Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 | Xbox 360

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بازی کمتر از دو هفته پیش تایید شده و فعلا به جز اطلاعات زیر هیچ خبر دیگه داده نشده.
بازی‌سنتر | اخبار | Naruto Ultimate Ninja Storm 3 تایید شد
مجله شونن جامپ، که انحصار چاپ مانگاهای ناروتو را در ژاپن دارد به صورت رسمی نسخه سوم سری بازی های ناروتو را تایید کرد.
این عنوان که قرار است با نام Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 عرضه شود مانند بقیه بازی های این سری توسط استودیو Cyber Connect 2 ساخته خواهد شد و Namco Bandai هم وظیفه انتشار آن را بر عهده خواهد داشت. هنوز اطلاعات زیادی در مورد بازی داده نشده است ولی طبق اخبار رسیده این عنوان نیز اتفاقات نسخه شیپودن این انیمه را به تصویر خواهد کشید و جنگ‌هایی هم چون Minato Vs. the Masked Man و Third Hokage Vs. the Nine Tailed Demon Fox در آن موجود خواهد بود.
این عنوان که قرار است در سال 2013 عرضه شود، برای X360 و Ps3 منتشر خواهد شد.

به جز این مورد یه تریلر هم ازش اومده که این لینکه صفحه آپاراتشه. کسی لینک دانلودش رو داشت بده بذارم اینجا.
[video=aparat;7ff67120156bd4a048934b96d42033f4249775]http://www.aparat.com/v/7ff67120156bd4a048934b96d42033f4249775[/video]
تو این تریلر یه مقدار از گیم پلی مبارزه هوکاگه سوم با کیوبی رو نشون می دن که فوق العاده زیباس. حتما توصیه می کنم ببینیدش.
---------------------------------------------------------
همین الان دموی Comic-Con رو دیدم. در یک کلام فوق العاده بود. تایید شد در بازی Free-roaming هم وجود داره و اطلاعات بیشتری از این عنوان در TGS نمایش داده میشه.
در این دمو مبارزه کامل هوکاگه سوم با کیوبی نمایش داده میشه که فوق العاده جذاب به نظر می رسه!

======================================
یه معرفی کوتاه از بازی که تو 100 بازی منتخب نوشته بودم و باز اینجا میذارمش.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3
سازنده: CyberConnect2
ناشر: Namco Bandai Games
X360, PS3

و باز هم ناروتو..... دیگر زمان آن رسیده است که با اطمینان بگوییم Namco Bandai با عرضه سالانه سری بازی‌های Ultimate Ninja Storm قصد دارد تا نبض بازی‌های سبک مبارزه‌ای را در دست گرفته و به همگان قدرت خود را در ساخت بازی‌های این سبک نشان دهد. این بار باید ناروتو را که دیگر از یک بچه بازیگوش و سر به هوا تبدیل به جوان رعنایی شده است، در جنگ جهانی چهارم نینجاها کنترل کرد. همچنان و به مانند بقیه بازی‌های این سری، تغییری در هسته اصلی این بازی و بخش گیم‌پلی مشاهده نمی شود و Cyber Connect 2 هنوز هم از المان‌هایی استفاده می‌کند که در نسخه‌های قبلی نیز به کار گرفته شده بودند و البته جواب هم داده بودند. گیم‌پلی ترکیبی از مبارزه با دستان خالی، پرتاب شوریکن و استفاده از نینجوتسوهایی هست که برای هر کاراکتر به طور اختصاصی طراحی شده است. این نینجوتسوها با زدن دکمه مربوطه به چاکرا و زدن دکمه B فعال می‌شود و در صورت خالی شدن خط مربوط به چاکرا می‌توان با نگه داشتن دکمه Y آن را شارژ کرد و دوباره در مبارزات از آن استفاده کرد. به نظر می‌آید که CC2 وقت زیادی برای طراحی نینجوتسوهای جدید در این نسخه نگذاشته و از همان طرح‌های قبلی در این نسخه استفاده کرده است و فقط به تغییر HUD بازی بسنده کرده است. از جمله تغییرات ایجاد شده در مبارزات این نسخه می‌توان به طراحی نقشه‌های جدید با ویژگی‌های جالبی اشاره کرد که در نسخه‌های قبلی به مانند آن‌ها وجود نداشته است. این بار به جای اینکه در محل مبارزه در منطقه محدودی قرار بگیریم و اصطلاحا به دیوار نامرئی در انتهای نقشه برخورد کنیم، ممکن است اتفاقات جالبی بیافتد. مثلا در یکی از تریلرهای نشان داده شده از بازی که در آن ساسوکه و میناتو با یکدیگر بر روی بام ساختمانی مبارزه می‌کردند، بعد از پرتاب شدن ساسوکه به لبه ساختمان، یکی از یارهای کمکی وی از افتادن وی از ساختمان جلوگیری کرد و وی را از خطر نجات داد. البته بر اساس تریلر نشان داده شده این موضوع به صورت اتوماتیک فعال می‌شود و بازیکن می‌تواند با خیال راحت و بدون ترس از خارج شدن از محیط بازی، به مبارزه خود ادامه دهد. لازم به ذکر است این کمک‌ها فقط تا زمانی اتفاق می‌افتد که خط مربوط به کاراکترهای کمکی پر باشد و در آخر مبارزه مذکور وقتی دوباره ساسوکه توسط Rasengan میناتو پرتاب می‌شود، به دلیل نبود یار کمکی از ساختمان به پایین افتاده و جانش به اتمام رسید. از قسمت‌های دیگر اضافه شده به این بازی، وجود Boss Battle‌هایی است که در نسخه قبلی یعنی Generations حذف شده بود و اعتراض بسیاری از هواداران را به دنبال داشت. در حال حاضر تنها Boss Battle نشان داده شده از این نسخه مربوط به مبارزه هوکاگه سوم و کیوبی در دهکده کونوها است که به شکل کاملا هیجان انگیزی نیز طراحی شده است. هنوز اطلاعات زیادی از اینکه داستان این نسخه چه مقدار از داستان گفته شده در مانگا یا انیمه رو پوشش خواهد داد، در دسترس نیست، ولی طبق عکس‌های منتشر شده از این بازی، مبارزاتی هم‌چون مبارزه ناروتو با کیوبی، مبارزات نیروهای متحد شینوبی با نیروهای Tobi و Kabuto و تعدادی از مبارزات به نمایش گذاشته در سری‌های قبلی در این نسخه وجود دارد. مارچ سال 2013 می‌توان شاهد عرضه این نسخه بر روی X360 و PS3 بود.

اطلاعات جدید به این تاپیک اضافه میشه.

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
يدونه ديگه قبل از اين اومد درسته؟ بعد از حمله pain به دهكده؟ من آخرين چيزي كه بازي كردم تا اونجا بود فك كنم. خيلي وقتم هست انيمش رو نديدم ...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
يدونه ديگه قبل از اين اومد درسته؟ بعد از حمله pain به دهكده؟ من آخرين چيزي كه بازي كردم تا اونجا بود فك كنم. خيلي وقتم هست انيمش رو نديدم ...

آره. یکی همین اسفند عرضه شد به اسم Naruto Ultimate Ninja Storm Generations

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
همین الان دموی Comic-Con رو دیدم. در یک کلام فوق العاده بود. تایید شد در بازی Free-roaming هم وجود داره و اطلاعات بیشتری از این عنوان در TGS نمایش داده میشه.

تا اینجا میشه گفت که با بهترین عنوان ناروتو رو به رو هستیم. لینک دانلود این تریلر به پست اول اضافه شد!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یه معرفی کوتاه از بازی که تو 100 بازی منتخب نوشته بودم و در پست اول گذاشته میشه.

اوایل بهمن ماه هم ایشالا پیش نمایش بازی رو در صفحه اصلی سایت قرار خواهیم داد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فقط خداکنه یه دست به سر و روی AI و درجه سختی بازی بکشند

نسخه قبلی که با ساسکه روی درجه سختی Super Hard بدون استفاده از نینجتسو همه رو لت و پار میکردم :D

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
فقط خداکنه یه دست به سر و روی AI و درجه سختی بازی بکشند

نسخه قبلی که با ساسکه روی درجه سختی Super Hard بدون استفاده از نینجتسو همه رو لت و پار میکردم :D

شما بازیت خوب بوده:-" ما که همه اش تو در و دیوار بودیم :D

ایده یار کمکی خیلی جالب به نظر میاد :-? :d

شخصا منتظرم با گارا ساما برم دیدارا رو منهدم کنم.... :D

دقیقا. یکی از پیشرفتای بزرگ این نسخه همینه. البته بازگشت باس بتل ها هم به شدت استقبال میشه. شخصا فکر کنم مبارزه های بهتری تو این نسخه قرار داده شده باشه!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شما بازیت خوب بوده:-" ما که همه اش تو در و دیوار بودیم :D
داود شوخی میکنی یا جدی میگی ؟ :D آخه کاری نداشت فقط کافی بود سریع به دشمن نزدیک بشی ( چاکرا و پرش ) و بهش ضربه بزنی بعد که از جایگزینی استفاده کرد دوباره سریع اینکار رو انجام بدی و همینطور ادامه بدی تا جایگزینیش تموم بشه. بعد هم میزنیش و میفرستیش هوا اون بالا هم دوباره میزنیش تا بیوفته زمین :D بعدش سریع چاکرا پر میکنی و روز از نو ، روزی از نو :D

میگم مگه توی نسخه قبلی هم نمیشد تا 2 نفر یار کمکی داشت ؟ :-/ اینی که میگید جدیده یا همونه ؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
داود شوخی میکنی یا جدی میگی ؟ :D آخه کاری نداشت فقط کافی بود سریع به دشمن نزدیک بشی ( چاکرا و پرش ) و بهش ضربه بزنی بعد که از جایگزینی استفاده کرد دوباره سریع اینکار رو انجام بدی و همینطور ادامه بدی تا جایگزینیش تموم بشه. بعد هم میزنیش و میفرستیش هوا اون بالا هم دوباره میزنیش تا بیوفته زمین :D بعدش سریع چاکرا پر میکنی و روز از نو ، روزی از نو :D

والا به ما که میرسیدن شوخی کوچیکشون Ultimate Jutsu بود :D ولی چون من بیشتر با آدم بازی می کردم (VS) نشد زیاد با CPU سر و کله بزنم. مخصوصا خارجیا که یه کارایی می کردن آدوم انگشت به دهان می موند. یادمه یه دست با یه یارویی ژاپنی بازی کردم، Deidara رو برداشت و نمی دونم چی کار می کرد من همه اش رو هوا بودم بدون اینکه جوتسو بزنه :D ترکوند منو :D

میگم مگه توی نسخه قبلی هم نمیشد تا 2 نفر یار کمکی داشت ؟ :-/ اینی که میگید جدیده یا همونه ؟

تو این نسخه مثل نسخه های قبل یار کمکی هست ولی علاوه بر همون Attack و Defense ای که تو نسخه های قبلی انجام می دادن، کاراهای جدید هم انجام میدن مثل اینی که نوشتم قبلا :

مثلا در یکی از تریلرهای نشان داده شده از بازی که در آن ساسوکه و میناتو با یکدیگر بر روی بام ساختمانی مبارزه می‌کردند، بعد از پرتاب شدن ساسوکه به لبه ساختمان، یکی از یارهای کمکی وی از افتادن وی از ساختمان جلوگیری کرد و وی را از خطر نجات داد. البته بر اساس تریلر نشان داده شده این موضوع به صورت اتوماتیک فعال می‌شود و بازیکن می‌تواند با خیال راحت و بدون ترس از خارج شدن از محیط بازی، به مبارزه خود ادامه دهد. لازم به ذکر است این کمک‌ها فقط تا زمانی اتفاق می‌افتد که خط مربوط به کاراکترهای کمکی پر باشد و در آخر مبارزه مذکور وقتی دوباره ساسوکه توسط Rasengan میناتو پرتاب می‌شود، به دلیل نبود یار کمکی از ساختمان به پایین افتاده و جانش به اتمام رسید.

تو پست اول و هم چنین مطلب 100 بازی منتخب صفحه اصلی هم هست! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
والا به ما که میرسیدن شوخی کوچیکشون Ultimate Jutsu بود :D ولی چون من بیشتر با آدم بازی می کردم (VS) نشد زیاد با CPU سر و کله بزنم. مخصوصا خارجیا که یه کارایی می کردن آدوم انگشت به دهان می موند. یادمه یه دست با یه یارویی ژاپنی بازی کردم، Deidara رو برداشت و نمی دونم چی کار می کرد من همه اش رو هوا بودم بدون اینکه جوتسو بزنه :D ترکوند منو :D

تو این نسخه مثل نسخه های قبل یار کمکی هست ولی علاوه بر همون Attack و Defense ای که تو نسخه های قبلی انجام می دادن، کاراهای جدید هم انجام میدن مثل اینی که نوشتم قبلا :
یه ذره با CPU باز کن تا به عمق فاجعه پی ببری :| البته من با رفیقا گروهی ناروتو میزدیم و همه حرفه ایی شده بودیم طوری که CPU جلومون هیچ بود :D با ساسکه اینقدر حرفه ایی شده بودم که دیگه نمیزاشتن برش دارم :| البته یکی از بچه ها هم فقط کافی بود دستش به یکی از این شخصیت های عروسک دار برسه اون موقع بود که باید فاتحه ات رو میخوندی :-":D

آره منم تونستم چندبار با دیدارا از اینکارا بکنم ولی برای روی هوا نگه داشتن طرف تایمینگت باید خوب باشه :D البته وقتی دیدارا برداشته باشی اصلا به چاکرا احتیاج پیدا نمیکنی :-"

آهان اون رو خونده بودم گفتم شاید حرکات عجیب غریبتری انجام دادن :D توی همون نسخه قبلی هم البته بعضا از Ultimate Jutsu ها نجاتت میدادن یا مثلا میتونستی Ultimate Jutsu گروهی بزنی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر