Naruto Ultimate Ninja Storm

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,217
نام
امید
یک ناروتوی دیگر این بار بر روی PS3

2h54qiv.jpg

Naruto Ninja Storm یک عنوان نسل بعدی از بازی های ناروتو و انحصاری برای PS3 هست که شرکت Namco Bandai ساخت این بازی رو بر عهده دارد و این بازی با همه ناروتوهای قبلی که توسط شرکتهای دیگر ساخته شده بود متفاوت است .

تاریخ عرضه بازی Q4 2008 اعلام شده

تریلر این بازی
تریلری از گیم پلی این بازی

در دمویی که به دست گیم اسپات رسیده این سایت گیم پلی و Bossfight ها و اتمسفر و فضای بازی رو بسیار جذاب و عالی و گرافیک بازی رو با اینکه هنوز جای کار داره خیلی خوب قلمداد کرده و تاییدش کرده و این بازی رو یکی از خواستی ترین بازی هایی که در پاییز 2008 عرضه میشه دانسته است .

تصاویر جدید

140vm8j.jpg

2qa4bqo.jpg

30neniu.jpg

352ni1z.jpg

11lua28.jpg

آخرین ویرایش:

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
از همون اول به این امید داشتم که مثل ناروتو های قبلی ضعیف از اب در نیاد. وقتی gameplay بازی رو دیدم مطمعن شدم.
الان در لیست خرید گذاشتمش.

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
بازي دو بخش عمده دارد
fighting
story
تو بخش اول شما ميتوني افراد يا فردي را انتخاب و با افراد يا فردي بجنگي (احتمالا هر كسي تو گروه خودش است مثل كاكاشي و گاي) كه تعدادي قفل اند.در نهايت 25 نفرو ميشه برداشت (در صورت آزاد كردنشون) jiraiya هم هست
بخش دو مربوط به داستان است كه در آن misation محول ميشود
كارگردان گفته كه konoha رو باز سازي كرده و اين دفعه جزعيات را طوري كار كرده كه ما فرق بين بازي و مجموعه رو احساس نكنيم!
شما ميتونيد تو روستا بگرديد وكارهاي مختلف بكنيد
جمع كردن آيتم هاي مختلف باعث آزاد شدن misation هاي جديد ميشه
تقريبا 100 آmisation موجود است , و با كامل كردن هر misation داستان 123 خط داستان مربوط به misation ها رو كامل مي كنيد.
رد كردن مراحل باعث آزاد شدن افراد تو بخش 1 ميشن
قرار است اول تو آمريكاي شمالي بياد
و كارگردان متاسف است كه نميتوان بازي را به صورت on line انجام داد و معتقد است كه بازي خيلي عاليه واين كار رو با دمو نشون داده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:1
boss هاي ريز و درشت تو بازي زياد است مثل ichibi و kakashi
كارگردان با استفاده از قدرت ps3 ميخواد تعداد عظيمي تكنيك رو بوجود بياره كه تو هيچ بازي ما نديديم!
شما ميتونيداز overdrive استفاده كنيد(اسم دقيقشو نميدونم) وبا رد كردن مراحل انواع آن را آزاد كنيد مثل لباس يك دم ناروتو ويا cursed seal ساسكه وبه عبارتي از biju استفاده كنيد حتي دروازه ي هشت گانه gai هم قابل آزاد است ولي فكر نكنم كه بتونيد تا در وازه هشتم باز كنيد.

آخرین ویرایش:

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
ميدونم احتمالش كمه ولي آيا تو اين نسخه شخصيتهاي شيپودن هم حضور خواهند داشت؟
من فكر نمي كنم . بازي در مورد قسمت يك است وقتي كارگردان انقدر اعتماد به نفس داره(بازي خيلي عاليه و ما به چيز جديدي دست يافتيم!)كه نمياد از قسمت 2 بزاره .ميدوني يه جورايي سبك بازيه كه نصف شيپودين رو بيارند.حالا كي ميخواد بياد diedara يا اون sora كه از ناروتو هم خنگ تره!يا tobi با اون ماسكش .
حتي لباس روباه شيطاني ناروتو به دم اول محدوده (ذوق نكنيد كه چهار دمش ميكنيم ميتركونيم)
ببينم كسي جلسه 70 رو نديده.من دارم از هيجان براي جلسه بعد خفه ميشم توصيه ميكنم نبينيد!

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
يك تريلر جديد از ناروتو اومده سريعا دانلودش كنيد كه مو به تنتون سيخ ميشه طبق اين تريلر شاهد نه فقط حضور jirayia بلكه orochimaru هم هست . از همه جالبتر حضور kizame است با اون شمشيرش.كي ميخواد اونو بزنه تعداد 100 mission تايد شد .حتي تو سايت اصلي بازي نوشته كه تمام خط داستاني مجموعه آورده شده .يكي از mission ها در مورد جدايي ناروتو و ساسكه است .در نتيجه كل مجموعه رو ميتونيد تو بازي ببينيد .مثل rise of ninja ناقص نيست كه حالا بقعيشو دارند تو شماره ديگه ميسازند 360 ها هم ذوق ميكنند.در حالي كه اگر 3d بزنند تقليد 100 در 100 ميشه از همين سري ميشه تو اين تريلر جديد نه از آهنگ نه از گرافيك وگيم پلي هيچي كم نداره بعضي از مبارزه ها تغيير داده شده اند و نسبت به تريلر قديمي كه ديديم اكشن دوبرابر شده.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من تازگی ها انیمه ناروتو از شبکه جتیکس میبینم ......
من از قسمتی دیدم که orochimaru دستش از کار افتاده و میخواد از اون خانم که مثل اینکه 50 سالشه ولی قیافش خیلی جون خوشگله و قدرت شفا دهی داره استفاده کنه تا دستش خوب بشه...............
این ناروتو چنده؟؟؟میشه یکی یه جایی به من معرفی کنه که در مورد این کارتون به فارسی توضیح داده شده باشه؟(کامل)
یک سوال دیگه انیمه ناروتو هنوز هم داره ساخته میشه؟
نمیدونم اصلا اینجا جاش هست یا نه در هر صورت ببخشید لطفا آدرس سایت ویکی پدیارو ندید

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
من تازگی ها انیمه ناروتو از شبکه جتیکس میبینم ......
من از قسمتی دیدم که orochimaru دستش از کار افتاده و میخواد از اون خانم که مثل اینکه 50 سالشه ولی قیافش خیلی جون خوشگله و قدرت شفا دهی داره استفاده کنه تا دستش خوب بشه...............
این ناروتو چنده؟؟؟میشه یکی یه جایی به من معرفی کنه که در مورد این کارتون به فارسی توضیح داده شده باشه؟(کامل)
یک سوال دیگه انیمه ناروتو هنوز هم داره ساخته میشه؟
نمیدونم اصلا اینجا جاش هست یا نه در هر صورت ببخشید لطفا آدرس سایت ویکی پدیارو ندید
1):ناروتو 1
2):كلمه ي(طرفداران ناروتو )رو سرچ كن بعد برو تو(طرفداران ناروتو بيان تو) اطلاعات كاملي ميبيني
3):بله سري شيپودين

داستان تا جلسه 135 جلو ميروه و و 100 تا FREE MISSION وجود داره كه UNLOCK ميشن.
به هيچ عنوان شخصيت هاي شيپودين حضور نخواهند داشت
اشخاص در storm
KIMIMARO.TSUNADE.THIRD HOKAGE.KABOTO .ITACHI.TEMARI. KANKRO.SHINO.JIRAYIA. KIZAME ino.GARA.NARUTO.SAKURA.SASUKE.OROCHIMARO.KAKASHI. NEJI.LEE.TENTEN.CHOUJI.SHIKAMAROو.....
تا الان 22 تا شخصيت حضور دارند فقط 3تاش مونده:((تقريبا شخصيت ها تابلو شدن.
RISE OF A NINJA هم تو سبك خودش حرف نداشت اگه داريم ذوق storm ميكنيم بخاطر گرافيك و 3D بودنشه نه كنسولش .LEGENDERY sanin BATTLE رو تو BROKEN BOND و STORMمقايسه كنيد .PS3 هم به درك خداييش كودوم رو بيشتر ميپسنديد .فن بازي دز نياريد.تمام داستان سر 3Dبودنشه.

آخرین ویرایش:

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
به اشخاص storm گاي رو هم اضافه كنيد حالا شدش 2 نفر
به علت خاك خوردن تايپيك مهمترين خبر جا مونده است. از طريق psn ميشه اين بازي رو انجام داد.البته حدودا يك ماهي از اين ماجرا ميگذره .شما ميتونيد كه صداي بازي رو ‍‍‍‍ژاپني يا انگليسي انتخاب كنيد توي اين دمو فقط ميتونيد تو بخش fight كاكاشي.ساكورا.ناروتو و ساسكه رو انتخاب كنيد.
توي game trailers شما ميتونيد مبارزه ي سنين هاي 3تايي رو تو 3 بخش ببينيد
عكسهاي جديد و خفن
Naruto_Ultimate_Ninja_Storm_80828.jpg

Naruto_Ultimate_Ninja_Storm_11.jpg

naruto1_large.jpg

Naruto__Ultimate_Ninja_Storm-PS3-1.jpg

naruto_ultimate_ninja_storm_073408060.jpg

دو عكس ديگه هم دارم كه از همهي اينا بهتره ولي تو كامپيوتره نميدونم چجوري بزارمشون

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
من اون طور كه انتظار داشتم نبود :(ميتونست با كمي حوصله كارو تموم ميكردند بعد عرضه ميكردند.
مثلا" خوب بود از تمام تكنيك ها در يك مبارزه استفاده كرد يا تكنيك مخفي داشت:love:.و در حالي كه دو دكمه دفاع يك كارايي داشتند.:mad:
و مشكل بزرگترش اين بود كه فضاهاي ماموريت ها بسيار محدود بود .ميتوانستند از شخصيت هاي ديگر و مبارزه هاي چند نفره استفاده كنند.و ماموريت ها داستان و شخصيت هاي خودشو داشته باشه
بخش داستانيش هم بزرگترين مشكلش بود.اصلا" دمو نداشت .شما تو يك زمين ميجنگيدي بعدش ميپريدي يك جا ديگه ميجنگيدي.توي وسط مبارزه تو كنوها بودي و اين ور اون ور ميرفتي بعدش قسمت دوم مبارزه .دوباره از تو كونوها سر در مياوردي .:eek:تو بخش حمله به كونوها هيچ تغييري در سهر ايجاد نميشد:confused:هاكو و زابوزا هم غيب بودن.ميتونست بهتر باشه:mad:

در نهايت اين كه من خيلي خيلي وقته بازي رو تموم كردم و به نظرم ارزش 1 بار بازي كردن داره و بازيش با تمام كمبوداش بينهايت حال ميده;) ولي شك نكنيد فعلا" بهترين ناروتو عرضه شده ULTIMATE NINJA STORM است و مبارزه هاش به راحتي 3 يا 4 ساعت پا گيرتون ميكنه .....من كه اين طور بودم..بعدش بخش تكن وارش خيلي حال ميده.با ايتاچي روي همسايه پاييني رو كم ميكنيد:biggrin1:

omid110

کاربر سایت
Aug 24, 2008
122
این یازی زبان انگلیس باید قوی باشه یا میشه همینجوری ماموریت ها رووانجام داد در کل ارزش خریدن داره یا نه ؟ چند بخرم خوب؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر