Naughty Dog به دنبال فردی با دانش برنامه نویسی PC و معماری های NVIDIA و API های Vulkan و DX12 است!

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
http://uupload.ir/files/v9y7_33333.jpg

طی لیست استخدامی استدیو Naughty Dog,این استدیو دنبال فردی با دانش برنامه نویسی PC و معماری های NVIDIA و API های Vulkan و DX12 است که در نوع خود بسیار عجیب می باشد!
طی لیست استخدامی استدیو که سه روز پیش گذاشته شده است,این استدیو به دنبالGraphics Programmer است که با برنامه نرم افزار های گرافیکی DirectX 12, Vulkan و دیگر API کارت گرافیک کار کرده باشد,نه تنها این ، بلکه او باید درک کاملی از معماری AMD GCN و NVIDIA CUDA داشته باشد.
اکنون همه ما می دانیم که کنسول های نسل فعلی و نسل های بعدی از کارت های گرافیکی AMD استفاده می کنند. به همین ترتیب ، این استخدام کاری ممکن است به نسخه PC بازی The Last of Us 2 اشاره کند.
علاوه بر این و طبق گفته تیم فیلیپس از خبرنگاران Eurogamer ، بازی Dreams یکی دیگر از بازی های اختصاصی پلی استیشن 4 است که برای PC منتشر خواهد شد.اگر این لیست شغلی به چیزی اشاره داشته باشد،ممکن است The Last of Us II نیز برای PC عرضه شود!

Naughty Dog is hiring programmer that has experience with DX12, Vulkan & NVIDIA GPUs for The Last of Us 2 - DSOGaming

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
اره این تحلیل هم درسته، من موافقم با این موضوع ولی اصل بحثم سر این مورد بود که میگن انحصاری ها زیاد تأثیر توی فروش کنسول نداره من میگم اتفاقاً یکی از مهمترین دلایلی هست که افراد رو به خرید کنسول ترغیب میکنه یعنی فرد از طرفی از بین تعداد زیاد انحصاری هایی که وجود داره حداقل بالاخره جذب یکی دو عنوان میشه قطعا، و از اون طرف هم کلی بازی های مالتی پلتفرم هم در اختیارش هست که میتونه همه رو تجربه کنه ولی جایی که این اتفاق میفته تجربه نشون داده بالای 80 درصد سمت کنسولی بوده که انحصاری های بهتر و بیشتری داشته که شخص توی تصمیم گیری نهاییش به این نتیجه میرسه که اون کنسول رو انتخاب کنه. وگرنه من اصلا منظورم این نیست که صرفاً کنسول رو بخری فقط انحصاری بازی کنی بعدش قابش کنی، سرجمع 20 تا عنوان بازی کنی بعدش کنسول رو بزاری کنار اصلا حماقته
اشکالتون اینجاس که خود فروش کنسول را عامل سود می دونید
سونی سودش از بخش بازی اون درصدیه که از سازنده های بازی میگیره که بهشون اجازه توسعه رو کنسولش بده یعنی وقتی ps4 بیشتر فروش میره سونی از این. بابت که افراد بیشتری بازی می خرن خوشحاله وگرنه خود فروش رفتن کنسول سودی نداره
الان استیم همین مقدار درصد رو می گیره ولی لازمم نیست زحمت ساخت کنسول رو بکشه
سر همینه که فکر کنم سونی می خواد بیاد سمت همچین بازارای

• Like
Reactions: rahyarpaul

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
اشکالتون اینجاس که خود فروش کنسول را عامل سود می دونید
سونی سودش از بخش بازی اون درصدیه که از سازنده های بازی میگیره که بهشون اجازه توسعه رو کنسولش بده یعنی وقتی ps4 بیشتر فروش میره سونی از این. بابت که افراد بیشتری بازی می خرن خوشحاله وگرنه خود فروش رفتن کنسول سودی نداره
الان استیم همین مقدار درصد رو می گیره ولی لازمم نیست زحمت ساخت کنسول رو بکشه
سر همینه که فکر کنم سونی می خواد بیاد سمت همچین بازارای
پست قبلیم (بالا) هم من گفتم راجع به سود من نظری ندادم بحثم سر بازی های انحصاری و فن بیس کنسول هست که توی 25 سال سونی جمع کرده وگرنه هیچ کس منکر سود بیشتر با مالتی پلتفرم شدن بازیها نمیشه یه حساب دو دو تا چهار هست نیاز به فکرم حتی نداره منتهی موضوع اینه که سیاست سونی توی 25 سال گذشته و طرفدارها و فروش کنسولهاشت روی انحصاری ها بوده.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
پست قبلیم (بالا) هم من گفتم راجع به سود من نظری ندادم بحثم سر بازی های انحصاری و فن بیس کنسول هست که توی 25 سال سونی جمع کرده وگرنه هیچ کس منکر سود بیشتر با مالتی پلتفرم شدن بازیها نمیشه یه حساب دو دو تا چهار هست نیاز به فکرم حتی نداره منتهی موضوع اینه که سیاست سونی توی 25 سال گذشته و طرفدارها و فروش کنسولهاشت روی انحصاری ها بوده.
تو این 25 سال خب خیلی چیزا تغییر کرده از جمله صنعت گیم
صرف این که تا الان این کارو نکرده پس نمی کنه دلیل موجهی نیست
بعدم 25 سال پیش حتی اگرم می خواست کار ساده ای نبود الان این کار به مراتب ساده تر از قبله

در ضمن عرضه دیجیتالی 25 سال پیش نبود که الان هست

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
تو این 25 سال خب خیلی چیزا تغییر کرده از جمله صنعت گیم
صرف این که تا الان این کارو نکرده پس نمی کنه دلیل موجهی نیست
بعدم 25 سال پیش حتی اگرم می خواست کار ساده ای نبود الان این کار به مراتب ساده تر از قبله

در ضمن عرضه دیجیتالی 25 سال پیش نبود که الان هست
رفیق من کی راجع نسخه ها صحبت کردم! بعد شما یجوری مطمئنی که انگار سونی رسماً تأیید کرده که تمام انحصاری هاش برای پی سی قراره بیاد؟ بعد این سیاستی که من دارم میگم تا همین اخیر هم خود سونی اعتقاد راسخ داشت بهش سیاستی که توی نسل هشت کاملا موفق عمل کرد و رکورد فروش 106 میلیون کنسول رو بجا گذاشت، من راجع به سیاست آینده شم هنوز نظری ندارم چون چیزی رسمی اعلام نشده ولی شما احتمالاً از جای باخبری که ما نمیدونیم!

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
رفیق من کی راجع نسخه ها صحبت کردم! بعد شما یجوری مطمئنی که انگار سونی رسماً تأیید کرده که تمام انحصاری هاش برای پی سی قراره بیاد؟ بعد این سیاستی که من دارم میگم تا همین اخیر هم خود سونی اعتقاد راسخ داشت بهش سیاستی که توی نسل هشت کاملا موفق عمل کرد و رکورد فروش 106 میلیون کنسول رو بجا گذاشت، من راجع به سیاست آینده شم هنوز نظری ندارم چون چیزی رسمی اعلام نشده ولی شما احتمالاً از جای باخبری که ما نمیدونیم!
من با خبر نیستم دارم می گم احتمالش کم نیست چون چیزی که واسه همه شرکتا مهمه سوده نه چیز دیگه
بعدم توضبح دادم این که ps4 صد ملیون فروخته به خودی خود منشا سود سونی نیست
یعنی مثلا اگر سونی یه پلتفرم مثل استیم با همین بازی ها رو pc داشت با 100 ملیون کاربر به مراتب واسش زحمتش کمتر بود و سودش بیشتر بود ضمن این که مثل ps از فروش بازیای دیگه رو پلتفرمش سود می کرد

من با دسترس پذیرتر شدن بازی ها موافق ترم وگرنه خودم هم pc دارم هم ps4 هم ps3 هم سوییچ (یعنی همه بازیا رو می تونم راحت برم) ولی باز خوشحال میشم افراد بیشتری بتونند تجربه کنند

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
من با خبر نیستم دارم می گم احتمالش کم نیست چون چیزی که واسه همه شرکتا مهمه سوده نه چیز دیگه
بعدم توضبح دادم این که ps4 صد ملیون فروخته به خودی خود منشا سود سونی نیست
یعنی مثلا اگر سونی یه پلتفرم مثل استیم با همین بازی ها رو pc داشت با 100 ملیون کاربر به مراتب واسش زحمتش کمتر بود و سودش بیشتر بود ضمن این که مثل ps از فروش بازیای دیگه رو پلتفرمش سود می کرد

من با دسترس پذیرتر شدن بازی ها موافق ترم وگرنه خودم هم pc دارم هم ps4 هم ps3 هم سوییچ (یعنی همه بازیا رو می تونم راحت برم) ولی باز خوشحال میشم افراد بیشتری بتونند تجربه کنند
این بحث ها فایده ای نداره. من خسته شدم کنار کشیدم. میگم سود ،میگن فروش ببین چقدر بالاست.
وقتی سونی سودشو بالا برد که فروش دیجیتالی و سرویس ps now رو گسترش داد. اعداد رسمی دادم ،با یه مقایسه ساده میبینی فروش کنسولی دخیل نبوده،چون مثل قبل بوده،افزایش درآمد هم خیلی نبوده ولی جهش سودی بالا یوده.ساده بگم ،خودتو خسته نکن
خواهشا بحث فروشگاههای pc رو راه ندازید،این مقایسه فروش دیجیتالی و فروش فیزیکی هست و قصد مقایسه فروشگاهی نیست

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
فارغ از پلتفرمگرایی های افراطی امیدوارم صنعت بازی روزها خوبی رو داشته باشه و سازنده ها در کنار تخصص به خلاقیت ها بیشتر توجه کنن و تو نسل بعد فقط شاهد افزایش گرافیک نباشیم چون الان دو سه ساله به جز چند عنوان محدود و بازیهای ایندی چیز جدیدی نمی بینم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اهههه، اونوقت استیم، مالیات نمیده، هزینه نگهداری سرور و پرسنل نداره؟؟؟ همش سوده؟ قبلا هم گفتم،، ایراد فکت های شما اینه که یک‌سویه است

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,916
متاسفانه با خبر شدیم که یکی از کنسول فن‌ها ظاهرا بعد از شنیدن این خبر جان به جان آفرین تسلیم کرده و کاربران سایت برای این بنده خدا مراسم ختم گرفتن!

View attachment 127534

روحش شاد و یادش گرامی.....
بازم خدا رو شکر که حتی اگه این داستانها واقعی باشه چند سال دیگه اینایی که peasant peasant میکنن و کارت گرافیک و قطعاتشون رو به رخ میکشن به تاریخ میپیوندن با استریم شدن ویدیو گیم.
جدا فازشونو درک نمیکنم! کسی نیست بگه این شتر دو روز دیگه در خونه خودتونم میخوابه که آخه.
من ضد pc نیستم ولی به نظرم بدترین فن بویهای افراطی رو همین پلتفرم داره (البته با عذرخواهی از فنهای خوبش-متاسفانه ولی باید واقعیت رو گفت) یعنی چی با این الفاظ بقیه رو خطاب کردن؟ به هر حال بزودی بساط فخرفروشی این ریسیست های لاکچری هم جمع خواهد شد...تنها نکته خوب این ماجرا هم همینه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بازم خدا رو شکر که حتی اگه این داستانها واقعی باشه چند سال دیگه اینایی که peasant peasant میکنن و کارت گرافیک و قطعاتشون رو به رخ میکشن به تاریخ میپیوندن با استریم شدن ویدیو گیم.
جدا فازشونو درک نمیکنم! کسی نیست بگه این شتر دو روز دیگه در خونه خودتونم میخوابه که آخه.
من ضد pc نیستم ولی به نظرم بدترین فن بویهای افراطی رو همین پلتفرم داره (البته با عذرخواهی از فنهای خوبش-متاسفانه ولی باید واقعیت رو گفت) یعنی چی با این الفاظ بقیه رو خطاب کردن؟ به هر حال بزودی بساط فخرفروشی این ریسیست های لاکچری هم جمع خواهد شد...تنها نکته خوب این ماجرا هم همینه.

با وجود اینکه با کل حرفت موافقم اما یک چیزی این وسط وجود داره که فکر نمیکنم هیچ وقت در وجود خیلی ها درست بشه "فخرفروشی این ریسیست های لاکچری" .

این تمام بشه میرن سر گوشی گوشی تمام بشه میرن ماشین ماشین تمام بشه میرن سر لباس لباس تمام بشه میرن سر کفش کفش تمام بشه میرن سر جد پدری که کی بوده جد پدری تمام بشه میرن سر اینکه کجا و کدوم شهر زندگی میکنن و یا در کدام کشور زندگی میکنن یا کجا ها رفتی و یا نژادشون چیه همیشه باید یک چیزی باشه که اون احساس بهتر بودن در خودشون به رخ بقیه بکشن به قول یکی این ریشه در کوته بینی و بینش تهی زندگی افراد داره.

اگه روزی دیدی اینها درست شدن بدون به بلوغ رسیدن انسان ها که من احساس نمیکنم هیچ وقت ببینیم همین الان نمونش داریم داخل اینیساگرام و همینجا و... میبینم .

• Like
Reactions: Democracy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر