Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
الان یعنی فروش فیلم هر چی زیاد باشه اون فیلم خوب میشه؟؟؟پس اواتار و اند گیم بهترین فیلمای تاریخن دیگه
فیلم رو برای تماشاگر میسازن نه منتقد!

خب وقتی فیلم فروش زیادی داره دیگه حرفی باقی نمیمونه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
استاد، من از شما انتظار نداشتم و با این حرفتون مطمئن شدم که Wonder Woman رو اصلا ندیدی. گل گدوت واقعا انتخاب شایسته ای برای بازی در نقش شخصیت پرنسس دایانا بوده و در برخی از سکانس ها با اینکه بار احساسی فیلم بالا بود، اما به زیبایی هرچه تمامتر اون سکانس رو بازی کرد. اما در مورد کاپیتان مارول، غرور زیاد بری لارسون و حاشیه زیادی که برا فیلم ایجاد کرده بود، باعث شد یکی از معروفترین شخصیت مارول که تازه وارد MCU شده بود، کسی هیچ ذوق و شوقی برا قسمت دومش نداشته باشه و حتی هم فراموشش کنه. واقعا مارول تو اولین قدمش برای ساخت یه عنوان ابرقهرمانانه زنانه، مسیر اشتباهی رو انتخاب کرده. کاپیتان مارول، واقعا ضعیفترن فیلم MCU بوده که با انتخاب بری لارسون در نقش شخصیت اصلی، تیشه به ریشه خودش زده.
فیلمو دیدم ، با بازیگر دیگه ای هم تفاوتی از نظر من نمیکرد ، از اون مدل فیلماییه که میشد توی تیتراژ پایانی هر کدوم از فیلمهای MCU توی دو دقیقه توضیحش داد و کاپیتان مارول رو معرفی رسمیش کرد ، ولی خب چرخه پول سازیه این روندی که در پیش گرفتن ، بری لارسون خوب بود برای این نقش اگه ... ، مشکل اساسی ای که لارسون داره ارتباطیه که نمیتونه درست منتقلش کنه ، خنده های مضحکانش ، قیافه گرفتنای بیخودی در خیلی از صحنه ها ، یه چیزی هم داره که ازش خوشم اومد ، اونم اینه که کله خره :D کوتاه نمیاد اصلا و قبول نمیکنه که بازندس ، هر طور که شده باید حرفو کارشو به کرسی بنشونه ، این به شخصیت بری لارسون میخوره :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
پرنسس دایانا تو تصادف مرد و ربطی به بحث نداره ؟ :))
همین جمله حرف اون دوستمون که گفت این طرف فیلم واندر وومن رو ندیده کاملا ثابت کرد.
اونی هم که اسمش دایانا بوده حتما کاپیتان مارول هست نه واندر وومن . :))
دوستان بیخیالش دیگه جوابش رو ندید ، ارزش نداره برا یه ترول وقتتون رو هدر بدید .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
فیلم رو برای تماشاگر میسازن نه منتقد!

خب وقتی فیلم فروش زیادی داره دیگه حرفی باقی نمیمونه
نمیدونم مستحضرید یا نه اما فروش یه فیلم کلی فاکتور اجتماعی سیاسی و ... داره. لزوما فیلمی که خوب باشه فروش بالایی نداره و برعکس فیلمی که فروش بالایی داره خوب نیست.
مثال نقص ؟
Shawshank Redemption!
سال 1994 که اکران شد، با 25 میلیون دلار بودجه فقط 16میلیون دلار تو گیشه فروخت. دلایل شکستشم همزمانی اکران با فیلمایی مثل Pulp Fiction و فارست گامپ، نبود کاراکتر زن (!!!!) و حتی عنوان گیج کننده فیلم بود.
اما سال ها بعد و از سال 2008 تا الان فیلم #1 IMDB هست. اونم نه به نظر منتقدایی که شما میفرمایین بلکه به نظر مردم عامه که رفتن و رای دادن و امتیاز فیلمو آوردن بالا تا #1 بشه.

خب میگفتیم. فروش فیلم پاسخ منتقداست؟ :D

آخرین ویرایش:

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
خوب ، منم به دور از بازیای رسانه ای و موضعی که بعضی از دوستان نسبت به کاپیتان مارول گرفتن فیلمو دیدم:D
و برخلاف انتظارم خیلی خوشم اومد به نظرم از قوی ترین فیلم های مارول بود !
داستان خوب ،مارول با فیوری هم زوج جالبی تشکیل داده بودن و Brie Larson به نظرم بازیه خوبی ارائه داده بود .
اکشنشن میتونست بهتر باشه ولی قابل قبول بود.
در کل لذت بردم می خواستم فیلمو سریع بزنم جلو ببینم چه ربطی به Endgame داره:D ولی نشستم دیدم کلا
8/10

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
مطمئن باش کسی که لارسون رو مسخره میکنه چیزی از سینما حالیش نیست ، بازی که لارسون توی کاپیتان مارول انجام داد نه تنها خیلی لولش بالاتر از بقیه فیلم های مارول بوده ، بلکه جز تاپ تن های نقش زن قرن بیست و بیست و یک میشه حسابش کرد ، به شخصه وقتی بازی لارسون رو نگاه میکردم به صورت کامل یاد بازی الیزابت تیلور توی کلوپاترا می افتادم ، مثل همون بی نقص و کامل
مطمن باش کسایی که مسخره میکنن ضد فمنیست هستن و چشم دیدن همچین استعداد نابی رو ندارن
107992

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
108023

>:)>:)>:)

Attachments

• ezgif-5-7c06b7c6983f.webp
    456 KB · مشاهده: 525

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خیر :D
داشتم تو پستای قدیمی میگشتم به این پست رسیدم.
بدون احتساب تورم فقط 74میلیون اختلاف داره که چند روز پیش چک کردم 110 میلیون بود! :D

بالاخره یه ریلیز خوب از اونجرز که نه کسی میپره جلوی پرده نه سر و صدای اضافی هست پیدا کردم و دیدم. هر چند به لطف اینستاگرام، 9GAG و meme هایی که ملت میسازن یه سری از سکانسا و دیالوگا اسپویل شده بود. به نظرم اگه ندیدین ریلیز HC.HDTC.Snake رو ببینین 3.8 گیگ هست و کیفیت صداش خوبه. کیفیت تصویر هم بدک نیست در حد 480p هست اما بجز زیرنویس چینی هیچ مشکل دیگه ای نداره!

با اختلاف بهترین فیلم سوپرهیرویی بود که تا حالا دیدم.

10 دقیقه اول که قشنگ فک آدم میفته. یهو میبینی میزنن thanos و میکشن و بعدش تازه میفهمی اصل داستان شروع شده.
با قسمتایی که از فیلمای قبلی مثل Avengers, Thor Dark World, GOTG نشون دادن خیلی حال کردم. به نوعی انگار اندگیم جمع بندی قسمتای قبلی بود و یه حالت فلش بک طور داشت. به شخصه خودم یاد خیلی از کاراکترا افتادم و یه حس نوستالژی بهم دست داد که عه نزدیک 6 سال از وقتی اونجرز اولو دیدم گذشته و فکرشو نمیکردم دوباره تو یه فیلم دیگه اون سکانس معروفه Avengers Assemble رو دوباره ببینم!
یسری مسائل مربوط به تایملاین و اینا بود که به شدت گیج کننده بود. تا یه حد خوبی تونستن توضیح بدن ولی خب بیشتر از این واقعا نمیشه و هنوز واسه بشر این مسائل پارادوکس هست. البته اگه یکی سریال فلش رو دیده باشه قبلش تا حد خوبی میتونه متوجه قضیه بشه.
خوشحالم که کاپیتان مارول کلا 2 جا حضور داشت یکی اولش که اون غرور مسخرشو نشون میداد و یکیم آخرش که البته یکم زیادی overpower کرده بودنش. برای مثال thanos با 6 تا استون رو هیچ موجودی نباید بتونه جلوشو بگیره ولی خب اون تونست :|
با این Thanos هم حال کردم به شدت. از Thanos قبلی مصمم تر بود و البته خیلی ضعیف تر بود چون بدون هیچ سنگی داشت میجنگید ولی بازم دهن همه اونجرزو داشت سرویس میکرد! میشه گفت بیشتر Mad Titan بود و شاید تانوث تو این سالهای 2014 تا 2018 که اینفینیتی وار بود یکم نرم تر شده باشه چون Thanos ی که توی IW دیدیم اینقدر کله خر نبود :D
با پایان استیو و تونی هم خیلی حال کردم. همون لحظه که استیو به باکی گفت کار احمقانه ای نکن تا من بیام معلوم بود که قرار نیست برگرده! هر چند دوست داشتم وقتی soul stone رو برمیگردونن به نوعی ناتاشا برگرده. البته لوکی هم تو اون تایم لاین تلپورت کرد و الان یه سری میگن زندست. امیدوارم اینطور نباشه! (هر چند اون تایم لاین از لحاظ منطقی باید از بین بره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر