alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
فکر نمیکردم یه روزی دوباره بیام اینجا پست بدم. الان استار وارز رو دیدم. واسه همینم اومدم.

نمیخوام بگم بهترین استاروارز تاریخ بود!!! اما یکی از تاپ ترین چیزایی بود که تو عمرم دیدم. شک پشت سر هم. الان حدود 45 دقیقه است که از تماشای فیلمم میگذره اما هنوزم ضربان قلبم پایین نیومده. تو عمرم همچین هیجانی رو تجربه نکرده بودم. من تا حالا تو هیچ فیلم و سینمایی یه کلمه هم از دهنم در نیومده و همیشه به مردمی که سر و صدا میکردن چپ چپ نگاه میکردم. حتی سر جاستیس لیگ واقعا اذیت میشدم از صدای خنده هاشون. اما....

تو این فیلم واقعا داشتم داد میزدم!!! کل سالن داشت منفجر میشد از شدت هیجان. همه جا داد و هوار بود. پشت سرم یکی کم مونده بود از هوش بره :))

فیلم فوق العاده خفنه. هیچ توضیح اضافی ای نمیتونم بدم در باب فیلم. هیچ نیازی به توضیح نداره. هیچی مطلبی نمیتونه حقش رو برسونه. منتظر یه کار فوق العاده خفن و پرهیجان باشید. هیچ رقمه نمیتونید پیش بینی کنید فیلم رو. هر چی تا حالا دیدید و شنیدید بریزید دور. منتظر باشید تا نفساتون تو سینه حبس بشه.

موفق باشیم.

یعنی شما خارجکستان هستید؟ :Groupwave: :Blushing:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
نری ببینی از ما جِدای ها نیستی :|
من اپیسود آخرو میرسم ببینم ؛ خدا کنه وا نره یهو خفن تموم کننش :|
همش تقصیر امتحان لعنتیه که عقب افتاد و اینجا گرفتارم کرد:(
فعلا که تا 20م زدن تو سینما هست، منم 24م میرم...امیدوارم فقط تمدید بشه:| :(

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
فکر نمیکردم یه روزی دوباره بیام اینجا پست بدم. الان استار وارز رو دیدم. واسه همینم اومدم.

نمیخوام بگم بهترین استاروارز تاریخ بود!!! اما یکی از تاپ ترین چیزایی بود که تو عمرم دیدم. شک پشت سر هم. الان حدود 45 دقیقه است که از تماشای فیلمم میگذره اما هنوزم ضربان قلبم پایین نیومده. تو عمرم همچین هیجانی رو تجربه نکرده بودم. من تا حالا تو هیچ فیلم و سینمایی یه کلمه هم از دهنم در نیومده و همیشه به مردمی که سر و صدا میکردن چپ چپ نگاه میکردم. حتی سر جاستیس لیگ واقعا اذیت میشدم از صدای خنده هاشون. اما....

تو این فیلم واقعا داشتم داد میزدم!!! کل سالن داشت منفجر میشد از شدت هیجان. همه جا داد و هوار بود. پشت سرم یکی کم مونده بود از هوش بره :))

فیلم فوق العاده خفنه. هیچ توضیح اضافی ای نمیتونم بدم در باب فیلم. هیچ نیازی به توضیح نداره. هیچی مطلبی نمیتونه حقش رو برسونه. منتظر یه کار فوق العاده خفن و پرهیجان باشید. هیچ رقمه نمیتونید پیش بینی کنید فیلم رو. هر چی تا حالا دیدید و شنیدید بریزید دور. منتظر باشید تا نفساتون تو سینه حبس بشه.

موفق باشیم.
سلام فردین ، یه روزی ! ، مدت زیادی هم نمیشه رفتی ، یعنی بخاطر ما نمیای ولی بخاطر جدای میای !!؟ منم کار ندارم الان در مورد فیلم میحرفی ! ، همیطوری نمیشه سرتو بندازی پایین بری ، یعنی چی ؟ چه معنی میده این کارت (توی این صحنه یک چَک زدم زیر گوشت) فردیننننننننن (توی این صحنه بغلت کردم:D) خجالت بکش بشین سرخونه زندگیت این حرفا از تو بعیده . مشکل داری باشه ، دلیل نمیسه که اصلا نباشی .

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
سلام فردین ، یه روزی ! ، مدت زیادی هم نمیشه رفتی ، یعنی بخاطر ما نمیای ولی بخاطر جدای میای !!؟ منم کار ندارم الان در مورد فیلم میحرفی ! ، همیطوری نمیشه سرتو بندازی پایین بری ، یعنی چی ؟ چه معنی میده این کارت (توی این صحنه یک چَک زدم زیر گوشت) فردیننننننننن (توی این صحنه بغلت کردم:D) خجالت بکش بشین سرخونه زندگیت این حرفا از تو بعیده . مشکل داری باشه ، دلیل نمیسه که اصلا نباشی .

منم از دین این صحنه بغض کردم گریستم :crying::crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:
بعد مثل فیلم هنگ انبر 2 در فراغ نوشابه خوردم :pepsi:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
همش تقصیر امتحان لعنتیه که عقب افتاد و اینجا گرفتارم کرد:(
فعلا که تا 20م زدن تو سینما هست، منم 24م میرم...امیدوارم فقط تمدید بشه:| :(

سَر ِ 4 روز نرسی خیلی ستمه :|!

اونم جایی که منتقدا کف و خون قاطی کردن و میگن داستان بشدت Deep ِ ! دیگه ما استار وارز فن ها بماند ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
از اون عشق و علاقه دیزنی به کارگردان فیلم میشد حدس زد خیلی بهش اطمینان دارن، ولی دیگه تعریف های ملت و فردین حجت رو تموم کرد! :D
فقط امیدوارم توی این مدت چیزی از فیلم لو نره. سخت میشه توی اینترنت گشت و از خطرات اسپویل شدن در امان بود. همون Youtube مثلا کافیه یه لحظه بفهمه شما از Star Wars خوشت میاد، یه دفعه اون کنار بهت ویدیویی از صحبتهای فلانی در مورد صحنه مرگ عمه قلی رو نشون میده! :/

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
رونمایی از مستند «پول و پ**ن» + فیلم
این مستند پس از ترسیم نمایی کلی از باندهای زیرزمینی اما پر کار فساد و فحشا یعنی اسکورت سرویس ها و بیان نحوه فعالیت آنها، ماجرای یک پرونده امنیتی مرموز و مهم از نفوذ آنها به ایران و قاچاق دختران ایرانی را روایت می کند.
-----------------
این مستندش پولیه همین الان خریدشم کسی خواست دانلود کنه بهم پیام بده FULLHD فیلم حجمش 1.147 گیگ

• Like
Reactions: Ps42014

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
رونمایی از مستند «پول و پ**ن» + فیلم
این مستند پس از ترسیم نمایی کلی از باندهای زیرزمینی اما پر کار فساد و فحشا یعنی اسکورت سرویس ها و بیان نحوه فعالیت آنها، ماجرای یک پرونده امنیتی مرموز و مهم از نفوذ آنها به ایران و قاچاق دختران ایرانی را روایت می کند.
-----------------
این مستندش پولیه همین الان خریدشم کسی خواست دانلود کنه بهم پیام بده FULLHD فیلم حجمش 1.147 گیگ

من این مستند رو دیدم، بنظر خیلی ها این یک مستند واقعی نیست و واقعیت های اصلی گفته نمیشه و بیشتر از همه هدفش اینه که بگه شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام بده! و توش فعالیت نکنید دختر ها هم اصلن نرن توی اینستا! (البته خودم قبول دارم شبکه های اجتماعی ضرر هم دارن در جای خودش)
در حالی که به سؤال اصلی پاسخ نمیده چرا یه عده حاضر به ت-ن فر-و-شی میشن مسلمن هیچ کس توی دنیا بخاطر تفریح و سرگرمی دست به اینکار نمیزنه! بلکه بخاطر مشکلات مالی و فقر هست در حالی که این مستند میخواد بگه دلیل این کار فضای منحرف کننده ی اینستاگرام بوده! یعنی خیلی ساده طرف هیچ مشکلی نداشته از نظر مالی هم کاملن تأمین بوده اما با چندتا پست توی اینستا فریب ظاهر رو خورده رفته این کاره شده! (از روی عشق و حال و سرگرمی!)
با هیچ عقل و منطقی جور در نمیاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من این مستند رو دیدم، بنظر خیلی ها این یک مستند واقعی نیست و واقعیت های اصلی گفته نمیشه و بیشتر از همه هدفش اینه که بگه شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام بده! و توش فعالیت نکنید دختر ها هم اصلن نرن توی اینستا! (البته خودم قبول دارم شبکه های اجتماعی ضرر هم دارن در جای خودش)
در حالی که به سؤال اصلی پاسخ نمیده چرا یه عده حاضر به ت-ن فر-و-شی میشن مسلمن هیچ کس توی دنیا بخاطر تفریح و سرگرمی دست به اینکار نمیزنه! بلکه بخاطر مشکلات مالی و فقر هست در حالی که این مستند میخواد بگه دلیل این کار فضای منحرف کننده ی اینستاگرام بوده! یعنی خیلی ساده طرف هیچ مشکلی نداشته از نظر مالی هم کاملن تأمین بوده اما با چندتا پست توی اینستا فریب ظاهر رو خورده رفته این کاره شده! (از روی عشق و حال و سرگرمی!)
با هیچ عقل و منطقی جور در نمیاد

Sent from my iPhone using Tapatalk
همین الان دیدمش خیلی آبکی درست شده ! یکیشون میگفت زندگی luxury رو دیده و طعمش رو چشیده دیگه نمیتونه به زندگی قبلی برگرده و اینکه هی بهشون وعده زندگی خیلی خوب رو میدادن که مثلا قرار پولدار بشن و فلان !
کلا مستندش ارزش چندانی نداشت

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
اقا یکی mother بیاد سیر تا پیازشو بگه من cpu 100% شده اما لود نمیشه :D
تنکس :D
من خودمم نفهمیدم اما فعلا اینه :D
خاویر باردم = خدا / پروردگار
جنیفر لارنس = مادر طبیعت
خانه = سیاره زمین / دنیا
اد هریس = آدم
میشل فایفر = حوا
دو برادر = هابیل و قابیل
سنگ مخصوص = سیب / دانه خلقت
کتاب جدید شاعر = انجیل
بچه شاعر و مادر = عیسی مسیح
طرفداران شاعر = پیروان مسیحیت
پلیس ها و نظامیان = کنایه به دنیای پر از جنگ امروز
مرگ بچه و خورده شدنش توسط مردم = نالایقی انسانها و نابود کردن پیامبرشان
آتش و خون داخل انباری = جهنم
نابود شدن خانه توسط جنیفر لارنس = اشاره به غلبه طبیعت بر انسانهای بی ملاحظه
قلب جنیفر لارنس در دستان خاویر باردم = دانه خلقت/کنایه به شروعی دوباره پس از مرگ
بیدار شدن زنی دیگر در کنار خاویر باردم بر روی تخت بجای جنیفر لارنس = کنایه به زندگی پس از مرگ و ایجاد دنیایی دیگر توسط خدا به وسیله دانه خلقت
و...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خب بالاخره خبر نهایی هم منتشر شد و دیزنی 52 میلیارد بابت خرید فاکس خرج میکنه! :D
در نگاه اول مبلغ خیلی نجومی ای هست ولی با چیزهایی که فاکس داره، زیاد طول نمیکشه تا دیزنی حالش رو ببره و چندین و چند برابر این عدد رو بدست بیاره. از سری فیلم های Avatar که خیلی میفروشن، تا سری The Simpsons و Aliens و ... از شبکه های National Geographic و FX و بخشی از سهام Hulu تا حقوق کاراکترهای X-Men و Fantastic Four که دیزنی توی سینماها باهاشون میلیاردی پول پارو خواهد کرد! کلاً امپراتوری عجیبی دارن درست میکنن اینا.
بیشتر از همه منتظر فیلم های جدید X-Men و Fantastic Four هستم. Fantastic Four که با وجود پتانسیل به شدت بالایی که داره، تا الآن فقط زباله ازش ساختن و میشه بالاخره منتظر یه چیز خوب بود. X-Men هم با اینکه کیفیت بدی نداشته، ولی دیگه چند سالی میشه که حس و حال سابق رو نداره و فیلم آخرش هم زیاد جالب نبود و یه ریبوت مشتی و درجه یک در انتظارشه. انشاالله با حضور پررنگ Cyclops! :D

Disney has acquired 21st Century Fox’s film and TV studios in a landmark deal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر