استفاده بکن.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه ...
شرمندم که دوباره تاپیکو آپ میکنم، یک سوال تقریبا اساسی برام پیش اومده، من تازگیا یه دونه از این دسته جویستیکای مخصوص رانندگی(فرمونو ...) گرفتم و به کامپیوترم وصلشون کردم، اما چیزی که اتفاق افتاده اینه که نمیدونم چرا اون اول که پدال رو نصب نکرده بودم(به یه دلیل احمقانه!:D) و فقط با فرمون وارد بازی میشدم، راحت بازی ران میشدو مشکلی هم نبود، حتی تنظیمات فرمون رو هم در بازی راستو ریس کردم، با فرمونم کار کردم، اما از وقتی که پدالش رو درست کردم و با فرمون و پدال به بازی میرم دیگه بازی ران نمیشه، در واقع میره تو بازی اما لحظه ی Press Any Button میپره بیرون از بازی و میگه مشکل داره، کسی راه حلی داره واسه این مشکل؟:D
یه سوال دیگم اینه که جایی برای بیرون اوردن دنده از حالت اتوماتیک نداره؟
ممنون.:)
راستی من این دسته ها رو با یه بازیه دیگه امتحان کردم، از اونم پرید بیرون! مشکل از چیه؟ از فرمون و ... یا از سیستم؟
یعنی ممکنه سیستم مشکلی داشته باشه؟:D
ممنون:)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر