Napoleon:Total War

uk_02.jpg

نسخه جدید توتال وار یعنی Napoleon: Total War در فوریه 2010 یعنی حدود 6 ماه دیگر منتشر می شود. این بازی که نسخه تکمیلی امپایر است دگرگونی های زیادی در امپایر خواهد داشت. البته هنوز جزئیات دقیق تری اعلام نشده فقط در این حد که چندین نبرد مشهور از جمله نبرد حماسی و معروف واترلو در بازی کاملا وجود دارد. کمپین 3 مرحله ای ویپه ناپلئون یونیت های جدید و مطابق با زمان به اضافه چندین جنگ تاریخی آن دوره و خیلی چیزهای دیگر. البته گفته می شود که نرم افزار مودینگ هم داخل این مجموعه خواهد بود.
اطلاعات بیشتر اینجا:
http://www.sega.co.uk/games/napoleon-total-war/?t=EnglishUK
لینک دانلود تریلر:
http://video.sega.co.uk/video_uploads/napoleon-tw-final-english-1280x720.mp4
اطلاعات کلی

• بازی از همون موتور امپــایر با نام Warscape استفاده می کنه.
  • بازی فقط برای PC میاد.
  • سیستم مورد نیاز مشابهِ سیستمِ موردِ نیازِ امپایرِ.
  • در حال حاضر بازی در وضعیت پیش از نسخهء آلفاست.
  • زمان انتشار پیش بینی شده: 26 فوریهء 2010
  • قیمت پیش بینی شده: بین £24.99 تا €32.49
  • نشر از طریق شرکت SEGA و Steam

امکانات

• کمپین ها: یک کمپین به همون شیوهء سنتیِ (مثل Grand Campaign های پیشین) در اروپا، به علاوهء سه کمپین داستانی که به صورت اپیزود اپیزود هستن. کمپین ایتالیا (1796-1797)، کمپین خاورِمیانه (1798 - 1801) و کمپینِ سلطه بر اروپا (1805 - 1812). که داستان های این کمپین ها از طریق میان پرده (دمو) های بین بازی روایت میشه. همچنین در این کمپین ها ماموریت های جانبی هم وجود داره.
  • کشور های قابل بازی: فرانسه (پروس و بریتانیا بقیهء کشورهای اروپایی هنوز به صورت رسمی تایید نشده اند)
  • هر ترن برابر 2 هفته است.
  • کمپین مپ به شدت از نظر مقیاس بزرگ شده و شهر های بسیاری رو در خودش جا داده.
  • 322 یونیت، با مدل ها و تکسچر های جدید و طراحی شده مخصوص تک تک یونیت ها.
  • محدودیت حداکثر 10 هزار نفر در هر جنگ.
  • قابلیت نمایش 64 چهرهء مختلف روی پایین ترین جزئیات گرافیکی.
  • قابلیت مرمت کشتی ها در حین جنگ.
  • تاثیر ژنرال ها بیشتر شده، خصوصاً از نظر روحیه خیلی تاثیر گذار هستن.
  • قابلیت انتخاب ژنرال هاتون از توی لیست، که هر ژنرال هم خصوصیات ویژهء خودش رو داره.
  • سیستم فرسایش و خستگی نیرو ها.
  • مودهای مولتی پلیرِ جدید که با بازی کاملاً هماهنگ هستند و یک ستِ کامل از قابلیت های آنلاین: اچیومنت های استیـــم، پاداش های گیم پلی، ادیتورِ یونیفرم و قابلیت ارتباط از طریق صدا.
  • نصبِ پک ناپلئون توی خود امپایر هم تاثیر میذاره، بدین صورت که یونیت ها و درخت های تکنولوژیِ جدیدی رو به امپایر اضافه می کنه و همچنین امپایر رو با انجیـن جدید هماهنگ می کنه.
  • تاثیرات فصلی توی بازی، از جمله آب و هوا که توی بازی تاثیر میذاره (بارون روی سلاح ها تاثیر میذاره و ...)

منبـــــــــــــــع

منبع خودم::biggrin1:فروم وزین توتال وار فارسی با تشکر از R-teen و cyrusempire

آخرین ویرایش:

Game Over

کاربر سایت
Aug 18, 2006
41
بلاخره ناپلئون هم اومد.
Napoleon_TW_Screenshot_Naval_Engagement_med.jpg

گرافیک خیره کننده ، فضاها با جزئیات بیشتر.
جنگ توی مصر بین اهرام خیلی جالبه:smile:
تاثیر بهتر و واقعیتر سلاحها و توپها.

Napoleon_TW_Screenshot_Close_up_combat_med.jpg

Campaign_italian_valley_med.jpg

crossing_the_bridge_med.jpg

reza111

کاربر سایت
Dec 22, 2007
103
منم دق کردم از بس منتظرش بودم .:(( توروخدا یکی بیاد درباره بازی صحبت کنه .فقط امیدوارم مثل Empire مشکل کرک نداشته باشه که بعد از 10دور بیاد بیرون از بازی.:biggrin1:

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
چه عجب تایپیک راه افتاد!
حلا کسی نگرفته ببینیم چه جوری؟! می خواهم عید را با ناپلئون حال کنم!:biggrin1:

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
اقا اینجا دیگه چه مبحثیه خب یکی بیاد توضیح بده دیگه ناپلون چه طور بود چقدر بعضی ها بی ذوق هستن الان بازی 1هفته بیشتره که اومده یکی پیدا نشد به ما توضیح بده

آخرین ویرایش:

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114
خوب امروز بازی رو نصب کردم و چون وقت بازی کردن نداشتم فقط قسمت اموزشیش رو یه مقدار رفتم . مهمترین چیزی که در وحله اول خیلی به چشمم خورد ، بهینه شدن بازی و فریم دهی بهترش نسبت به امپایر هست. تا اونجاییکه من دیدم امکانات ، تغییرات زیادی نداشت (البته قرار هم نبود تغییر زیادی بکنه).البته مهمترین مسئله در این بازی در واقع همون بازی کردن در نقش ناپلئون هست ، که فکر میکنم جالب باشه. در کل طرفداران total war به خصوص EMPIRE از این بازی لذت میبرن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر