Mutant Year Zero: Road to Eden

Mutant Year Zero: Road to Eden را می‌توان ترکیبی از XCom و جست‌و‌جوی آزادانه محیط دانست، یک گروه سه‌نفره عجیب شامل یک اردک و گراز سخن‌گو و یک انسان، در دنیای آخرالزمانی.
بازی توسط سازندگان قدیم عناوین Hitman و Payday ساخته و توسط Funcom منتشر خواهد شد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دیروز یه گیم‌پلی ۳۰ دقیقه‌ای از بازی اومد، توصیه می‌کنم اگه به XCOM و مبارزاتش علاقه دارین حتما ببینین، واقعا بازی خوب طراحی شده، به شخصه یکی از بازی‌های مورد انتظارم هست!!:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کم‌تر از یه ماه دیگه بازی عرضه میشه، با توجه به تریلرها و نظرات توی یوتیوب احتمالا زیاد نقدهای خوبی هم‌ می‌گیره!:D

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
خیلی بازی خوبیه چند وقته امده بود من نگرفته بودمش تا همین دیشب نشستم پاش دیگه نشد بلند شی:Dمن xcom هم داشتم ولی اصلا بازی نکردم این بیشتر شبیه حالت بازی battle chasers هست که اونم مثل همین خیلی بازی خوبیه!خیلی هم سخته در ضمن لامصب فقط باید فرار کنی اولای بازی یا مخفی کاری بری وسیله هاشون رو بدزدی بری

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من بازی رو از دیروز شروع کردم و چقدر خوبه!!

یک حرکت خفنی که سازنده ها زدند اینکه میتونی قبل از ورود به درگیری به صورت ریل تایم در محیط بچرخی (یک شخصیت رو حرکت میدی و باقی دنبالت حرکت میکنند) و تاحد ممکن با مخفی کاری دشمن ها رو دور بزنی و چقدر مکانیزم های خوبی برای این مورد طراحی کردند. کسایی که Xcom باز بوده باشن میدونند چقدر حرکت دادن اولیه دونه به دونه سربازها مخصوصا اخرای بازی که شش نفره عملیات انجام میدی خسته کننده است و اینجا این مشکل رو رفع کردند.

یک نکته ایی که هست جدا از گیمپلی خوب و فنی که بازی داره، اتمسفر و داستان بازی شدیدا گیراست! بعد از جنگ اتمی نسل انسان ها تقریبا منقرض شده و یکسری باقی مونده تبدیل به Mutant و در محلی به نام Ark زندگی میکنند (اخرین جایی که منابع برای زندگی انسانها داره) و یکسری دیگه انسانهای زنده باقی مونده حالت جنون وحشیگری پیدا کردند و تقریبا ازادانه در دنیای بیرون زندگی میکنند ...
خلاصه خط اصلی داستان از جایی شروع میشه که یکی از mutant های کارکشته یکجایی گم و گور میشه و کاشف به عمل میاد ایشون به واسطه نشونه هایی به دنبال جایی به اسم عدن (بهشت زمینی خودمون) بوده و اونجا همه انسانها راحت میتونند زندگی کنند. ما در نقش داک و برمین باید بریم دنبال ایشون بگردیم و ماموریت هم در درجه سختی خودکشیه :D

درخت مهارت و سلاح های متنوع با قابلیت اپگرید و ... همه اینجور چیزا هم تو بازی هست. صداپیشگی شخصیت ها بد خفنه و اینکه بازی بشدت پالیش شدست

خلاصه به نظرم با این ژانر اگر کمی اشنا هستید حتما سراغ این بازی برید

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
من بازی رو از دیروز شروع کردم و چقدر خوبه!!

یک حرکت خفنی که سازنده ها زدند اینکه میتونی قبل از ورود به درگیری به صورت ریل تایم در محیط بچرخی (یک شخصیت رو حرکت میدی و باقی دنبالت حرکت میکنند) و تاحد ممکن با مخفی کاری دشمن ها رو دور بزنی و چقدر مکانیزم های خوبی برای این مورد طراحی کردند. کسایی که Xcom باز بوده باشن میدونند چقدر حرکت دادن اولیه دونه به دونه سربازها مخصوصا اخرای بازی که شش نفره عملیات انجام میدی خسته کننده است و اینجا این مشکل رو رفع کردند.

یک نکته ایی که هست جدا از گیمپلی خوب و فنی که بازی داره، اتمسفر و داستان بازی شدیدا گیراست! بعد از جنگ اتمی نسل انسان ها تقریبا منقرض شده و یکسری باقی مونده تبدیل به Mutant و در محلی به نام Ark زندگی میکنند (اخرین جایی که منابع برای زندگی انسانها داره) و یکسری دیگه انسانهای زنده باقی مونده حالت جنون وحشیگری پیدا کردند و تقریبا ازادانه در دنیای بیرون زندگی میکنند ...
خلاصه خط اصلی داستان از جایی شروع میشه که یکی از mutant های کارکشته یکجایی گم و گور میشه و کاشف به عمل میاد ایشون به واسطه نشونه هایی به دنبال جایی به اسم عدن (بهشت زمینی خودمون) بوده و اونجا همه انسانها راحت میتونند زندگی کنند. ما در نقش داک و برمین باید بریم دنبال ایشون بگردیم و ماموریت هم در درجه سختی خودکشیه :D

درخت مهارت و سلاح های متنوع با قابلیت اپگرید و ... همه اینجور چیزا هم تو بازی هست. صداپیشگی شخصیت ها بد خفنه و اینکه بازی بشدت پالیش شدست

خلاصه به نظرم با این ژانر اگر کمی اشنا هستید حتما سراغ این بازی برید
من نقداشو خوندم مثل اینکه تونسته تغییرات خوبی تو هسته گیم پلی بازی های این سبک بده و یه قدم رو به جلو دونسته بودنش برای این سبک.

• Like
Reactions: Ali Venom

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام،

من نمی دونم چرا کسی این بازی رو تحویل نگرفته. من کلا یه گیمر قدیمی هستند. خیلی سخت میشه بازی پیدا کرد که من رو جذب خودش کنه و من تا ته بازی برم.

ولی این بازی این کار رو با من کرد. واقعا بازی زیبایی است. از نظر طراحی هنری / موسیقی و لول دیزاین و محیط های بازی از دید من یکی از بهترین هاس.

شما در بازی می توانید از بین 5 کارکتری که بهتون در پیشبرد بازی میده، 3 نفر رو انتخاب کنید و بازی رو جلو ببرید. Ability های کارکترها فوق العاده خوب توزیع شده.

من به نظرم هر کس این بازی رو انجام نداده، حتما بره سراغش.

تنها مشکلی که از دید من وجود داره، همزاد پنداری با همون 3 کارکتر اصلی / یعنی من خیلی سخت می تونم خودم با Magnus و Farrow تطبیق بدم.

شاید به خاطر اینکه با اون راحت تر هستم.

در کل این بازی رو از دست ندید.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
چند وقت پیش یه بررسی در مورد این بازی انجام دادم و توی آپارات و یوتیوب هم آپلودش کردم. میدونم کلی ایراد بهش هست ولی سعی میکنم با هر ویدیو بهتر بشم. خیلی مخلصیم.

لینک یوتیوب:

Annotation 2019-02-26 133344.jpg

آپارات:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر