Need for Speed: Hot Pursuit | PC

997658_20100614_790screen002.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010​

[وب همونطور که میدونید بازی دیشب در کنفرانس EA رسما رونمایی شد!

از اسکرین ها و تریلر منتشر شده به نظر می رسه با یه عنوان AAA واقعی طرفیم!

بازی کاملا به جو MW نزدیک هست وهمه چیز عالی به نظر می رسه!

Criterion Games آماده است تا N4S رو دوباره به روزهای خوبش برگردونه...

• Like
Reactions: The Hoss

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
:-o:-o:-o نگو تورو خدا ، اگه تو شهر نشه چرخید من خودم رو میکشم ، یکی دو هفته به انتشار مونده هنوز معلوم نیست که میشه یا نه ؟!!!!:-o
نه گردش آزاد داره خودم یه تریلر دیدم.
ولی بدونه تیونینگ مسخره میشه مزش به همونه. :d

mn_acer1

کاربر سایت
Nov 12, 2010
11
:(:(=((%-(:wallbash::wallbash::wallbash::no::crying1::crying1::crying:
دیگه نمی دونم چی بگم و چی کار کنم اگه مثل Most wanted نباشه
هنوز از رو کاممپیوتر پاکش نکردم هر چندوقت یه بار که هوس یه هیجان و ماشین بازی جوگیرانه می کنم میشینم یه خورده بازی می کنم
1-بزرگراه های دور شهرش برای سرعت گیری 2- تیونینگ 3- woooooooooooow نمی دونم چه جوری باید این بازیو وصف کنم!!!

بچه ها اینجا نوشتند که تیونینگ نداره اگه واقعا نداشته باشه همین جا از طبقه 9 خودمو میندازم پایین چون به نظر میاد کلیتش شبیه MW باشه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
وست گرامي بهتره خودت رو نندازي پايين
فكر نكنم بعد از چندين سال nfs هاي رنگارنگ بازگشت به هويت اصلي بازي انقدر ناراحت كننده باشه !

يادمون نره اين بازيا از آندرگراند شروع شد و بل از اون كه يه سبك جديد محسوب شد زيبا ترين nfs هارو داشتيم ;)

mn_acer1

کاربر سایت
Nov 12, 2010
11
وست گرامي بهتره خودت رو نندازي پايين
فكر نكنم بعد از چندين سال nfs هاي رنگارنگ بازگشت به هويت اصلي بازي انقدر ناراحت كننده باشه !

يادمون نره اين بازيا از آندرگراند شروع شد و بل از اون كه يه سبك جديد محسوب شد زيبا ترين nfs هارو داشتيم ;)

آخه فقط NFS هست که این سبکو (Street Racing) به نمایش گذاشته
وگرنه میشه مثل بقیه ماشین بازی ها!

البته اینم بگم Split Second هم یه سبک خیلی باحال و هیجانی رو داشت واقعا هم روش کار شده بود و حال داد

بعد از MW بعد از سال ها Burnout : ultimate box خیلی بهم حال داد با stuntهاش بعد این Split Second با Blur حال نکردم

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
nfs هميشه حرفي برا گفتن داشته
با وجود افتضاح هايي مثل اندر كاور و پرو استريت اما بازم به همين ها نگاه كنيد چيزاي جديدي تو خودشون داشتن !
پس حداقل نا اميد نميكنه كسي رو، اگر چيز جديدي هم نداشته باشه

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
ولی آندرکاور هم زیاد بد نبودا :d فقط مثلا وقتی داشتی با بوگاتی میرفتی یه ماشین پلیس پورشه میومد جلوتو میزد:))

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
گیم اسغات:dحرف زیاد میزنه هم الکی امتیاز میده .اصلا مرجع خوبی برای کسب خبر نیست . تازه دیر به دیر آپدیت میشه . بازی 2 ماه اومده هنوز تاریخش رو زده TBA:d . شما ی سری هم به IGN و UEROGAMER بزن .
مردشور XBOX رو ببرن نبر اسمش رو :-&Die Die Die Console Die:gunner::gunner::gunner:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
گیم اسغات:dحرف زیاد میزنه هم الکی امتیاز میده .اصلا مرجع خوبی برای کسب خبر نیست . تازه دیر به دیر آپدیت میشه . بازی 2 ماه اومده هنوز تاریخش رو زده TBA:d . شما ی سری هم به IGN و UEROGAMER بزن .
مردشور XBOX رو ببرن نبر اسمش رو :-&Die Die Die Console Die:gunner::gunner::gunner:

راست میگیــــــــا به این گیم آسفالــــــــت نمیشه اعتماد کرد!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر