NBA Street Homecourt

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
سلام .اقا خبری از نسخه جی بازی نشد؟ یکی از بچه ها گفت که یکی از فروشنده ها تضمین داده تا 1 شنبه میاره . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام .اقا خبری از نسخه جی بازی نشد؟ یکی از بچه ها گفت که یکی از فروشنده ها تضمین داده تا 1 شنبه میاره . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوز ورژن j این بازی در اینترنت برای دانلود قرار نگرفته من نمی دونم اون مغازه دار چطور به شما قول داده که یکشنبه می یاره؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
آقا اين بازي نسخه j رو كسي آورده يا نه ؟ اونهايي كه اين بازي رو انجام دادند يك نقدي انجام بكنند.
قربون اين Nextgen برم شده نمايندگي UC در ايران.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
هنوز ورژن j این بازی در اینترنت برای دانلود قرار نگرفته من نمی دونم اون مغازه دار چطور به شما قول داده که یکشنبه می یاره؟

البته من نگفتم نسخه جی بازی 1 شنبه می یاد من خودم داشتم سوال می کردم .چون torrent نسخه جی بازی تو سایت ها نیست برای من هم جالب بود فروشنده چطور قول 1 شنبه را داده.البته بازی برای اسیا هم ریلیز شده فقط امیدوارم کسانی که از ما لزی بازی میارند این بازی را هم سریعا بیارند. این مشکل را در def jam:icon هم خواهیم داشت چون بازی 100 درصد قفل داره:(

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
البته من نگفتم نسخه جی بازی 1 شنبه می یاد من خودم داشتم سوال می کردم .چون torrent نسخه جی بازی تو سایت ها نیست برای من هم جالب بود فروشنده چطور قول 1 شنبه را داده.البته بازی برای اسیا هم ریلیز شده فقط امیدوارم کسانی که از ما لزی بازی میارند این بازی را هم سریعا بیارند. این مشکل را در def jam:icon هم خواهیم داشت چون بازی 100 درصد قفل داره:(
عزیز من این بازی رو مکس گیم واسه j اورده در مورد def jam هم نسخه ی j همزمان با نسخه ی u ریلیس میشه بستگی داره کی بیارن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
درود به همه
دوستان این بازی رو گرفتم. خنده دار، هیجان انگیز و شاده. کلی حریف واسه کل کل وجود داره. مسابقات و زمین های متنوع هستند و تعداد زیاد حرکات باعث میشه بازی تکراری نشه. اما یکم گیج کننده است اول و مثل FNR3 از بخش آموزشی خبری نیست. خلاصه یکم گیم پلیش پیچیده است. گرافیک و صدا گذاری بازی خیلی خوبه مخصوصا تو HD TV ولی همین جوریش خفنه:biggrin1: :love: زمان یاد گیری گیم پلی و قلق بازی 1 ساعت بیشتر طول میکشه ( البته اگر مثل من سیریش باشی :biggrin1: ) .
خلاصه به دوستان توصیه نمیکنم این بازی رو بخرن چون ممکنه از فرط هیجان به وسایل منزل ( مادیات فدای سرتون ) و خودشون صدمه بزنن;)
من 2 تا تورنومنت رو تموم کردم و Level 13 هستم. هرکس سئوال یا مشکلی داشت در خدمتم:love:

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
سلام بچه ها امیدوارم خوب و خوش باشید. منم این بازی گرفتم اولش کمی سخت بود ولی بعد که کاملا یاد گرفتم دیگه نمی تونم از پای تلویزون بلندشم حرکات بازی کاملا تخیلی ولی قشنگ و هیجان انگیز مثلا موقعی که یارو داره اسلم دانک میکنه میشه زدش به طوری که خود شما نیز به شهادت می رسین گرافیک بازی خیلی خوب و بعد از FNR3 بهترین گرافیک بازی های ورزشیو از نظر من داره . تو بازی یک چیز بسیار جالب داره اگر شما حرکات زیبا یا دریپ زدن انجام دهید یک خط بالای تصویر پر میشه که اگر به اخر برسه باید روی دایره ی مرکز زمین وایسین و دکمه ی Y رو بزنین اون موقع توپ دست هرکی باشه خدا رو بنده نیست هر حرکتی بگین میزنه از ملق گرفته تا برک و شرخ و فلک و هر چیز دیگه در کل بازی خیلی خوبی و بازی کردن ان را به شما پیشنهاد می کنم.ممنون:cheesygri :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر