Nathan Drake یک قهرمان افسانه‌ای نیست

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
uncharted2b11.jpg

Bruce Straley، کارگردان بازی Uncharted: Among Thieves، در دیداری که با CVG داشت گفت که شخصیت پردازی Nathan Drake به عنوان یک کاراکتر ویدئویی، چیزی است که او را از بقیه متمایز می‌کند.

وی گفت:" ما به سختی تلاش کردیم تا Nathan Drake را مانند یک انسان واقعی طراحی کنیم و می‌خواهیم که او از تمام قهرمانانی که تابحال در دنیای بازی‌های ویدئویی وجود داشته‌اند خاکی‌تر و خودمانی‌تر باشد. او یک قهرمان افسانه‌ای نیست که در لباس زرهی خود با غول‌های 50 فوتی مبارزه کند."

" او یک شخص واقعی است که همین حالا نیز، در جایی از این سیاره در حال زندگی است و باید با مردم اطرافش و مشکلات خودش سرو کله بزند".

Source

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
سلام.

" او یک شخص واقعی است که همین حالا نیز، در جایی از این سیاره در حال زندگی است و باید با مردم اطرافش و مشکلات خودش سرو کله بزند".
یعنی ممکنه داستان این بازی بر طبق واقعیت باشه؟؟؟:cheesygri

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام.

فک کنم منظورش اینه که ادمهایی مثل این تو دنیا زیادن!
--------------
. او یک قهرمان افسانه‌ای نیست که در لباس زرهی خود با غول‌های 50 فوتی مبارزه کند."
میگم اخیرا این سازنده ها چه تیکه های باحالی میندازن:D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بيشتر منظورش اين كه ناتان يك ابر قهرمان نيست. يك سوپر من يا مرد عنكبوتي نيست كه از درب و ديوار بالا بره رگش رو بزنند بعد انگار نه انگار راه بره.

پ.ن : من هميشه خدا برام اين سوال بوده اين بنده خدا هايي كه يك تن لباس تنشون يا وسط جنگ هستن دستشوييشون بگيره كجا ميرند؟ :biggrin1:مثلا مسترچيف مد نظر بگيريد سه تن آهن بخواد در بيار ديگه لباس كثيف شده رفته.

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
وی گفت:" ما به سختی تلاش کردیم تا Nathan Drake را مانند یک انسان واقعی طراحی کنیم و می‌خواهیم که او از تمام قهرمانانی که تابحال در دنیای بازی‌های ویدئویی وجود داشته‌اند خاکی‌تر و خودمانی‌تر باشد.
Source

واقعآ همین واقعی تر بودنش(از لحاظ پردازش شخصیت)اون رو از بیشتر شخصیت ها متمایز میکنه.

من وقتی بازی رو میبینم که توش از غول و... این جور چیزا خبری نیست روحم شاد میشه:)

البته اخرای بازی انچارتد یکم خیال پردازی شد که من یکی شکه شدم ولی چیزی از ارزش بازی کم نمیکنه(واس من)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,562
نام
امیر
مهدی جان عالی بود.

غالبا گیمرها شخصیت های زیبا روی و دارای نیروهای عجیب و زره های سنگین و افسانه ای را می پذیرند ولی این تلاشی برای عوض کردن این عادت های رویایی گیمرها و بازیکنان سبک های مختلف دارد.
من در این ضمینه اطلاعات زیادی ندارم ولی می دونم باید در اولین سری این بازی ها از نظر گرافیکی و گیم پلی گل بکارند.

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
معمولا بازی های که بر اساس واقعیت ساخته میشن زیاد جذابیت ندارن.. و شکست میخورن..
منظور شخصیت ناتان بود ، خود بازی قرار نیست از روی واقعیت شبیه سازی بشه

من هميشه خدا برام اين سوال بوده اين بنده خدا هايي كه يك تن لباس تنشون يا وسط جنگ هستن دستشوييشون بگيره كجا ميرند؟ مثلا مسترچيف مد نظر بگيريد سه تن آهن بخواد در بيار ديگه لباس كثيف شده رفته.
به نکته جالبی اشاره کردی :laughing: فکر کنم تو بازی heavy rain این رو هم مد نظر بگیرن ;)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
معمولا بازی های که بر اساس واقعیت ساخته میشن زیاد جذابیت ندارن.. و شکست میخورن..

:eek::eek::((
مهدی جان عالی بود.

غالبا گیمرها شخصیت های زیبا روی و دارای نیروهای عجیب و زره های سنگین و افسانه ای را می پذیرند ولی این تلاشی برای عوض کردن این عادت های رویایی گیمرها و بازیکنان سبک های مختلف دارد.
من در این ضمینه اطلاعات زیادی ندارم ولی می دونم باید در اولین سری این بازی ها از نظر گرافیکی و گیم پلی گل بکارند وگرنه باید منتظر شکست باشیم.

نگو که نمیدونی Uncharted: Among Thieves دومین نسخه از سری Uncharted ‍ه

نتیجه:

Uncharted = Fail
Confirmed

حالا چرا افتادی گریه.. :biggrin1:

خوب اینجوریه دیگه.. دست من که نیست..!

بسیار عالی!

پ.ن: خدایا توبه

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,074
نام
محمد امین
منظور شخصیت ناتان بود ، خود بازی قرار نیست از روی واقعیت شبیه سازی بشه
من کلی گفتم..

حالا چرا افتادی گریه.. :biggrin1:

خوب اینجوریه دیگه.. دست من که نیست..!

بسیار عالی!

پ.ن: خدایا توبه
مشکلت با جذابیت هست یا شکست..؟

درست حسابی بگو ببینم چی میگی..!

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,562
نام
امیر
:eek::eek::((

نگو که نمیدونی Uncharted: Among Thieves دومین نسخه از سری Uncharted ‍ه

نتیجه:

Uncharted = Fail
Confirmed
درسته کیوان جان ، به لغت uncharted دقت نکرده بودم;)
درسته این نسخه دوم این بازی می شه...! ولی بازم همون قواعدی که گفتم درموردش صدق می کنه...!

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
UNCHARTED يكي از بهترين ها بود واقعا بازي جذابي بود:love: من نمي خواستم حتي PS3 رو خاموش كنم البته عاشق شخصيت Nathan Drake بودم هستم خواهم بود!و بازي پر فروشي هم بود چون يكي از دوستان گفتن شكست خورده عرض كردم!:-"

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
UNCHARTED يكي از بهترين ها بود واقعا بازي جذابي بود:love: من نمي خواستم حتي PS3 رو خاموش كنم البته عاشق شخصيت Nathan Drake بودم هستم خواهم بود!و بازي پر فروشي هم بود چون يكي از دوستان گفتن شكست خورده عرض كردم!:-"

واقعا همین طوره . منم باهات کاملا موافقم . بعضیا واقا از مفهوم کلماتی که به کار میبرن عاجزن . :laughing:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مشکلت با جذابیت هست یا شکست..؟
مشکل من اینه که پست‌هایی که تو این تاپیک هست یکی از یکی بی ربط تر ‍ه

خبر در مورد شخصیت Nathan Drake ‍ه بعد دوستان میگن "بازی‌های واقع گرایانه شکست میخوره و جذابیت نداره"، "یعنی ممکنه داستان این بازی بر طبق واقعیت باشه؟؟؟" و...
چه ربطی داره آخه ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,074
نام
محمد امین

واقعا همین طوره . منم باهات کاملا موافقم . بعضیا واقا از مفهوم کلماتی که به کار میبرن عاجزن . :laughing:
مشکل من اینه که پست‌هایی که تو این تاپیک هست یکی از یکی بی ربط تر ‍ه

خبر در مورد شخصیت Nathan Drake ‍ه بعد دوستان میگن "بازی‌های واقع گرایانه شکست میخوره و جذابیت نداره"، "یعنی ممکنه داستان این بازی بر طبق واقعیت باشه؟؟؟" و...
چه ربطی داره آخه ؟

خداااااااااااااااااااااااااااا..:wallbash::wallbash::wallbash:

بابا من چه کار دارم به این بازی ..! :eek: این بازی رو من تا به حال تو عمرم نه دیدمش نه بازیش کردم.. :eek: من اصلا منظورم این بازی نبود..! :eek:

دیدم بچه ها دارن در مورد واقعی شدن بازی ها حرف میزنند.. منم گفتم چون سازنده اگر بخوان بیشتر وقتشون رو برای واقعی کردن بازی صرف کنند این کار اونها باعث میشه که جذابیت بازی کم بشه و کمتر برن دنبالش..

حالا دوستان اگر چوبی چماقی گریزی خواستن بگین .. نکنه یک وقت دریغ کنید..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر