Need For Speed Heat

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,219
2,976
نام
عارف

Developer: ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 8, 2019
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

اطلاعات گیمپلی بازی:

• جهان باز (شب)
• داستانی جدی و تاریك تر
• این نسخه از بازی پایه ساخت عناوین آینده سری خواهد بود
• بازی تلفیقی از ریبوت ٢٠١٥ و Rivals خواهد بود
• همواره آنلاین نیست
• سیستم قبلی ترمز گرفتن برای دریفت كشیدن بازگشته و البته بسیار بهتر و واكنش پذیر تر
• همانند نسخه ٢٠١٥ شاهد ارتقا سطح و باز كردن آیتم های بیشتر شخصی سازی خواهیم بود
• اسپید كارت (Speed Card) ها كاملا از بازی حذف شده اند
• مراحل Off Road در بازی حضور ندارد
• گرافیك بازی از Payback بهتر شده است و در سطح ٢٠١٥ می باشد. خیسی سطح جاده، انعكاس نور و دیگر موارد ارتقا یافته است
• چرخه روز و شب در بازی وجود ندارد و زمان براساس نوع مسابقات تعیین می شود
• باران در بازی وجود دارد
• تعقیب و گریز های پلیس در حالت عادی همانند نسخه های كلاسیك این سری حضور دارد و حتی هلیکوپتر خارج از مسابقات دنبال شما می آید
• نشانگر آسیب وارده به خودرو و همچنین پمپ بنزین ها از Rivals بازگشته است
• مسابقات قانونی درون پیست همانند Pro Street حضور خواهد داشت
• تجربه بازی بیشتر حالت غیرخطی گرفته است
• عملكرد نیتروژن در بازی چیزی بین نسخه ٢٠١٥ و Rivals می باشد
• مراحل Heat در بازی به نوعی كلاسیك و در دهه ٨٠ میلادی دنبال می شوند
• مسابقات قانونی داخل پیست در روز روشن همانند نسخه Pro Street در بازی وجود دارد

پ.ن. با تشکر از @Ali Venom بابت توضیحات (در تاپیک خبری بازی)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,144
2,580
نام
Majid
من به شخصه علاقه زیادی به ریسینگ آرکید دارم و متاسفانه روی پلی ۴ بازی خوبی در حد فورزا نمیاد
مجبور شدم بخاطر فورزا وان اس بخرم و لذتشو بردم اما نمی‌دونم چرا nfs پافشاری می‌کنه برای هر نسخه که متفاوت بشه ولی در فورزا اینجوری نیست و هندلینگ ماشین ها واقعا عالیه و روند کلی بازی هم از فورزا هورایزن ۱ تا ۴ یک شکله هرچند کنسول وان اس رو فروختم و تو کف فورزا ۳ موندم بازی نکردم
امیدوارم این نسخه جدید با پشتیبانی خوب همراه بشه و ازش لذت ببریم و روند بازی خسته کننده‌نشه
تو اون تاپیکم گفتم بنظرم مشکلی که NFS داره اینه که وقتی به کامیونیتیش گوش میده و میخواد مشکلاتشو حل کنه اصل کارو فراموش میکنه.
یک زمانی Mw2012 اومد که من با گیم پلی بشدت سریعش خیلی حال میکردم، همش سرعت و دریفت بدون وقفه بود که واسه یک ریسینگ آرکید چیز مهمیه اما مشکلی که داشت زود خسته کننده میشد چون نه تیونینگ درست و حسابی داشت نه مراحل و ریس های متنوع، از اون نسخه به بعد اومدن یکم به حرف گیمرا گوش دادن و یکم رسیدن به بخش تیونینگ و اسپورت کردن ماشینا باز فراموش کردن که خود درایوینگ بازی هم باید جذاب باشه که نتیجه آخرش شد Payback که برام همون روز اول خسته کننده شد و این نسخه هم خیلی از منتقدا و گیمرا به کنترل و فیزیک ماشینا و ... ایراد میگرفتن.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
1,039
2,675
نام
MohammadAli
تو اون تاپیکم گفتم بنظرم مشکلی که NFS داره اینه که وقتی به کامیونیتیش گوش میده و میخواد مشکلاتشو حل کنه اصل کارو فراموش میکنه.
بهترین نسخه های NFS هم متاشون بزور بالاتر از 83 چهار رفته نمیدونم چه انتظاری دارید از این سری! به نظرم این نسخه هم خوبه و دقیقا چیزی هست که ازش انتظار داشتیم. ما از NFS کاستومایز گسترده، یه داستان هر چند آبکی و مسابقه‌هایی با هندلینگ آرکید و دخالت پلیس انتظار داریم که Heat همشو داره. NFS قرار نیست فورتزا باشه و هیچوقت هم نخواهد شد. یه بار این اشتباهو سر Payback کردن و امیدوارم دیگه هیچوقت تکرارش نکنن. خوشحالم دوباره راه نسخه 2015 رو دارن ادامه میدن.
به شخصه بازیای Criterion رو هم اصلا جزو این سری حساب نمیکنم. اونا نسخه‌های برن‌اوت بودن که با اسم نیدفوراسپید عرضه شدن بودن. هیچوقت هندلینگ نیدفوراسپید انقد آبکی و مسخره نبوده که بشه با سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت دریفت کشید و هیچوقت هم شمارو به نابود کردن حریفتون تو مسابقه تشویق نمیکرده.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
340
331
نام
امین پاشا
بهترین نسخه های NFS هم متاشون بزور بالاتر از 83 چهار رفته نمیدونم چه انتظاری دارید از این سری! به نظرم این نسخه هم خوبه و دقیقا چیزی هست که ازش انتظار داشتیم. ما از NFS کاستومایز گسترده، یه داستان هر چند آبکی و مسابقه‌هایی با هندلینگ آرکید و دخالت پلیس انتظار داریم که Heat همشو داره. NFS قرار نیست فورتزا باشه و هیچوقت هم نخواهد شد. یه بار این اشتباهو سر Payback کردن و امیدوارم دیگه هیچوقت تکرارش نکنن. خوشحالم دوباره راه نسخه 2015 رو دارن ادامه میدن.
به شخصه بازیای Criterion رو هم اصلا جزو این سری حساب نمیکنم. اونا نسخه‌های برن‌اوت بودن که با اسم نیدفوراسپید عرضه شدن بودن. هیچوقت هندلینگ نیدفوراسپید انقد آبکی و مسخره نبوده که بشه با سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت دریفت کشید و هیچوقت هم شمارو به نابود کردن حریفتون تو مسابقه تشویق نمیکرده.
دقیقا و دقیقا با نظر شما موافقم. احسنت

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
480
541
A893E40C-127C-4959-8CAC-5945DD66B82E.jpeg

:-w:D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
1,039
2,675
نام
MohammadAli
به شخصه بازیای Criterion رو هم اصلا جزو این سری حساب نمیکنم.
همچنین نگفتم چنین اتفاقی نیفتاده. اتفاقا تو سری اصلی NFS و بازی HP 2 متای بالا هم داشتیم ولی خاطره‌انگیزترین بازی‌ها برای من و NFSبازهای دیگه از جمله سری Underground،‌ کربن و موست‌وانتد متا‌های خیلی بالایی نداشتن در حد همون ۸۰ و خورده‌ای و حتی بعضا زیر ۸۰.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIN-PASHA

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
480
541
همچنین نگفتم چنین اتفاقی نیفتاده. اتفاقا تو سری اصلی NFS و بازی HP 2 متای بالا هم داشتیم ولی خاطره‌انگیزترین بازی‌ها برای من و NFSبازهای دیگه از جمله سری Underground،‌ کربن و موست‌وانتد متا‌های خیلی بالایی نداشتن در حد همون ۸۰ و خورده‌ای و حتی بعضا زیر ۸۰.
١-اين nfs hp بخاطر dice انقدر اومد بالا وگرنه critrion ماله اين حرفها نبود :D
٢-متاي 80 هم قابل قبوله ولي متاي زرد نه
٣-متاي ٧٤ كه ديگه دفاع نداره عزيز دل :D

• Like
Reactions: mostafa682

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,481
628
نام
Masoud
١-اين nfs hp بخاطر dice انقدر اومد بالا وگرنه critrion ماله اين حرفها نبود :D
٢-متاي 80 هم قابل قبوله ولي متاي زرد نه
٣-متاي ٧٤ كه ديگه دفاع نداره عزيز دل :D
اتفاقا من Criterion بیشتر قبول دارم ، بدترین nfs ساز هم به نظر من گاست هست.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,144
2,580
نام
Majid
من اصلا حرفی از متا نزدم اما حالا میزنم:D بازی اگه از همه نظر عالی کار شده باشه اما درایوینگ قوی نداشته باشه آدمو نمیکشونه برای مدت طولانی، اینکه بگی هندلینگ آرکید داره که خب در سال تعداد زیاد درایوینگ آرکید کمتر شنیده شده میان همه هم متا دور ور 70-75، حالا فرض کنید همین بازی اسمش NFS نباشه بیاد متا 74 بگیره هیچ کس اصلا نمیفهمه منتشر شده.
اینکه شما نسخه های Criterion قبول نداری نظر شخصیه اما همون Criterion دوتا نسخه از سری رو در دست داشته یکی متا 84 یکی 89، حالا نسخه های جدید خودشونو جر میدن 80 نمیتونن بگیرن.
حالا چرا باید انتظارات از NFS اینقد پایین باشه؟ یک زمانی بود که نسخه جدید میخواست بیاد همه هایپ بودن و انتظار میکشیدن الان ببین با سری چیکار کردن که تاپیک امتیازات نظر سنجیش 75-79 از همه بیشتر رای داره که باز حتی به همونم نرسید :D من نمیگم همه چی متا ـه و فلان اما بنظرت اگه این بازی همه چی که یک NFS باید داشته باشه رو داره باید متاش زرد بشه؟

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
250
325
جون هر کی دوست دارین ۲ تا نسخه که criterion ساخته رو ترول نکنید که یه جور خود زنیه
از ۳ تا ریسینگ آخری که کریتریون ساخته همشون موفق بودن در نتیجه ایراد کار جای دیگست

نسخه hot persuit که criterion ساخته بدون هیچ شخصیت یا داستانی تونسته متا ۸۹ بگیره که دلیلش فقط و فقط گیم پلی فوق العاده خوب و لذت بخشه اونه

مشکل EA اینه بجای کار روی هسته گیم پلی دنبال پر زرق و برق کردن بازیه که نتیجش میشه یه همچین بازی های ضعیفی

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
1,039
2,675
نام
MohammadAli
حالا چرا باید انتظارات از NFS اینقد پایین باشه؟ یک زمانی بود که نسخه جدید میخواست بیاد همه هایپ بودن و انتظار میکشیدن الان ببین با سری چیکار کردن که تاپیک امتیازات نظر سنجیش 75-79 از همه بیشتر رای داره که باز حتی به همونم نرسید :D من نمیگم همه چی متا ـه و فلان اما بنظرت اگه این بازی همه چی که یک NFS باید داشته باشه رو داره باید متاش زرد بشه؟
تا خودتون بازیو تجربه نکردید از روی متای نظر ندید. کربن تقریبا متاش زرد شد (۷۷) ولی به شخصه برای من یکی از بهترین NFSهای تاریخ بود. (بجز هندلینگش که شدیدا بین آرکید و شبیه‌ساز گیر کرده بود) هیچوقت اون Canyon Raceهای کربن یادم نمیره بعد از گذشت بیش از یک دهه. ولی برای مثال بازیای Criterion شدیدا برای من ناامیدکننده بود از سلاح‌های مسخره هات پرسوت که میشد باهاش ماشین‌های مختلف رو از کار انداخت تا فیزیک ماشین‌هاشون که آدم رو یاد Burnout می‌انداخت. بین مخاطبان نیدفوراسپید هم زیاد ازشون به خوبی یاد نمیشه با اینکه برای بقیه‌ بازی‌های خوبی هستن.
-----------------------------------------
موضوع دیگه‌ای هم هست. EA چند ساله کاملا سیاستاش تغییر کرده و من خوشحالم که حداقل هنوز Ghost Games رو تعطیل نکردن و بازی NFS رو هم به یه بازی F2P آنلاین تبدیل نکردن. استودیو Ghost Games به بزرگی Black Box نیست و زیاد انتظاری ازشون نمیره EA هم خودش دیگه از NFS انتظار فورتزا رو نداره و با یه بودجه جمع و جور جمعش میکنه و با یکی دو میلیون فروش سود EA هم تامین میشه. که همون اسم NFS تضمین فروش دو سه میلیونی رو میده.
-----------------------------------------
خلاصه با توجه به وضعیت کنونی EA و سیاست‌هاش از بازی Ghost Games با اعضای محدودش که حدود ۸۰ نفرن (مقایسه کنید با استودیو عظیم ۴۰۰ نفری بلک باکس که برای نسل‌های گذشته بازی میساختند) انتظاری بیشتری نمیره برای همین راضیم ازاینکه حداقل سعیشون رو کردند تا یه NFS بهتر تحویل بدن و نسبت به قبل پیشرفت کنن.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
1,986
1,061
:D
من اصلا حرفی از متا نزدم اما حالا میزنم:D بازی اگه از همه نظر عالی کار شده باشه اما درایوینگ قوی نداشته باشه آدمو نمیکشونه برای مدت طولانی، اینکه بگی هندلینگ آرکید داره که خب در سال تعداد زیاد درایوینگ آرکید کمتر شنیده شده میان همه هم متا دور ور 70-75، حالا فرض کنید همین بازی اسمش NFS نباشه بیاد متا 74 بگیره هیچ کس اصلا نمیفهمه منتشر شده.
اینکه شما نسخه های Criterion قبول نداری نظر شخصیه اما همون Criterion دوتا نسخه از سری رو در دست داشته یکی متا 84 یکی 89، حالا نسخه های جدید خودشونو جر میدن 80 نمیتونن بگیرن.
حتی برای Payback هم خیلی ها از جمله خودم هایپ بودن، مخصوصا با اون تریلر خفن داستانی معرفیش که قشنگ همه رو میخ کوب کرد ولی تنها دلیلی که فکر میکنم دیگه کسی انتظار خاصی از Heat نداشت به این دلیل بود که 3 تا نسخه نسبتا ضعیف که هر سال بدتر هم شد و علاوه بر این همه نسخه ها ساخته یه استدیو و یه موتورپایه بود که امتحانشو حداقل تو این سبک بد پس داده. با تمام احترامی که برای بازی های کلاسیک NFS قائلم و بر خلاف حرف محمدعلی، متد Drifting توی Hot Pursuit رو یکی از نوآورانه ترین، بهترین و لذت بخش ترین متد های تاریخ آرکید ریسینگ میدونم، حالا چه با اسم NFS چه بدون NFS.
ه‌ولی برای مثال بازیای Criterion شدیدا برای من ناامیدکننده بود از سلاح‌های مسخره هات پرسوت که میشد باهاش ماشین‌های مختلف رو از کار انداخت تا فیزیک ماشین‌هاشون که آدم رو یاد Burnout می‌انداخت. بین مخاطبان نیدفوراسپید هم زیاد ازشون به خوبی یاد نمیشه با اینکه برای بقیه‌ بازی‌های خوبی هستن.
فیزیک و هندلینگ Hot Pursuit دقیقا خاص همون بازی بود و کوچترین شباهتی به Burnout حداقل تو این زمینه نداشت. سلاح ها هم برخیشون دقیقا تو نسخه های کلاسیک Hot pursuit (برای پلیس) وجود داشت.

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,504
1,302
نام
davood
به نظرم سیستم هندلینگ بازی نسبت به قبلی تغییر زیادی نکرده شخصی سازی تو نسخه قبلی بود اما زمان گیر این نسخه راحتر چون پرداخت درون برنامه ای نداره گرافیکش همینطور داستانم اضافه کردنش کار سختی نبوده فقط میخواستن بازی بدن بیرون runیه نمونه که داستان خوبی داشت من که هنوز منتظر چیزی مثل rivalsدر کل بازی ارزش تجربه داره تو جمعه سیاه تخفیف میخوره به خصوص برای ps4 داره بهترین گزینه ارکیده

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
264
150
نام
Mehran
یه بازی اینقدر بحث کردن نداره که! برید بخرید حال کنید دیگه :| اینقد فورزا و NFS رو هم نکوبید تو سر هم . ماهیت NFS آرکید بودنشه. انتظار شبیه ساز بودنشو نداشته باشید! جفتشو بگیرید کیفشو ببرید.

ولی یه چیزیم بگم :D نسخه های criterion نمره های بالاتری نسبت به نسخه ها Black box گرفتن. hot pursuit 2010 رو میگیم قبول! خاص بود! ولی آخه Most Wanted 2012 دیگه واقعاً burnout بود!!! البته خبرشم اومد که EA خیلی فشار بهشون آورده بود که بازی زود عرضه بشه اونام مجبور شدن کل مدلای اولیه شونو بریزن دور. ولی واقعاً من این نسخه هارو اصلا دوست نداشتم! most wanted که اصلا most wanted نبود :)) اصلا یه سو استفاده از اسمش بود یجورایی.

Most Wanted 2005 , Carbon , UnderCover , pro street , Run , Underground 2 همه این نسخه ها رو من واقعاً 100 برابر اونا دوست دارم و همشونم متاشون بین 70 تا 82 بود :| یعنی تهش دیگه 82 بود! واسه همینم اهمیتی نمیدم متای Heat چند شده!
اگه مثل من ماشین بازیدو عشق تیون کردن دارید، بخرید :| تموم شد :| دیگه بحث کردن نداره اینقد تو سر و مغز همدیگه میزنید.

از نظر منم از بعد Hot pursuit بهترین نسخه Need For speed تو این 9 سال همین Heat بوده.

Journey

کاربر سایت
Apr 18, 2010
2,105
1,674
نام
Nightwing
یه بازی اینقدر بحث کردن نداره که! برید بخرید حال کنید دیگه :| اینقد فورزا و NFS رو هم نکوبید تو سر هم . ماهیت NFS آرکید بودنشه. انتظار شبیه ساز بودنشو نداشته باشید! جفتشو بگیرید کیفشو ببرید.

ولی یه چیزیم بگم :D نسخه های criterion نمره های بالاتری نسبت به نسخه ها Black box گرفتن. hot pursuit 2010 رو میگیم قبول! خاص بود! ولی آخه Most Wanted 2012 دیگه واقعاً burnout بود!!! البته خبرشم اومد که EA خیلی فشار بهشون آورده بود که بازی زود عرضه بشه اونام مجبور شدن کل مدلای اولیه شونو بریزن دور. ولی واقعاً من این نسخه هارو اصلا دوست نداشتم! most wanted که اصلا most wanted نبود :)) اصلا یه سو استفاده از اسمش بود یجورایی.

Most Wanted 2005 , Carbon , UnderCover , pro street , Run , Underground 2 همه این نسخه ها رو من واقعاً 100 برابر اونا دوست دارم و همشونم متاشون بین 70 تا 82 بود :| یعنی تهش دیگه 82 بود! واسه همینم اهمیتی نمیدم متای Heat چند شده!
اگه مثل من ماشین بازیدو عشق تیون کردن دارید، بخرید :| تموم شد :| دیگه بحث کردن نداره اینقد تو سر و مغز همدیگه میزنید.

از نظر منم از بعد Hot pursuit بهترین نسخه Need For speed تو این 9 سال همین Heat بوده.
با این کامنت حق مطلب و ادا کردی:D
این بازی داستان هم داره؟

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
264
150
نام
Mehran
با این کامنت حق مطلب و ادا کردی:D
این بازی داستان هم داره؟
چاکرم :D
آره داستانم داره. جالبم هست ولی اونقد عمیق و خفن نیست. در کل خیلی بهتر از نسخه هایی هست ک تو این چند سال اومده بودن

• Like
Reactions: Journey

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟