ahmad1376

کاربر سایت
Feb 26, 2012
167
viewer.php
توی این عکس تبر ثور هم مشخصه پس فقط یک نفر مونده که
معرفی نشده و امیدوارم فالکون باشه

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تصویر جدید بن افلک در لباس بتمن

توی این عکس تبر ثور هم مشخصه پس فقط یک نفر مونده که
معرفی نشده و امیدوارم فالکون باشه

تصویر کلا 8 تیکه هست که تا الان 4 تیکه اش منتشر شده و 4 تیکه دیگه مونده که طی دو روز آینده منتشر میشه
تا الان که آیرون من-اسکارلت ویچ-کاپیتان آمریکا و Black Widow معرفی شدن و هالک-تور-هاوکی و کوئیک سیلور هم 4 نفر بعدی هستند

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
تا اونجرز 3 یا کپتن3؟ من شنیده بودم تا کپتن3 هست ولی نه اونجرز.

nonetheless، مشخه کپتن امریکا کریس اونز یه جوری از داستان کنار میره و وینتر سولجر میشه کپتن جدید. با توجه به قرارداد Sebastian Stan.

مارول می خواد می تونه توی همون کپ3 بکشش :D ولی کریس اونز قرار دادش شیش تا فیلمه تا آخر Avengers 3.

اون که آره شکی نیست، اگر بخوان ونیتر سولجر رو بیارن احتمالا باید یه جوری تو اونجرز3 بکشنش که خیلی خوب می شه اینطوری :D

SteveG

کاربر سایت
Mar 28, 2014
827
نام
احمدرضا
تصویر جدید بن افلک در لباس بتمن

تصویر کلا 8 تیکه هست که تا الان 4 تیکه اش منتشر شده و 4 تیکه دیگه مونده که طی دو روز آینده منتشر میشه
تا الان که آیرون من-اسکارلت ویچ-کاپیتان آمریکا و Black Widow معرفی شدن و هالک-تور-هاوکی و کوئیک سیلور هم 4 نفر بعدی هستند
یعنی چرخوندن مردمکش از زیر ماسک ،رو به سمتِ مخاطبینش تو حلقم ! :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب حالا نوبت نمرات GUARDIANS OF THE GALAXY رسیده :D

Empire از 5 ستاره بهش 4 ستاره داده
و IGN بهش 9.2 داده :D
و بهترین فیلم مارول تا به امروز دونسته :-/

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به به همون چیزی که به نظر میرسید و گفته بودند پیتر جکسون تو قسمت سوم هابیت تقریبا روال ارباب حلقه ها را میره یعنی استفاده از گریم بجای طراحی های دیجیتالی .
به قول یکی از دوستان ارباب حلقه ها یک ایده آل در سینماست چرا نباید پیتر تکنیکهای ارباب حلقه ها را به کار میگرفت ؟!

تو این عکس شخصیت الروند هم دیده میشه ! کنار بولگ گریم شده .

22397483208559777095.jpg

ویرایش :
اینم بولگه ! گفته میشه ظاهرا تو قسمت 2 قرار بوده پیتر مدلهای گریم شده را استفاده کنه که بعد ترجیه داده از CG استفاده کنه ! ولی خب گفته هم میشه مثل اینکه سر عقل اومده و قراره تو قسمت 3 از مدل های طبیعی همون گریم شده استفاده کنه .

54489387485211397646.jpg

آخرین ویرایش:

taker.sos1

کاربر سایت
Jun 1, 2014
26
نام
وحید {taker-sos سابق}
امروز داشتم تو یه سایت دانلود فیلم چرخی میزدم چشم خورد به فیلم The Expendables 3 مگه این فیلم امده اگر امده چرا جزو 10 تا فیلم پرفروش نیست یعنی اینقدر فروشش کم بوده که تو 10 تای اول نیست:-/

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
امروز داشتم تو یه سایت دانلود فیلم چرخی میزدم چشم خورد به فیلم The Expendables 3 مگه این فیلم امده اگر امده چرا جزو 10 تا فیلم پرفروش نیست یعنی اینقدر فروشش کم بوده که تو 10 تای اول نیست:-/

Not yet released
...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر