Need for Speed: Hot Pursuit | PC

997658_20100614_790screen002.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010​

[وب همونطور که میدونید بازی دیشب در کنفرانس EA رسما رونمایی شد!

از اسکرین ها و تریلر منتشر شده به نظر می رسه با یه عنوان AAA واقعی طرفیم!

بازی کاملا به جو MW نزدیک هست وهمه چیز عالی به نظر می رسه!

Criterion Games آماده است تا N4S رو دوباره به روزهای خوبش برگردونه...

• Like
Reactions: The Hoss

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
عزیز :x من بازی می ستایم و من نگفتم گرافیک بازی بد هست ولی بحث ما را متوجه نشدی:d
چون بازی انتی نداشت به سفارش دوستان ما امدیم از بیرون بازی توی کنترل پنل انودیا به بازی انتی دادیم 32xq و دو تصویر را با هم مقایسه کردیم بدون انتی و با انتی تا ته منظورم 32xq
ولی متاسفانه فرقی ندیدیم
منظورم این بود که ای کاش در ابشن بازی گزینه انتی داشت تا هر کی می خواست می تونست استفاده کنه
دوست عزیز میشه بگی با کدوم درایور تونستی aa32 رو ضربQ کنی ما که با 480 نمیتونیم

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
با سلام
دوستام من کنترل بازی رو روی joystick تنظیم میکنم و ذخیره میکنم ولی وقتی از بازی میام بیرون و دوباره میرم تو بازی بازم از تنظیم در میاد و تعریف نشده نشون میده چیکار باید بکنم؟
بايد حواست باشه قبل از اين كه بري داخل بازي joystick رو وصل كني ، ...

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
خوب من بعد از این همه مدت بازی رو گرفتم

بازی از لحاظ فاکتور هایه گرافیکی یک پسرفته اساسی نسبت به شیفت داشته و این نه فقط به خاطره عدمه وجوده انتی الیازینگ بلکه کلا از حجمه تکسچر ها و distant detail و .... 100 فاکتور دیگه داد میزنه یه پورته کنسولیه محضه (متاسفانه طراحی داخلیه ماشینم نداره که هیچکی به این مورد توجهی نشون نداد

بازی متاسفانه vsync نداره و برایه من screen tearing میکنه.(خاک برسر cretion)

حتی با وجوده نداشتن vsync میبینیم بازی فریمش از 60 بالاتر نمیره و رویه 60 ثابته که البته مایه ابرو ریزیه.

خدایی وقتی بازیو شروع کردم جا خوردم:|

البته اگه شرکته سازنده زحمت میکشید یه aa میزاشت به این فصاحت بازی نمیشد.

همون طورکه حسین جان عکس گذاشتن فعال کردنه aa از داخله کنترل پنل فاییده نداشته و موتوره کنسولیزه شده بازی با aa سازگاری نداره:-&

کلا کلی مارو نا امید کرد:d

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
میگم می ارزه دنبال ارجینالش باشیم باسه آنلاین زدن تعریف آنلاینش تو نت زیاده کسی آن زده رو پی سی
با کرک امکان داره یا اینکه نه؟

V!PER

کاربر سایت
Mar 31, 2007
157
نام
Ali

بازی از لحاظ فاکتور هایه گرافیکی یک پسرفته اساسی نسبت به شیفت داشته و این نه فقط به خاطره عدمه وجوده انتی الیازینگ بلکه کلا از حجمه تکسچر ها و distant detail و .... 100 فاکتور دیگه داد میزنه یه پورته کنسولیه محضه (متاسفانه طراحی داخلیه ماشینم نداره که هیچکی به این مورد توجهی نشون نداد

حتی با وجوده نداشتن vsync میبینیم بازی فریمش از 60 بالاتر نمیره و رویه 60 ثابته که البته مایه ابرو ریزیه.

همون طورکه حسین جان عکس گذاشتن فعال کردنه aa از داخله کنترل پنل فاییده نداشته و موتوره کنسولیزه شده بازی با aa سازگاری نداره:-&

به تمامي اين موارد نداشتن تيونينگ را هم اظافه كنيد !:((
البته داره ها ولي خيلي مختصر و ساده !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

دقیقا حق باتو هست رامین جان من هم می خواستم به این مورد اشاره کنم که شما گفتی
گفتم شاید به اقایون کنسولی بر بخورد
کلا برا بازی انتی تعریف نشده :d

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224

خوب بلاخره یکی هم پیدا شد که از این بازی ایراد بگیره .البته من هم موافقم .
مرگ بر این قوطی زشت بدرد نخور که همش pc باید چوبش رو بخوره .
خاک بر سر EA بعد از 6 7 سال نسخه جدید این بازی رو داد بیرون اما انحصاری از لحاظ گرافیک فقط برای کنسول . بعد وقتی که می گم SHIFT از این سرتر بود مورد حمله و تهاجم و ترور قرار میدن بنده رو . زاویه دوربین کابین که نداره AA که نداره .HIGH QUALITY TEXTURE که نداره
بانوان پرچم به دست که نداره .فقط ی DETAILS DISTANCE در حد کنسول داره و ی PARTICLE EFFECT دود و ی ماشین REFLECT شده .

VSYNC که مثلا داخل OPTION بازی داره اما فعال بودن یا نبودنش فرقی نداره .
روزای اول کافی بود بگی این چیزا رو نداره .تمام و یا نصف کسانی که الان کمی تا قسمتی به ضعف های گرافیکی بازی پی بردن اون وقت سرسختانه طرفداری می کردن .

اما من منتظر SHIFT 2 هستم .اون باید شاهکار EA باشه . البته امیدوارم تا انتشارش همه ایکس باکس های دنیا 3 چراغ بشن با اجراش و فقط باسه PC بیاد .>:d<

robertofantasy

کاربر سایت
Sep 25, 2006
158
سلام بچه ها من میخاستم بدونم آهنگ توی منوی بازی که کوتاه مال چه گروهی و اگه کسی

کاملشو داره برام بزاره من soundtrack هاشم دانلود کردم ولی توش نبود متشکرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر