miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
دوستان من عاشق آهنگ آخر فیلم Need For Speed شدم:x
اسمش رو می دونید؟
...May your love never end and if you need a friend there is a seat here along side me

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
:bighug:Holy Sheeeeeet ! :d

جریان چیه پژمان ؟ یه توضیح بده :d بَه بَه باب اسفنجی :x:d
فیلم رو کارگردان مجموعه تلویزیونی پل تیبیت کارگردانی کرده ، شخصیت ها تو قالب ابرقهرمان ها به دنیایـه واقعی پا میذارن .
دیروز بعد از برنامـه کریس نولان و متیو تو کامیک کان پارامونت این فیلم رو معرفی میکنه .
تاریخ اکران هم اون بالا هست .
پ ن : peiman :d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
یکی از بهترین Green Goblin ها رو تو انیمیشن و چه سینما تو فیلم Spider Man سم ریمی دیدم . در ضمن یکی از بهترین فیلم های سوپر هیرویی تاریخ هم هست .

میرسیم به شماره دوم Spidey سم ریمی که بعد The Dark Knight بهترین فیلم سوپر هیرویی تمام تاریخ تو تمام لیست ها هست ! فوق العاده بود شماره دوم !

خیلی جالبه بعد میگن سه گانه ریمی سیر نزولی داشته ! شماره سوم که اشغال بود بخاطر FOX *^&^%^& بوده که برای Venom فشار اوردن به ریمی !

Spider Man و Spider Man 2 فوق العاده بود بخصوص از این دوتا اشغالی که جدیدا اومده و وب ساخته !
برو یک بار دیگه شماره اول رو نگاه کن:dبه هیچ عنوان شماره اول فوق العاده نبود.اصلا بازیگر ها خوب بازی نکردن.اکثرشون افتضاح بودن.
مبارزه اخر گابلین با اسپایدی هم بری ببینی خندت می گیره,کل مبارزه با لگد به هم ضربه می زنن.:|
اسپایدرمنی که این همه توی کمیک هاش,شوخ طبع بود رو ریمی زد به کل نابود کرد.
گرین گابلینی که توی فیلم وب بود,به معنای واقعی کلمه روانی بود و یک تهدید درست و حسابی بود برای اسپایدرمن
وب هم همین دوتایی که ساخت خیلی خوب بود,قطعا فیلمش از فیلم ریمی تو خیلی از زمینه ها سرتر بود.
من به هیچ وجه بازی فوق العاده گارفیلد و اما استون رو ول نمی کنم,برم رابطه افتضاح مری جین و پیتر رو توی فیلم ریمی ببینم.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
peiman

مجبورین از این حروف های تخیلی استفاده کنین تا مغزم ادم گیرپاژ بشه ؟ :| :d شرمنده در هر حال :d

برو یک بار دیگه شماره اول رو نگاه کن:dبه هیچ عنوان شماره اول فوق العاده نبود.اصلا بازیگر ها خوب بازی نکردن.اکثرشون افتضاح بودن.
مبارزه اخر گابلین با اسپایدی هم بری ببینی خندت می گیره,کل مبارزه با لگد به هم ضربه می زنن.:|
اسپایدرمنی که این همه توی کمیک هاش,شوخ طبع بود رو ریمی زد به کل نابود کرد.
گرین گابلینی که توی فیلم وب بود,به معنای واقعی کلمه روانی بود و یک تهدید درست و حسابی بود برای اسپایدرمن
وب هم همین دوتایی که ساخت خیلی خوب بود,قطعا فیلمش از فیلم ریمی تو خیلی از زمینه ها سرتر بود.
من به هیچ وجه بازی فوق العاده گارفیلد و اما استون رو ول نمی کنم,برم رابطه افتضاح مری جین و پیتر رو توی فیلم ریمی ببینم.

اهم اهم :d :

lmhtedu2vjr5zr9xdfee.png

r2gnc308g72dva6s28tn.png

yrdcoxueetas6slslq00.png

asazzvi7zyp0cifbg3lp.png
البته بحث فیلم هیچوقت هیچوقت بر اساس نمره و عدد نبوده و سلیقه و منطق حرف اول رو میزنه ولی خب حداقل من یه مشت منتقد پشتم هستند :d

شماره دوم هم نمیزارم که آبرو وب نره :d

یوزر اسکور ها هم خواهشا توجه بشه :d

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Manwë
:|اگر به متا هست که دیگه چرا باید همچین بحثی در مورد فیلم ها به وجود بیاد؟:-/
در ضمن تو الان داری شماره دوم ریمی رو با شماره اول مارک وب مقایسه می کنه,البته همون شماره اول ریمی هم متای بالاتری داره اما خداییش برو یک بار دیگه نگاه کن شماره اولش رو,به تمام چیز هایی که می گم می رسی.
در ضمن همون اتفاقی که برای Spider-man 3 افتاد,به نوعی بر The Amazing Spider-man 2 هم افتاد.
نه تنها اون فیلم نامه ای که بازیگرها,تحسینش کرده بودن رو نابود کردن,بلکه تو خود فیلم ساخته شده هم تا می تونستن دست بردن.
اما جدا از همه ی این ها,بازیگر های The Amazing Spider-man خیلی بهتر و باور پذیر تر از بازیگر های کل سری Spider-man بودن.حتی روابطشون هم همینطور
اصلا پیش خودت فکر کن مارک وب چی کم داشت برای فیلمش,موسیقی رو که هانز زیمر ساخت,بازیگرهاش هم همه عالی بودن,تو بخش جلوه های ویژه جدا از این که از بدل کار استفاده کرد اما باز هم جلوه های ویژه های خیلی خوب بودن.مخصوصا میدان تایم توی فیلم,که اکثر ساختمون هاش با کامپیوتر رندر شده بودن.فیلم نامه هم جریانش رو گفتم
این ها همش برمی گرده به سونی,نه این مارک وب آشغال ساخت.

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
در ادامه concept art هایی که برای Avengers داره میاد این دو تا اومده حالا نکته ی مهم اینه که توی پوستر اولی The Vision کنار Quicksilver روی هوا معلقه خیلی دوست دارم بدونم چه برنامه ای مارول برای ویژن داره و دومی هم که Hawkeye هستش ( FYI و فقط جهت اطلاع این هاک آی خونده میشه :d)
sgg2ogxa8p3egrd2wkey.jpg

yjww1jcbib9stx9u8rx2.jpg

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
Manwë
:|اگر به متا هست که دیگه چرا باید همچین بحثی در مورد فیلم ها به وجود بیاد؟:-/
در ضمن تو الان داری شماره دوم ریمی رو با شماره اول مارک وب مقایسه می کنه,البته همون شماره اول ریمی هم متای بالاتری داره اما خداییش برو یک بار دیگه نگاه کن شماره اولش رو,به تمام چیز هایی که می گم می رسی.
در ضمن همون اتفاقی که برای Spider-man 3 افتاد,به نوعی بر The Amazing Spider-man 2 هم افتاد.
نه تنها اون فیلم نامه ای که بازیگرها,تحسینش کرده بودن رو نابود کردن,بلکه تو خود فیلم ساخته شده هم تا می تونستن دست بردن.
اما جدا از همه ی این ها,بازیگر های The Amazing Spider-man خیلی بهتر و باور پذیر تر از بازیگر های کل سری Spider-man بودن.حتی روابطشون هم همینطور
اصلا پیش خودت فکر کن مارک وب چی کم داشت برای فیلمش,موسیقی رو که هانز زیمر ساخت,بازیگرهاش هم همه عالی بودن,تو بخش جلوه های ویژه جدا از این که از بدل کار استفاده کرد اما باز هم جلوه های ویژه های خیلی خوب بودن.مخصوصا میدان تایم توی فیلم,که اکثر ساختمون هاش با کامپیوتر رندر شده بودن.فیلم نامه هم جریانش رو گفتم
این ها همش برمی گرده به سونی,نه این مارک وب آشغال ساخت.

دوتا شماره های دیگه رو هم گذاشتم متا رو برو نگاه کن الان :d

بازیگر گرین گابلین با کاستوم اش که یه چیز فضایی و عالی بود :bighug: :d
#فکت :d
کاستوم خود اسپایدرمن و بازیگر های عمه و عامو هم که عالی بودن :d محض رضای خدا جمله : With Great Power Comes GreatResponsibility هم به شکل درست و کاملا منطقی داشت :d

کلا مهمترین ضعف سه گانه ریمی همون شوخ طبع نبودن اسپایدی بود که خیلی اذیت میکرد ولی تو دست و پا نبود ! :d

بازیگر های اصلی هم همچین بد نبودن ولی خب قبول دارم خوبم نبودن ! خود توبی مگوایری رو من به شخصه دوست داشتم :d

بازیگر دکتر اکتاپوس که دیگه بهتر و مناسب تر و خفن تر از این نمیشد و خود فیلم دوم هم جای کوچکترین شکایتی نداره ! چون علاوه بر اینکه تو تاپ 3 بهترین فیلم های سوپر هیرویی تاریخ هست جز فیلم های خوب دهه هم بوده :d

در کل :

ریمی >>>>>> وب :d

# قکت :bighug: :d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوتا شماره های دیگه رو هم گذاشتم متا رو برو نگاه کن الان :d

بازیگر گرین گابلین با کاستوم اش که یه چیز فضایی و عالی بود :bighug: :d
#فکت :d
کاستوم خود اسپایدرمن و بازیگر های عمه و عامو هم که عالی بودن :d محض رضای خدا جمله : With Great Power Comes GreatResponsibility هم به شکل درست و کاملا منطقی داشت :d

کلا مهمترین ضعف سه گانه ریمی همون شوخ طبع نبودن اسپایدی بود که خیلی اذیت میکرد ولی تو دست و پا نبود ! :d

بازیگر های اصلی هم همچین بد نبودن ولی خب قبول دارم خوبم نبودن ! خود توبی مگوایری رو من به شخصه دوست داشتم :d

بازیگر دکتر اکتاپوس که دیگه بهتر و مناسب تر و خفن تر از این نمیشد و خود فیلم دوم هم جای کوچکترین شکایتی نداره ! چون علاوه بر اینکه تو تاپ 3 بهترین فیلم های سوپر هیرویی تاریخ هست جز فیلم های خوب دهه هم بوده :d

در کل :

ریمی >>>>>> وب :d

# قکت :bighug: :d
الان این گرین گابلین که می گی منظورت مال ریمی هست یا مال وب؟
چون کاستومی که تو فیلم ریمی بود,فاجعه بود.:d
کل حرفات هم قبول دارم,اما فرق مهم وب و ریمی تو این هست که وب تجربش توی ساخت همچین فیلمی کمتر از ریمی هست.صحنه های اکشن سه گانه ی ریمی خیلی سرتر بود.از اون طرف مارک وب فقط یک فیلم اکشن نساخت و خیلی رابطه ی شخصیت ها رو خوب در اورد و انصافا شخصیت های بهتری داشت فیلمش.در صورتی که تو فیلم ریمی فقط کسانی رو می بینیم که متن حفظ کردن.
اون گوئنی که مارک وب به تصویر کشید کجا و اونی که تو spider-man 3 بود کجا اصلا قابل مقایسه نیستن.
حتی رابطه ی پیتر و مری جین اصلا خوب نبود.
کل فرق وب و ریمی این هست که ریمی توانایی بیشتری برای ساخت یک فیلم کامیک بوکی داره تا وب
نه این که ریمی >وب:d
الان من با اطمینان می تونم بگم که اگر سونی سرش واقعا به سنگ خورده باشه و مارک وب بتونه راحت The Amazing Spider-Man 3 رو بسازه.قطعا می تونه یک فیلم خیلی خوب بسازه.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
در پی این بحث جذاب، من هرچی اسپایدی باشه دوست دارم، من یه مدت انیمیشن هاشم میدیدم و تا دو سه ماه قبل هم این Ultimateـش که شیلد و اینا هم اضافه میشند رو میدیدم :d
کلا اسپایدی هرچی باشه دوست داشتنی هست. اما خب من که عاشق هر سه نسخه ی Spider Man هستم.
اولین شماره ی مارک وب هم دچار تغییرات زیادی بود اما من که راضی بودم :d و با دوست بالایی راجب اینکه شخصیت های این سری بهتر هستند موافقم.

من هنوز TAS 2 رو ندیدم منتظرم Bluray بیاد، هر چند نسخه ی HDTS رو گرفته بودم ولی انقدر علاقه دارم به این فیلم، به خودم جرات ندادم نگاه کنم :d پاک کردم تا منتظر ریلیز بلو بشم :d

از نظر من باید صبر کرد سه گانه ی وب هم عرضه بعد سه گانه vs سه گانه کنیم. من خودم فکر می کنم این سری هم بتونه محبوبیت خودش رو بدست بیاره. چون داستانش و شخصیت پردازیش حداقل تو نسخه ی اول که بهتر بوده.

پ.ن: دوستان میشه لطفا راجب Sinister Six توضیح بدید. راجب این فیلم هیچ اطلاعاتی ندارم.
ممنون.

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
خب بریم سراغ بلاک باستر های خوب و ارزش دیدن دار :d

اولی Guardians Of Galaxy :

p8mfla3m6kyuy35gvxw6.png

اینم که فیویریت خودم :d فیلم Dawn Of The Planet Of The Apes کلا عجیب فوق العاده بوده نقد ها :d:

zfjzl8hlcvvbcaa8hhg1.png

اینم خیلی خیلی نقد هاش خوب بوده جز چند مورد و داستانش از همه چیز برام جالب تر و کلا Must Watch هست :d :

iw6ze56bkdthy2l7ezj2.png

یه عزیز فقط لطف کنه تاریخ ریلیز بلوری های هر 3 تا رو بزاره استفاده کنیم :d
Guardians of the Galaxy آذر 93
Dawn of the Planet Apes آبان 93
Edge of Tommarow مهر 93

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان میشه لطفا راجب Sinister Six توضیح بدید. راجب این فیلم هیچ اطلاعاتی ندارم.
Sinister Six در حقیقت 6 تا از دشمنای اسپایدرمن هستن که باهم متحد می شن.
گروه اولیه هم Vulture, Electro, Kraven the Hunter, Mysterio,Sandman و Doctor Octopus بودن. که در حقیقت Doctor Octopus این گروه رو تشکیل می ده.
4 نفر از اعضای گروه هم اخر The Amazing Spider-Man 2 مشخص شدن.
تا اونجایی هم که می دون کارگردان فیلم مارک وب نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر