MPO 3D Photographs

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
درود به تمام PS3 داران

من درست نمی دونم این موضوع تو بازی سـنتر مطرح شده یا نه آما خوب من اینجا یه تاپیک ایجاد کردم که شما رو با این قابلیت PS3 که از فریمور 3.70 بهش اضافه شد آشنا کنم .

خب این قابلیت امکان این رو فراهم می کنه که شما بدون داشتن تلوزیون یا عینک 3D تصاویر رو 3D ببینید که فوق العاده لذت بخشه و من اینو از اونجا فهمیدم که داشتم تو بخش تصاویر کنسول همینجوری بازدید به عمل می اوردم که شاهد یک علامت اخباری جدید در تصویری شدم از اونجا که فک کردم توهم زدم:d مابقی تصاویر رو ادامه دادم اما اون علامت برای بقیه تصاویر ظاهر نشد ! و برگشتم رو همون تصویر دقت کردم دیدم آنالوگ L3 رو نشون می ده که به جهت چپ و راست تکان دهید ! من تا این کارو کردم گرخیدم :d گفتم چی شد ؟ نه تلوزیون 3D تشریف داره نه بنده عینک 3D زدم و نه رو چشمام 3D خوان نصب کردم:d بعد توجه کردم اصلا این تصویر فرمتش MPO که تا حالا ندیده بودم ! :d بعد رفتم تو نت یه سرچی کردم بعد متوجه شدم این از آپدیت 3.70 اومده و من تو این مدت از این تصویر به سادگی عبور می کردم :d .

خب حالا می دونم بیشتر شما هم اینو مسئله رو متوجه نشده بودید :d ولی به هر حال ما دوست داریم شما رو در این قابلیت جدید شریک کنیم .
و برای این کار منم نمی دونم برای PC برنامه ای هست که فرمت MPO رو بخونه یا نه من سر و کارم با PS3ـه:d.
از اونجایی که این تصاویر شبیه همون عکس ها که بیرون می فروشن که با تکون دادن احساس می کنید حرکت می کنن یا رو جعبه بازی های Special Edition بازی های PS3 هم هست ولی اونا اغلب ترکیب 2 تصویر اما این تصاویر دیجیتالی ترکیب حدود 10-20 تصویر و تا الان من نتونستم یه تصویر مناسب با این فرمت پیدا کنم همون تصویر رو از PS3 اینجا آپلود کردم و امیدوارم دوستان در جمع آوری این تصاویر در این تاپیک کمک کنند تا لحظات 3D خوبی داشته باشیم :d.

Paris
Code:
http://www.mediafire.com/?u9ou5u4ppovp2n2
Code:
2KJ6V-5UN3M-AT4O1-E85YU-7P65Q

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من که دقیق نفهمیدم چی شد. یعنی میشه با LED معمولی 3D بازی کرد ؟

کسی اسم بازی اورد ؟ :-/ نه دوست من فقط ps3 یه قابلیت داره که می تونی بعضی از عکسای با فرمت خاص رو با چپ راست کردن آنالوگ چپ به حالت سه بعدی ببینی :d .

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من توی 3.55 هم از این قابلیت استفاده کردم
اتفاقا دنبال تصاویر بیشتر بودم ، دانلود میکنم ، خبر میدم
نحوه نصبش رو هم میگفتی خوب بود
الان من این فایل رو کجا کپی کنم؟

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من توی 3.55 هم از این قابلیت استفاده کردم
اتفاقا دنبال تصاویر بیشتر بودم ، دانلود میکنم ، خبر میدم
نحوه نصبش رو هم میگفتی خوب بود
الان من این فایل رو کجا کپی کنم؟

نصب کردنی نیست این فایل در واقع تصویر که pc نمی خونش مثل عکس که تو flash memory می ریزید وصل می کنید به ps3 .

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
ریختم تو پوشه ی اصلیه فلش اما نمیخوندش ؟ باید چیکار کنم ؟ اصلا آهنگامم نمیخونه یعنی اصلا نشون نمیده. تنضیمات خاصی داره ؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
ریختم تو پوشه ی اصلیه فلش اما نمیخوندش ؟ باید چیکار کنم ؟ اصلا آهنگامم نمیخونه یعنی اصلا نشون نمیده. تنضیمات خاصی داره ؟

خب باید روی اون آیکونی که بازدن USB می یاد بالا مثلث بزنید و نمایشه همه(Display All) و همینطور فرمت فلش باید FAT32 باشه و کنسول حداقل فریمورش 3.70 باشه .

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
خب باید روی اون آیکونی که بازدن USB می یاد بالا مثلث بزنید و نمایشه همه(Display All) و همینطور فرمت فلش باید FAT32 باشه و کنسول حداقل فریمورش 3.70 باشه .

ممنون از راهنماییتون دوست من. اما دوستمون spiderman2007 گفتن که رو 3.55 هم تونستن ببینن. اما من نتونستم.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
ممنون از راهنماییتون دوست من. اما دوستمون spiderman2007 گفتن که رو 3.55 هم تونستن ببینن. اما من نتونستم.

احتمالن دوستمون اشتباه کردن این قابلیت (خوندن فایل های با فرمت MPO ) از آپدیت 3.70 به PS3 اضافه شده .

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
احتمالن دوستمون اشتباه کردن این قابلیت (خوندن فایل های با فرمت MPO ) از آپدیت 3.70 به PS3 اضافه شده .

من در قسمت Photo یک برنامه به اسم PlayMemories نصب هست که توی اون میشه تصاویر 3D و Multi Angle دید که البته تصاویر 3D نیاز به نمایشگر سه بعدی داره ولی تصاویر MA رو میشه با نمایشگر معمولی هم دید
به این شکل که وقتی تصویر رو اجرا میکنید ، دکمه مربع رو میزنید و با تکان دادن دسته کنسول ، زاویه عکس تغییر میکنه
این هم چند تصویر (ببخشید کیفیت تصاویر پائین هست ، دوربین در دسترس نبود ، با iPod گرفتم) :

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من در قسمت Photo یک برنامه به اسم PlayMemories نصب هست که توی اون میشه تصاویر 3D و Multi Angle دید که البته تصاویر 3D نیاز به نمایشگر سه بعدی داره ولی تصاویر MA رو میشه با نمایشگر معمولی هم دید
به این شکل که وقتی تصویر رو اجرا میکنید ، دکمه مربع رو میزنید و با تکان دادن دسته کنسول ، زاویه عکس تغییر میکنه
این هم چند تصویر (ببخشید کیفیت تصاویر پائین هست ، دوربین در دسترس نبود ، با iPod گرفتم) :

درسته ، اما همین برنامه قبل 3.70 نبود ولی من بدونه نیاز به این برنامه می تونم عکس رو بالا بیارم.

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد

دوست من میشه یه لینک از این برنامه بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر