NBA 2K14 | Xbox 360

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
چرا اینقدر سخت شده به خدا اینقدر اعصابمو خرد کرد بازی و سیوه اشو پاک کردم. لامصب هر چندتا سه امتیازی میندازی گل نمیشه زد بعد دفاع کردن خیلی سخته مسخرست. خاک بر سر آچیومنتهای عجیب غریب هم داره نزدیک به 20 تا بازی کردم یه آنچیومنت نداد.

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
چرا اینقدر سخت شده به خدا اینقدر اعصابمو خرد کرد بازی و سیوه اشو پاک کردم. لامصب هر چندتا سه امتیازی میندازی گل نمیشه زد بعد دفاع کردن خیلی سخته مسخرست. خاک بر سر آچیومنتهای عجیب غریب هم داره نزدیک به 20 تا بازی کردم یه آنچیومنت نداد.
داداش خب برو ترينينگ كمپ تمرين كن چرا از بازي ايراد ميگيري؟ من با سه زن ها تازه اونم روي سيموليت بخوبي پرتاب ميكنم ، سيستم دافعش كمي تغيير كرده مخصوصا بلاكها كه در جهت واقعي شدن بازي پيشرفت كرده خطاهاي بلاك ها خيلي واقعي شده و ..... الكي بهترين يازيه ورزشي نشده كه

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
داداش خب برو ترينينگ كمپ تمرين كن چرا از بازي ايراد ميگيري؟ من با سه زن ها تازه اونم روي سيموليت بخوبي پرتاب ميكنم ، سيستم دافعش كمي تغيير كرده مخصوصا بلاكها كه در جهت واقعي شدن بازي پيشرفت كرده خطاهاي بلا ها خيلي واقعي شده و ..... الكي بهترين يازيه ورزشي نشده كه
سخته برادر سخته. شما هم تا حدودی درست میفرمایی. ولی باید اشتباه هر چه امتیاز جمع کردی به فنا میره خدایش از فوتبال بیشتر حال میده ولی این سختیش عذاب آوره. روی آیزی که میزاری تمام توپها گل میشه نه به اون شوری نه به این بی نمکی. در کل اعصاب و تمرکز زیاد در هاله پروفشنال میخواد که من از این دو محرومم. این نظر شخصیه و میدونم خیلی ها حال میکنند باش

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
من همیشه بازی رو آپدیت میکنم ولی بالاخره لباسهای کریسمس هم به بازی اضافه شد:bighug: دوربین ورزشگاه ها هم مثل واقعیت شده.مثلا دوربین دیفالت زمین گلدن استیت با سلتیک کاملا متفاوته البته فکر کنم قبلا هم اینطوری بود من توجه نمیکردم ...

ولی حیف کفشها آپدیت نشدن ....

و اینکه این تماشاچیا تو بازیهای معمولی لیگ اینقدر سر و صدا میکنن انگار فیناله.رو اعصابن من صداشونو کم میکنم.

من هنوز تو فکر nba 2k 15 نسل جدیدم.میخوان چیکار کنن خدا میدونه:bighug:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
اقایون من قهرمان شدم رفتم کاخ سفید پرزیدنت هم دیدم و اینا:d مشکل اصلیم اینجاس که تو درفت افتادم پیک 30!! نمیشه کاری کرد که پیک های بهتر گیرم بیاد؟!

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
سلام دوستان چه جوری توی فصل 82 تا بازی می کنن ؟ هر کنفرانس 15 تیمه چند بار بازی می کنن ؟
نقل و انتقالات چطوره ؟ فصل نقل و انتقالات دارن ؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام دوستان چه جوری توی فصل 82 تا بازی می کنن ؟ هر کنفرانس 15 تیمه چند بار بازی می کنن ؟
نقل و انتقالات چطوره ؟ فصل نقل و انتقالات دارن ؟
هر تیم 4 بار با تیمهای دیگه بازی میکنه...البته میتونی قبل از شروع فصل بازیها رو کمتر کنی فصل نقل وانتقالات هم داره ولی مثل فوتبال نیست که پول پیشنهاد بدی و بازیکن یه تیم رو بخری! باید یا بازیکنت رو با بازیکن اون تیم عوض کنی یا میتونی از بین بازیکن هایی که آزاد هستن با یکی قرارداد امضا کنی.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
چندتا بازی انجام دادم شک کردم 13 هست یا 14
از نظر گرافیکی که هیچ تغییری نکرده فیس ها همون 13 هستن انیمیشن ها هم همون ورژن قبل
فکر کنم فقط دیتا بازی آپدیت شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر