mspoint ارایه دهنده پوینت های رایگان 1600 تا 4000 ماکروسافت بصورت کاملا رایگان

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این دوستان خیالی رو از کجا میارید ؟
اینا همش چرته برادر من هرکیم گفته سرکار گذاشتت
اینا رو حتی اگه 60 نفرم بگی بیان اخرش یه survey میخواد حل کنی که بدرد ایرانیا نمیخوره و عملا هیچ اتفاقی جز وقت گیری نمیوفته :D

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
این دوستان خیالی رو از کجا میارید ؟
اینا همش چرته برادر من هرکیم گفته سرکار گذاشتت
اینا رو حتی اگه 60 نفرم بگی بیان اخرش یه survey میخواد حل کنی که بدرد ایرانیا نمیخوره و عملا هیچ اتفاقی جز وقت گیری نمیوفته :D
یعنی شما تست کردید دوست من ؟؟؟
ما هم خوشحال شدیم که یه چیزی میخوایم بگیریم ای بابا پس نشد
برای من شده 4 نفر برید ببینید این پیجو بلکه بشه 10 نفر ببینم میتونم بگیرم یا نه ؟ گرفتم همین جا اعلام میکنم

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

5 نفر

---------- نوشته در 11:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 PM ارسال شده بود ----------

6 نفر

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
الان این لینکی که داده رو باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من شما وقتی این پیجو میبینید علاوه بر این که به حساب منم میزنه واسه شما حساب میشه اون پایین زده تعداد نفراتو بعد نفر بعدی که بیاد برای شما امتیاز محسوب میشه همینطوری اگه 10 نفر بیان بنا به نوشته خودشون 1600 تا پوینت میدن
حالا ببینیم و تعریف کنیم

---------- نوشته در 11:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:12 PM ارسال شده بود ----------

9 نفر تا حالا{فقط یه نفر مونده تا نتیجه رو ببینیم }

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بله نه تنها من بلکه خیلیای دیگه هم امتحان کردنو سر کار رفتن !
حالا بازم میل خودته میخوای 100 نفر جمع کن میخوای نه :D

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی

AMIR_XBOX360

کاربر سایت
Aug 23, 2012
31
امیر فکر کنم همون اولی رو بزنن چون شما هم از رو اون زدی پس به تو هم امتیاز میاد
قاعدتا باید چنین باشه نتیجه رو میگم بهتون
اگه یه نفر دیگه هم ببینه

آها که اینطور

باشه داش مرتضی ممنون

---------- نوشته در 11:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 PM ارسال شده بود ----------

چی شد کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 11:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 PM ارسال شده بود ----------

اتفاقی افتاد؟؟؟؟

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
قول داده بودم که توی این موارد دیگه پست ندم ولی دوستان باور کنید همه ی این ها الکیه.تابستون 2 سال پیش کلی از این ها رو امتحان کردم ولی زهی خیال باطل.
فقط و فقط از بینگ میشه پوینت در اورد که جدیدا خیلی هم سخت تر شده و بن میکنه.
بهتون هم توصیه میکنم وقتتون رو تلف نکنید چون بعضی وقت ها میگه یه فایل رو دانلود کنین که ویروسی ـه و ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بابا دروغم چیه !
نه حسودی میکنم نه چیز دیگه ای چون اگه میشد اولین کسی که اینجا میگفت خود من بودم :D
بعدم بنظرت عملیه همچین چیزی ؟
بیخودی خودتونو گول نزنید چیزی که مشخصه رو به خودتون الکی تلقین نکنید که نه اینجوری نیست :D

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
حق با دستمون بود ولی منم دارم تلاشمو میکنم یه دانلود هست بزارید تونو بکنم ببینم نتیجه ای رو خواهد داشت یا نه
فعلا منتظر من باشید

---------- نوشته در 11:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 PM ارسال شده بود ----------

نتیجه نهایی:
بعد از 1 ساعت تلاش به این تنیجه رسیدم که بریم 35 تومان بدیم همون 1600 تا رو بگیریم خیلی سنگین تریم وقتمون رو هم تلف نکردیم
از همه دوستان هم معذرت میخوام امیدوارم که یه روز بتونم جبران کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر