Need for Speed: Hot Pursuit | PC

997658_20100614_790screen002.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010​

[وب همونطور که میدونید بازی دیشب در کنفرانس EA رسما رونمایی شد!

از اسکرین ها و تریلر منتشر شده به نظر می رسه با یه عنوان AAA واقعی طرفیم!

بازی کاملا به جو MW نزدیک هست وهمه چیز عالی به نظر می رسه!

Criterion Games آماده است تا N4S رو دوباره به روزهای خوبش برگردونه...

• Like
Reactions: The Hoss

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

shahrokhazad

کاربر سایت
Mar 18, 2008
174
نام
saeed
معمولا تو قسمت نصب directx بین 5 تا 10 دقیقه طول میکشه بعد میره تو کار کپی!

:-/:-/:-/
درود
دوست من حق با شماست من اونو پس دادم چون شرمنده اینو یادم رفت بگم بعدش ارور autorun.exe داد که بعد معلوم شد سی دی بد رایت شده بود الانم دارم اینو نصبش می کنم خیلی خوشحالم اونم برا کسی که با رایانه پنتیوم 2 اون زمان nfs porsche شروع کرده و بعدش undergrand1,2-mw-carbon-prostreet-undercover-shift حالا هم..خدا کنه همه چی خوب پیش بره :x:)
بدرود

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
سلام!
من چند ساعتی بازی کردم و میتوانم بگم بازی چیزی فراتر از انتظاراتم بوده، گیم پلی بازی واقعا عالی و روان ساخته شده و کنترل ماشین ها هم خیلی خوب طراحی شده. گرافیک هم خیلی خوب بوده و خصوصا دورنمای محیط ها بسیار زیبا ساخته شده اند. تا حالا که لذت بخش ترین NFS چند سال اخیر را تجربه کردم امیدوارم تا پایان هم همینطور باقی مونده.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
سلام!
من چند ساعتی بازی کردم و میتوانم بگم بازی چیزی فراتر از انتظاراتم بوده، گیم پلی بازی واقعا عالی و روان ساخته شده و کنترل ماشین ها هم خیلی خوب طراحی شده. گرافیک هم خیلی خوب بوده و خصوصا دورنمای محیط ها بسیار زیبا ساخته شده اند. تا حالا که لذت بخش ترین NFS چند سال اخیر را تجربه کردم امیدوارم تا پایان هم همینطور باقی مونده.

واقعا درست می گی چندین سال بودکه همچین شاهکاری را انجام نداده بودیم هر چی جلوتر می ریم بیشتر جذاب میشه

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
درست دورنمای بازی خوبه ماشین ها هم عالی طراحی شدن . اما چرا بعد از ی مدتی هیجانش رو از دست میده ؟
بعد هم که می خواین دوباره بازی کنید ی جورایی وقتی یادش می افتید دلتون رو میزنه .
خبری هم از بانوان گرامی نیست وسط جاده پرچم به دست ایستاده باشن مسابقه رو شروع کنن.
باید منتظر MODE های جدید باشیم که به زودی بیان .

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
درست دورنمای بازی خوبه ماشین ها هم عالی طراحی شدن . اما چرا بعد از ی مدتی هیجانش رو از دست میده ؟
بعد هم که می خواین دوباره بازی کنید ی جورایی وقتی یادش می افتید دلتون رو میزنه .
خبری هم از بانوان گرامی نیست وسط جاده پرچم به دست ایستاده باشن مسابقه رو شروع کنن.
باید منتظر MODE های جدید باشیم که به زودی بیان .

شما سری NFS رو از UG شروع کردی که انتظار خانم های پرچم به دست رو توی HP میکشی !؟
NFS با Street Racing شروع نشد که همیشه توی فضای Street Racing بمونه ;)

آخرین ویرایش:

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
از شروعش nfs 1 بدک نبود ، nfs 2 به عبارتی ترکوند. تا آخرش سیر صعودی نزولی داشت . من هنوز هم nfs 2 بازی می کنم لذت می برم.
این همه خیلی جذاب و پرهیجانه

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
شما سری NFS رو از UG شروع کردی که انتظار خانم های پرچم به دست رو توی HP میکشی !؟
NFS با Street Racing شروع نشد که همیشه توی فضای Street Racing بمونه ;)

خیر انتظار خانم پرچم به دست رو نمی کشم . NFS رو هم از NFS 1 سال 98 تا الان دارم دنبال می کنم .
منظور نزدیک شدن بیشتر بازی به RACING با استفاده از تکنیک های خاص بود که اون حس استارت زدن رو به شما بده . نه اینکه هر دفعه چرخ ماشین رو نشون میده که دود ازش در اومده . همش تکرار . یعنی ی جور حس بی قانونی و هرج ومرج که در سری های NFS UG دیده میشد . مثلا وجود تما شاچی هایی در طول مسابقه نه همش کوه و بیابون و دشت .انگار که این مسابقات در یک سیاره ی دیگه برگزار میشه . ی کلاغ هم تو هوا نیست !!!!!!!!!!!

amir143

کاربر سایت
Dec 21, 2009
209
جریان بارون چیه که بچه های ATI دار میگن بارون ندارن؟:-/
من که با کارت GeForce 9600 GT بارون دارم.
ولی من با همین کارت بارون ندارم درایورم جدیدترینه 260.99 ، تنظیمات گرافیکی رو هم تا جایی که میشه بردم بالا ، اگه رزولیشن مهمه برای من روی 864*1152 هستش
رم 4
ویندوز 7 64 بیت
کمک کنید بتونم بارون ببینم
ممنون

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
مثلا وجود تما شاچی هایی در طول مسابقه نه همش کوه و بیابون و دشت
من دلایل شما رو برای نقد کردن بازی قبول ندارم...یعنی معیارهای شما اصلا شبیه نقد یه گیمر نیست !!!
دوست عزیز نکاتی که بهش اشاره می کنی به هیچ وجه نمی تونه نکته منفی برای این بازی باشه...

کمک کنید بتونم بارون ببینم
دوست عزیز بارون اون جوری که می گی نمی آد
فقط اگه پشت ماشینی که جلوی شما در حال حرکته پرتاب قطره های آب رو صورت مه پشت ماشین قابل مشاهده است...
جاده کاملا براق هست به این معنی که خیسه و البته کمی لغزنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر