NBA Live 13 کنسل شد

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
09272012-NBALIVE13UPDATE-blogheader_656x369.jpg

Andrew Wilson معاون اجرایی EA اعلام کرد NBA Live 13 که پیش از این قرار بود پاییز امسال منتشر شود به دلیل نرسیدن به کیفیت مورد نظر کنسل شده است. پس از NBA Elite 10 این دومین بار است که EA خبر کنسل شدن نسخه جدید این سری را میدهد. متن زیر بخشی از توضیحات AW در مورد علت کنسل شدن بازی است :
ما متعهدیم تا محصولات با کیفیتی ارائه دهیم. این چیزی است که هم طرفداران و هم خود ما به عنوان EA Sports از خود انتظار داریم. ولی ساخت بازی بزرگ راحت نیست و ما به حد کیفیت قابل قبول در مورد NBA Live 13 نرسیده ایم. با بررسی هایی که انجام دادیم فهمیدیم که بازی برای اکتبر آماده نخواهد شد. پس تصمیم گرفتیم به جای اینکه بازی را در میانه فصل عرضه کنیم, یک سال تمام روی بازی کار کنیم و بر عالی بودن کیفیت آن تمرکز کنیم. این تصمیم ما را بر روی مسیر درست موفقیت در صنعتی که به سرعت تغییر پیدا میکند برمیگرداند.
ما متعهدیم که بازی عرضه کنیم که هم از لحاظ آنلاین و هم از لحاظ بصری عالی باشد. این را هم میدانیم که بازی های بزرگ گیم پلی بی نقص باید داشته باشند. پس گیم پلی یکی از اولویت های بزرگ ما خواهد بود.
این تصمیم راحتی نبود ولی سال آینده زمانی که طرفداران مان مشغول بازی نسخه جدید هستند به درست بودن آن پی خواهند برد.

منبع

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
واقعا حیف شد
کلا من همیشه NBA LIVE رو بخاطر شبیه ساز بودن بیشترش دوست داشتم ولی هر سال داره کنسل میشه به امید نسل بعد
NBA 2K هم خیلی خوب ولی یکم ارکید هست از سیمولیشن دورِ

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
واقعا حیف شد
کلا من همیشه NBA LIVE رو بخاطر شبیه ساز بودن بیشترش دوست داشتم ولی هر سال داره کنسل میشه به امید نسل بعد
NBA 2K هم خیلی خوب ولی یکم ارکید هست از سیمولیشن دورِ
به جان خودم حاضرم شرط ببندم شما هنوز NBA 2K10 رو هم بازی نکردی چه برسه به 11 و 12 که شاهکار های ورزشی و شبیه ساز بودن !!

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
شوخی کردی یا جدی گفتی ؟ :|

ببین من میدونم شما خیلی طرفدار 2k هستی ولی اخرین بار که live (همون سال اخری که اومد) و 2k رو گرفتم با هم مقایسه کردم یه عناصری توش بود که خیلی به واقعی شدن بازی کمک میکرد
2k یکم ارکید بود خیلی کم هر چند که اونو بیشتر بازی میکردم ولی خب میگفتم کاش این نکات هم تو 2k رعایت میشد
البته الان بعنوان یه شبیه ساز کامل دراومده و میشه گفت بی نقص هست مخصوصا پارسالش که واقعا ترکوند

به جان خودم حاضرم شرط ببندم شما هنوز NBA 2K10 رو هم بازی نکردی چه برسه به 11 و 12 که شاهکار های ورزشی و شبیه ساز بودن !!
میخوای از همه ی نسخه هایی که دارم عکس بگیرم برات بزارم؟؟
بله من میدونم شاهکار بودن و هستن و پارسال یا دو سال قبل بهترین بازی ورزشی سال شد و از فیفا بیشتر امتیاز اورد ولی به علتی که بالاتر گفتم یه همچین حسی داشتم ولی خب هر سال بهتر و بهتر شد و تا جایی که الان تو بهترین بازی ورزشی سال رقابت نزدیکی با فیفا داره
ولی live هم همیشه نکات برجسته ایی داشت البته از نظر من
من همیشه دو تانسخه رو میگرفتم و مقایسه میکردم EA خیلی خوب داشت پیش میرفت ولی .........
EA داشت همون مسیر درست فیفا رو برای این بازی ترسیم میکرد ولی خب نمیدونم چرا چه فکری کردن که بازی رو کنسل کردن و قافیه رو باختن
در کل live هم اگه بود باور کنید به پیشرفت دوتاشون کمک میشد

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
همون بهتر که کنسل شد nba 2k هیچی کم نداره از همه لحاظ عالیه فقط امیدوارم بی رقیب بودن nba 2k باعث کندی پیشرفتش نشه که نمیشه تنها مشکل nba 2k11 و 12 نبود تیم های ملی بود که اونم میشد با یک سری پچ به بازی اضافه کرد البته گویا نسخه 13 این بازی که قراره بیاد از تیم ملی امریکا در المپیک پشتیبانی میکنه

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
قسمت خوب ماجرا اینه که این آشغال رو ریلیز نمیکنن، و قسمت بد ماجرا اینه که همین حرف رو دو سال پیش هم زده بودن
مطمئن باشین اگه نمیدن بیرون واسه اینه که وجهه بازی تا ابد به فنا نره که کاری بس عاقلانه ـست
حذف Live از رقابت به ضرر ما گیمرهاست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
ببین من میدونم شما خیلی طرفدار 2k هستی ولی اخرین بار که live (همون سال اخری که اومد) و 2k رو گرفتم با هم مقایسه کردم یه عناصری توش بود که خیلی به واقعی شدن بازی کمک میکرد
2k یکم ارکید بود خیلی کم هر چند که اونو بیشتر بازی میکردم ولی خب میگفتم کاش این نکات هم تو 2k رعایت میشد
البته الان بعنوان یه شبیه ساز کامل دراومده و میشه گفت بی نقص هست مخصوصا پارسالش که واقعا ترکوند

از سال 2009 به بعد دیگه مسیر NBA2K از آرکید بودن جدا شد ، سال 2010 خیلی بهتر شد و میشد اسمش رو شبیه ساز خوب گذاشت ، که بازم خیلی از Live بهتر بود ، به هزار و یک دلیل میتونم اینو واستون اثبات کنم . و از سال 2011 که دیگه NBA2K یه چیز عجیب و غریب شد و یه شبیه سال عالی شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر