NBA 2K18

NBA 2K18

r6e_dbo-fxtuwaadyk5.jpg

.
.
.

2K
September 19, 2017
Platforms:
ps4 - Xbox One - switch - pc - ps3 - Xbox360​

مزیایای پیش خرید کردن
sfco_اتلت.png

.
.
LEGEND EDITION

e43b_aspect-b3i55a5gas-1000xauto.jpg

h0wo_رذرذر.png

LEGEND EDITION GOLD

l2m8_aspect-yf4q5oahuk-1000xauto.jpg

zek_ذد.png

.

پست با خبر های تکمیلی اپدیت میشود

vahid marston

کاربر سایت
Feb 9, 2017
4
دوستان اخر کسی جواب منو نداد این شهرش تو بازی کجاست همونجا که میری بدنسازی و لباس میخری اصلا برا من خط داستان نداره تو کرییرش بازیم کرک شده میخواستم بدونم اون قسمتش انلاین یا نه بازی من مورد داره کمکم کنید ممنون

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان اخر کسی جواب منو نداد این شهرش تو بازی کجاست همونجا که میری بدنسازی و لباس میخری اصلا برا من خط داستان نداره تو کرییرش بازیم کرک شده میخواستم بدونم اون قسمتش انلاین یا نه بازی من مورد داره کمکم کنید ممنون
مشکل شما اینه که مد افلاین داری میری. نسخه افلاین و انلاین کریر فرق میکرد نسخه های قبل .احتمالا بخاطر همینه که نداری.. همون خیابونی که تو بازی هست یک مد انلاینه

• Like
Reactions: vahid marston

vahid marston

کاربر سایت
Feb 9, 2017
4
مشکل شما اینه که مد افلاین داری میری. نسخه افلاین و انلاین کریر فرق میکرد نسخه های قبل .احتمالا بخاطر همینه که نداری.. همون خیابونی که تو بازی هست یک مد انلاینه
ممنون بابت جواب دم شما گرم

• Like
Reactions: danielo

Darkness Group

کاربر سایت
Jun 12, 2010
8
اقا تورو خدا كمك كنيد از دو روز پيش تاحالا هر بار اومدم انلاين بزنم تو finding an opponent ميمونه دي ان اس هم عوض كردم نشد با ٨.٨.٨.٨ نميشه با دي ان اس خود شركتم كه شاتل هست هم امتحان كردم نشد
چرا انقد خلوته اينجا كسي بسكتبالي نيس؟

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,310
نام
Amin
اقا تورو خدا كمك كنيد از دو روز پيش تاحالا هر بار اومدم انلاين بزنم تو finding an opponent ميمونه دي ان اس هم عوض كردم نشد با ٨.٨.٨.٨ نميشه با دي ان اس خود شركتم كه شاتل هست هم امتحان كردم نشد
چرا انقد خلوته اينجا كسي بسكتبالي نيس؟
من با شاتل بازی کردم مشکلی نداشت فقظ بعضی مواقع حریف پیدا میکرد ولی خارج میشد ، در هر صورت آنلابنش تو ایران قابل بازی نیست چند صدم ثانیه تاخیر داره و نمیشه شوت زد ، سختر هم میشه دفاع کرد مگر اینگه همش لی آپ بزنی که بازی خیلی مسخره میشه

• Like
Reactions: hanif36 and Romell

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حیف این بازی که یکسری سایت فقط بخاطر my career سر بازی بریدند انقدر بخش های سرگرم گننده داره این بازی واقعا یک پکیج ورزشی کامل از مسابقات ۱ به ۱ تا ۵ به ۵ با بازیکناس دلخواه بازیکنای لجند مثل مایکل جردن افسانه ای تا بخش my gm که دنیایی هست خودت مدیر میشی میتونی کادر عوص کنی مربی اخراج کنی تورنمنت تمرینی بزارس بازیکن جذب کنی گزینه های مختلف واقعا عالیه جالبه یک بخشی اصافه کردن دیگه شما نمیتدنی فقط با پر کردن مقدار مناسب شوت همه رو وارد هدف کنی بازیکن اگه رو فرم نباشه زیرش علامت یخ میاد که یعنی بازیکن در بدترین فرمشه تعویضش کن یا علامت اتش که بهترین فرمه و بازیکن حرکات های عالی میزنه همه چی تمومه این بازی

• Like
Reactions: hanif36 and Romell

aminerfagh7

کاربر سایت
Oct 5, 2016
10
سلام.دوستان من با pc بازی میکنم.کسی میدونه چطوری میتونم کاری کنم تو بخش my career همه امکانات برام باز باشه؟مثلا neighberhood و play ground بتونم برم.یا حداقل بتونم افلاین بازی کنم ولی بشه کفش و یه سری ادیتای دیگه رو برا بازیکنم داشته باشم.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
تو My careerچقدر راحت رفت تو NBA !!!.من از بچگی عاشق شیکاگو بولز بودم.اول بازی هم شیکاگو رو به عنوان تیم مورد علاقم انتخاب کردم.بعد اون دو سه تا بازی خیابونی رفتم شیکاگو
این تیم هم که انقدر داغونه 7 تا بازی کردیم یکیو فقط بردیم
یعنی اگه تیم مورد علاقم رو کاوالیرز انتخاب کرده بودم می رفتم تو این تیم؟

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
سلام.دوستان من با pc بازی میکنم.کسی میدونه چطوری میتونم کاری کنم تو بخش my career همه امکانات برام باز باشه؟مثلا neighberhood و play ground بتونم برم.یا حداقل بتونم افلاین بازی کنم ولی بشه کفش و یه سری ادیتای دیگه رو برا بازیکنم داشته باشم.
باید قبل اینکه career شروع کنی به سرور 2k وصل باشی

scarin

کاربر سایت
Dec 2, 2017
1
سلام بچه ها من بازی رو روی pc دارم و مای کریر من هیچکدوم از این بخش ها رو نداره..حتی من نمیتونم کفش و چیزهای جانبی برای بازیکنم بگیرم و تتو براش بزنم..چیجوری میتونم نسخه pc رو کامل کنم بخش هاش اضافه بشه به بازیم؟
id tele man:shahzade_alii
لطفا جواب بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر