Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من فکر نکنم 30 دقیقه بعد نیمه شب سر و صدا کنه احتمالا توی گلدن گلوب از خجالتش درمیان
چون شرایط سیاسی و اجتماعی داخلی امریکا جوریه که باید الان وطن پرستی امریکا رو نشون بدن تا مبارزه با تروریسم و این حرفا
بیگلو رو دارن خیلی جدی میگیرن
جوایز گلدن گلوب یه جورایی پیش درامد اسکاره و از روی اون جوایز معمولا برنده رو حدس میزنن بنظر من اگر تو گلدن گلوب ببرنش بالا و بهش جایزه بدن قطعا تو اسکار هم باید منتظر جایزه درو کردنش باشیم! من خودم خیلی دوست دارم ارگو و 30 دقیقه بعد از نیمه شب رو ببینم البته ابدا فیلمها رو نمیخوام زیر سئوال ببرم فقط میخوام بدونم بخاطر موضوعشون نامزد شدن یا واقعا در این سطح هستن؟ متاسفانه بعید میدونم به این زودی کیفیت 1080 این دوتا در دسترس باشه.
جدایی فیلم خوبی بود ولی در حد اسکار؟ به نظرم نه.
اون ملاحضاتی که گفتم ممکنه در مورد جدایی هم صدق بکنه ولی جدایی نقدهای خیلی مثبت و ممتازی تو امریکا گرفت و انتظار میرفت که جایزه بگیره....متفاوت بودن و اثرگذار بودن واقعا مشخص بود...من خودم وقتی از سالون سینما اومدم بیرون تا چند ساعت ذهنم درگیر سکانس اخر فیلم بود و مطمئن بودم قطعا جایزه میگیره حالا نه در حد اسکار ولی خرس طلایی برلین رو واقعا حقش میدونستم وقتی گلدن گلوب رو گرفت به اسکار امیدوار شدم و حالا لابی توش اثر داشت یانه؟ من شخصا اسکار رو حقش میدونم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کاشکی از سال بعد اسکار با MTV Music Awards برگزار شه .
آره دیگه اخرت خز بازی بشه !:D البته همین اسکار و گرمی که بنظرم به حد کافی خز شدند ! و کلا دیگه جوایز با جوگیری داده میشه تا حقیقت !

بعد اقا کسی نبود جواب ما را بده این سوال :
فیلم هابیت تو مراسم اسکار امسال متونست حضور داشته باشه ؟ یا میره واسه ساله بعد ؟ یا اصلا تحویل گرفته نشده ؟ و..............؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Django کاندید بهترین طراحی لباس نشده یا من چشم هام ایراد پیدا کرده؟ :biggrin1:
پویا دست راستو رد کن بیاد:D
جدایی فیلم خوبی بود ولی در حد اسکار؟ به نظرم نه.
جدا از نظر شخصی، acclaimed ترین فیلم پارسالم بودا یه جورایی:D متای فیلمو دیدی؟:D
Silver Lining Playbook نامزد هشت تا اسکار شده! فیلم خوبی بود ولی دیگه هشت تا ؟؟؟
Harvey's magic bro, harvey's magic, he shakkes that little thingy and nominations appear from nowhere
من خودم امسال نه رسیدم درست حسابی فیلم ببینم نه اخبارو دنبال کنم اما نه مستر نه لوپر کاندید نشدن واسه فیلمنامه که ناراحت شدم:D
no dennis fcuking lavant for his lead in Holy Motors
that was always a longshot البته:D
==================
با اینکه خیلی بعیده فیلمی اسکار ببره که کارگردانش کاندید نشده اما من هنوزم فکر میکنم Argo بیشترین شانسو داره! تو پنج تا فیلمی که کارگردانشونم کاندید شده، هانکه که فیلم خارجی رو بهش میدن بره، فیلم انگ لی رو فکرشم نکن، اون یکی یارو که اسمش سخته همینجوریش همه کف کردن که چطوری تا اینجا رسیده، میمونه لینکلن و فیلم راسل که بعید نیست اسکار احساس کنه جفتشون یکم قابل پیش بینی ان، من حسم میگه آرگو بهترین فیلمو میبره، راسل کارگردان.
از اونور دیگه خیلی باید خجالت بکشن اگه امسال به دکینز اسکارو ندن! بزرگترین رقیبشم که نیست.
تنها کاندیداتوری که خیلی دوست داشتم ببینم killing them softly واسه صدا بود که نشد:D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,790
نام
شیخ صدرا
جدا از نظر شخصی، acclaimed ترین فیلم پارسالم بودا یه جورایی
:biggrin1:
متای فیلمو دیدی؟
:biggrin1:

گفتم که،از نظر من اونقدام خوب نبود :D
حالا شایدم بوده من کج سلیقگی میکنم :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
جدایی از همه لحاظ عالی بود خصوصا فیلمنامه، همین کاندید شدن فیلمنامه ـش تو بهترین فیلمنامه نشون میده چقدر این قضیه اهمیت داشته :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چقدر خوبه فرانسه فیلمش به نامزدهای نهایی نرسید.
خیلی احمقانه بود که Rust & Bone و Holy Motors رو ول کردن The Intouchables رو فرستادن. معلوم بود شانسی نداره. البته مطمئن نیستم R & B برا بلژیک بود یا فرانسه.

این فیلم پناهی eligible نبود واسه مستند؟
از اونجایی که تو لیست اولیه ی مستند های منتخب آکادمی که شامل 14 فیلم میشد بود، پس قطعا eligible بوده
ولی خب همون بهتر که نشد وگرنه پدر مارو با این تئوری های توطئه و فلان در میاوردن.
==
پویا دست راستو رد کن بیاد:biggrin1:
دعا میکردم کسی یادش نیاد ! :d

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
نکته قابل توجه امسال اینه که جکسون رو اصلا تحویل نگرفتن
بجان خودم اینا زمان تاریخ اکران رو نزدیک اسکار در نظر گرفته بودن که تو اسکار به چشم بیان اما ای دل غافل
فکر کنم جکسون با این هابیتی که ساخت یه چند سالی بره تو کما
نظرات Elvish رو هم در مورد پیشبینی های اسکاریش باهاش موافقم
البته آرگو 50-50 میدونم با نظر مثبت به سمت برد فیلم که البته باید ببره چون کلونی تهیه کنندشه ولی خول چل بازیهای آکادمی همیشه تابلو بوده مخصوصا الانم کل کل با ایران شدیده باید یه فیلم وطن پرستانه رو به تصویر بکشن چون لینکولن به دهن بعضی لابیها ممکنه خوش نیاد
اسکار بهترین بازیگر مرد هم مشخصه جونز و دی لوئیس میبرن
کلا میگم کسی اسکار امسال رو نبینه فقط بشینین ببینین اگه Adele خوند از دستش ندید :d:p

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 AM ارسال شده بود ----------

والا زیاد فرقی با واقعی نداشتش :|

شما دهه 50 ایران بودی؟؟؟؟؟از نزدیک حوادث رو شاهد بودی؟؟؟؟
فقط موندم اسنادی که توی کتابخانه دانشگاه امیر کبیر مکتوب و دیجیتال و همه جوره موجوده توی فیلم استفاده نشده جای تعجب داره!!!!!!!!!!!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خیلی احمقانه بود که Rust & Bone و Holy Motors رو ول کردن The Intouchables رو فرستادن. معلوم بود شانسی نداره. البته مطمئن نیستم R & B برا بلژیک بود یا فرانسه.
البته با این وضیعت که هیچ فیلمی جلوی Amour شانس نداشت! فردا باید بشینم ببینمش!
از اونجایی که تو لیست اولیه ی مستند های منتخب آکادمی که شامل 14 فیلم میشد بود، پس قطعا eligible بوده
ولی خب همون بهتر که نشد وگرنه پدر مارو با این تئوری های توطئه و فلان در میاوردن.
خوب قطعا اگه اون لیست 14 تایی رو میدیدم میفهمیدم که الیجیبل بوده دیگه:D اگه کاندید میشد که یه بلایی هم سر خود اون بدبخت میاوردن!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
11324865120740992065.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر