HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نامزدا بنظرم خوبن. فقط نبود تارانتینو و آرون سورکین در فیلم نامه ها و مخصوصا نبود Carol توی کارگردانی و بهترین فیلم خیلی شکه کرد.

پ.ن. مرگ آلن ریکمن اشکمو در اورد... R.I.P Snape:((

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
مدمکس عالی بود خیلی خوشم اومد ولی زیادی تحویلش گرفتن امسال.البته بیشتر نامزد بخش فنی بوده
میتونن 10فیلم رو نامزد کنن میشد اون دوتا کارول th8باشه

برا8مایل اسکار برده

توهین میکنی ؟ :D این رو که میدونم :| ولی برای اون سال به اسکار نیومد و آهنگش هم نخوند ( خوابش برده بود ! :D )

- - -ویرایش - - -

آلن ریکمن امروز در سن 69 سالگی درگذشت :(( :(( :(( :(( :(( :((
uajsji6z0lfs55kfuqgb.jpg

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دقیقا، دقیقا همین امروز داشتم برای چندمین بار harry potter and the sorcerer's stone میدیدم! :( :(( نمیدونم چی بگم! :(

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
آلن ریکمن واقعا بازیگر خوبی بود . از حضور عالی اش تو سری هری پاتر که بگذریم . تو جان سخت و به خصوص فیلم دوگما عالی بود . سوینی تاد هم که نگیم بهتره . چند سال پیش تو فیلم گمبیت با کالین فرت هم بازی عالی ای داشت روحش شاد واقعا حیف

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
دیکاپریو امسال اسکار رو میبره! :x از نامزدی مایکل فسبندر عزیز هم بسیار حمایت میشه! :x
تام هاردی عزیز دل هم که نامزد شده! تو اسکار بهترین نقش مکمل مرد خلی جذابه اوضاع! بیل نشون داده بازیگر کوچیکی نیست و تجربه هم نشون داده که برنده شدن گلدن گلوب به هیچ وجهه تضمین کننده برنده شدن اسکار نیست؛ پس استالونه هم امن نیست (بحث لئو جداست! :d) هاردی رو هم نامزد کردن حتما یه دلیلی داشته دیگه! :d
???!!WTFچرا تارانتینو نامزد نشده!؟ :-o :-o )x
چرا؟! واقعا چرا؟ مگه TH8 چی کم داشت؟
من هم فک میکنم مد مکس بیش از حد بهش اهمیت داده شد.
به قول یک بنده خدایی: "امسال, اسکار فیلم های میانه حال هست. از باهوش ها خبری نیست. نه اسپیلبرگ تو فهرست هست نه تارانتینو و نه آرون سورکین."

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
عجب هی واقعا اسنیپ هم رفت عجب خبر بدی بود واقعا
درباره نامزد های اسکار هم با نهایت تاسف باید بگم جز دو تا از عنوان های مهم هیچکدوم رو ندیدم واقعا نمیشه نظر خاصی داشت! ولی به نظرم MAD max لیقات این همه نامزدی رو داره و چرا sicario در رشته های مهم نامزدی نداره!!!

- - -ویرایش - - -

میتونستنInside Outرو تو بخش بهترین فیلم نامزد کنن
مگه چی داره کسی نفهمه یا متوجه نشه؟
بابا یه اکشن خوبه فقط2001: A Space Odyssey که نیست:D

درون فیلم mad max فلسفه زندگی نهفته

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
یه خبر خوب برای طرفدارای کلاورفیلد... بالاخره ادامه یا بهتره بگم اسپین آف فیلم Cloverfield 2008، اولین فیلم مت ریوز مثل اینکه همین دیروز رونمایی شده و قراره تو مارچ به سینما بیاد. فیلم تو همون استدیو bad robot جی جی آبرامز ساخته شده و کارگردانش هم Dan Trachtenberg هست که یه فیلم ساز آماتور محسوب میشه. بودجه فیلم هم مثل شماره اول پایین هست برخلاف اخبار قبلی که میگفتن 100 میلیون دلار بودجه در نظر گرفتن براش.

اسم فیلم Ten Cloverfield Lane هست گویا.

yss4_clov.jpg

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
متوجه نشدم؟ چی شده الان؟

خبرنگاری از میلر پرسیده فیلم بعدیت قسمت بعدی مدمکس ـه؟ میلر هم فرموده "نه، فیلم بعدیم مدمکس نیست"

بعد طرف فکر کرده میلر دیگه مدمکس نمی سازه و این رو تیتر نموده.

حالا میلر گفته اوشون منظورمُ اشتباه فهمیده و من هنوز دو تا داستان دیگه برای دو قسمت بعدی مدمکس دارم، اما فیلم بعدیم مدمکس جدید نیست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خبرنگاری از میلر پرسیده فیلم بعدیت قسمت بعدی مدمکس ـه؟ میلر هم فرموده "نه، فیلم بعدیم مدمکس نیست"

بعد طرف فکر کرده میلر دیگه مدمکس نمی سازه و این رو تیتر نموده.

حالا میلر گفته اوشون منظورمُ اشتباه فهمیده و من هنوز دو تا داستان دیگه برای دو قسمت بعدی مدمکس دارم، اما فیلم بعدیم مدمکس جدید نیست.

اها... پس خبرنگارمون یکم از اخبار دور مونده بودن و الا میلر چند وقت پیش هم گفته بود که سه گانه جدیدی از مدمکس تو ذهنش هست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر