NaughtyDog : بازی THE LAST OF US به پایان نزدیک میشود ...

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
درود .... یک خبر هست که خلاصه و مفید میگم ....

zhuv4mhbo0mu1nf7sy3b.jpg

NaughtyDog اعلام کرده که کار قسمت motion capture بازی THE LAST OF US به پایان رسیده و این بازی یک گام دیگر تا
به پایان کار برای انتشار در تاریخ 7 می 2013 نزدیکتر شده است ...

کارگردان خلاق این بازی یعنی Neil Druckmann در صفحه ی توییتر خود گفته که آنها کار خود را در قسمت motion capture
برای کاتسینهای بازی TLOU را به پایان رسانده اند و بازی آماده میشود برای رسیدن به دست مصرف کننده ...پایان نزدیک
است ...

“And that’s a wrap. Captured the last of the cinematics today. The end is near,”

منبع

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سر GT5 هم شک نداشتیم ولی نتیجه ـش شد یه اعصاب خوردی بزرگ که همچنان هم ادامه داره. اگه این رو ناتی داگ میسازه، اون رو هم یامائوچی ساخته بود.
اما به هر حال میان، میخونن و منتظر کوچک ترین لغزشی میمونن تا به وقتش... ;)
=====
به طور کلی من مخالف هایپ کردن هر عنوانی هستم. فرقی هم نمیکنه انحصاری چه کنسولی باشه یا بازی مورد علاقم باشه یا نباشه. بیهوده ترین کار ممکن هست.
اصلا صرف نظر از اتفاقاتی که گفتم لذت بازی رو هم برا بقیه کم میکنه. انتظار ها فوق العاده بالا میره و موقع عرضه کوچک ترین ایراد یا کمبود خیلی بزرگ تر از اونی که هست دیده میشه.
انتظار بهترین گرافیک رو داری ولی فردا اگه تو کل بازی اندازه ی 10 متر تکسچر بی کیفیت باشه تو ذوق میزنه. انتظار هوش مصنوعی انقلابی داری ولی اگه فردا یدونه باگ تو هوش مصنوعی پیدا بشه به وضوح به چشم میاد. در صورتی که 100 تا از این ایراد ها تو بازی های دیگه باشه شاید اصلا به چشم نیاد ولی وقتی هایپ بره بالا همه با ذره بین بازی رو بازی میکنن!
در ضمن از قدیم گفتن چیزی که عیان است، چه حاجت به بیان است؟ :D

با بهنام موافقم
ما مرد عمليم تو زمين به حريف نشون ميديم چند مرد حلاجيم:d
ببينيد دوستان هايپ مثه كر كري ميمونه بقول استاد رويانيان هم كركري شخصيت ادمو مياره پايين
از اونجايي كه فنهاي سوني همه ادمهاي فرهيخته و باشخصيتي ميباشند هايپ مختص اين عزيزان نيست
پس خواهاش هايپ نكنيد و هايپتونو نگه داريد واسه 7مي:d

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد

كوركورانه?????
:-o:-o
you have got to be kidding me!!!!!????
ولي خب قسمت دوم پستت رو قبول دارم تا حدودي;)

خب خدا رو شكر شما هستي كه آنتي جو بدي به ملت....>:d

هههه مردم از خنده
اینو نگاه برو عمو حال تو ترول رو ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر