Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
ترتیب X-men ها فک کنم اینطور باشه:

X-Men: First Class
X-Men
X2
X-Men: The Last Stand
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Apocalypse هم با توجه به اینکه شخصیت ها تو دوران جونی ــشون هستند باید دنباله First Class باشه...
X-Men Origins: Wolverine و The Wolverine هم اختصاصی شخصیت خودش هست تا جایی که یادمه داستانش هم شخصیه :D

اگر اشتباه می کنم دوستان اصلاح کنند.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دوستان اهل فن،خواهش میکنم ی چندتا فیلم با مضمون زمان ویکتوریا لندن و جنگ جهانی دوم که خوب بوده معرفی کنن ممنونم

sent with LG G4

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
فیلمی این روز ها اکران می شه که 12 سال اجازه اکران نداشته

اسم این فیلم "خواب تلخ" هست، سبک فیلم طنز سیاه هست
چندین جایزه بین المللی هم برده

توصیه می کنم دیدن این فیلم رو از دست ندید
موضوع جالب و قابل توجهی داره

تیزر فیلم:
http://hw15.asset.aparat.com/aparat-video/2e00b0fee33c2a009d50e9e6b0e678d83434831-360p__58147.mp4

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
سلام.
یک تعریف ساده لوحانه ولی بسیار رایج برای کمدی وجود داره که باعث شده یک توجیه برای بودن The Martian در بین نامزدهای کمدی گلدن گلوب وجود داشته باشه. تعریف: کمدی به داستانی گفته می شود که پایان خوش داشته باشد. :d بر همین فرضه که سال هاست بعضی از آثار چخوف رو کمدی می نامند در صورتیکه که اصلا خنده دار نیست. البته اینم بگم که چند مدل کمدی وجود داره و هر وقت میگیم کمدی، در نظر عموم مردم کمدی رفتار و کمدی هجو بوجود میاد در حالیکه ما چند قِسم دیگه هم داریم.
در مورد نامزدها، اول از همه نامزد شدن هشت نفرت انگیز برای بهترین فیلمنامه خیلی خوشحالم کرد. :x شدید منتظر این فیلمم ... مطمئنم دوباره از اون روایت های عالی رو کنار گذاشته تارنتینو.
فیلم Big Short هم خیلی میترسیدم فیلم آبکی از آب در بیاد که خدا رو شکر نشد. نمرات و نقدها خوب بوده، کَست هم فوقالعادست. نامزدی استیو کرل و کریستین بیل خودش گویای ماجراست.
لیست برنده ها برام غیر قابل پیش بینیه اما فکر کنم امسال چرخشی جایزه بدند. یعنی یه جا فلان بازیگر بهترین بشه و یه جا دیگه فلان.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
پوستر فیلم پرندگان خشمگین

128991.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
27016774500017118279.jpg

Independence Day: Resurgence Official Trailer #1 | 720
Independence Day: Resurgence Official Trailer #1 (2016) - Liam Hemsworth, Jeff Goldblum Movie HD

پ.ن 1 : فیلم جدید و بلاک باستری کمپانی فاکس قرن 20 ـتم با بودجه ی 200 میلیون دلار که ادامه ی فیلم (Independence Day (1996 ـه (:D) و به کارگردانی ـه خود Roland Emmerich (کارگردان The Day After Tomorrow 2004 و Godzilla 1998) میباشه :D موضوع ـش هم در مورد فضایی ـاست :D
پ.ن 2 : قرار ـه که سه گانه باشه :D

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
حقیقت داره که فیلم Batman V Superman با بودجه ۴۰۰ میلیون دلاری ساخته شده؟

- - -ویرایش - - -

27016774500017118279.jpg

Independence Day: Resurgence Official Trailer #1 | 720
Independence Day: Resurgence Official Trailer #1 (2016) - Liam Hemsworth, Jeff Goldblum Movie HD

پ.ن 1 : فیلم جدید و بلاک باستری کمپانی فاکس قرن 20 ـتم با بودجه ی 200 میلیون دلار که ادامه ی فیلم (Independence Day (1996 ـه (:D) و به کارگردانی ـه خود Roland Emmerich (کارگردان The Day After Tomorrow 2004 و Godzilla 1998) میباشه :D موضوع ـش هم در مورد فضایی ـاست :D
پ.ن 2 : قرار ـه که سه گانه باشه :D
یادش بخیر عجب فیلمی بود خیلی منتظرش بودم...

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر

X-Men
X2

X-Men: Apocalypse هم با توجه به اینکه شخصیت ها تو دوران جونی ــشون هستند باید دنباله First Class باشه...
X-Men Origins: Wolverine و The Wolverine هم اختصاصی شخصیت خودش هست تا جایی که یادمه داستانش هم شخصیه :D

الان کلا تایم لاین سری به هم ریخته، یعنی علاوه بر این که کارهایی که قبل از فرست کلس اومده بود واسه خودشون یه تایم لاین داشتن این سری جدید و بعد از قسمت آخر که کلا همه چی در هم شده :D برای همین هم هست که سینگر داره هرچی که دلش میخواد میسازه:d به همون ترتیب انتشار ببینید به نظرم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

X-Men
X2

کلا X men ها دقیقا باید از روی سال ساخت دید یعنی اگر کسی بیاد اول بشینه X-Men: First Class بعد بیاد X-men رو ببینه اصلا مثل ترتیب سال لذت نمیبره .

در کل به عنوان کسی که چندین بار کل فیلمهای اکس من رو دیدم به همه پیشنهاد میکنم بر اساس سال انتشار ببینید بهترین حالتش همینه. قسمت های مربوط به Wolverine هم لا به لای نسخه های اصلی دقیقا بر اساس سال انتشار ببینید. از این حالت بهتر به نظرم وجود نداره روی افراد مختلفی این مسله رو تست کردم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
56623746332766671195.jpg

Star Trek Beyond Trailer#1 | 720
From director Justin Lin comes STAR TREK BEYOND starring Idris Elba, Chris Pine, Simon Pegg, Zach Quinto, Zoe Saldana, John Cho, Anton Yelchin and Karl Urban. In theaters July 22nd

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
یک تعریف ساده لوحانه ولی بسیار رایج برای کمدی وجود داره که باعث شده یک توجیه برای بودن The Martian در بین نامزدهای کمدی گلدن گلوب وجود داشته باشه. تعریف: کمدی به داستانی گفته می شود که پایان خوش داشته باشد. :d بر همین فرضه که سال هاست بعضی از آثار چخوف رو کمدی می نامند در صورتیکه که اصلا خنده دار نیست.

البته کمدی بیشتر به فرم نوشتن و لحن مربوطه. مثلا وقتی گفته میشه کمدی الهی دانته منظور این نیست که قراره موقع خوندن کتاب از خنده روده بر بشی. بلکه به دلیل فرم نوشتاری و ساختارهای جدید زبان توسکانی در مقابل ایتالیایی قدیم بهش کمدی گفته میشه.

حالا من فیلم رو ندیدم اما کتابش رو که خوندم لحن نوشتاری طنز و کاملا عامیانه هست. مثلا فصل اول کتاب با جمله من به گ...ا رفتم شروع و تموم میشه!:D یا اولین پیامی که برای زمین میفرسته اینه ( . Y . ) :D و کلا خیلی شوخی میکنه!

حالا دقیق نمیدونم چه فاکتورهایی باعث میشه یه فیلم بشه کمدی و مارشین به اندازه کافی کمدی هست یا نه اما کتابش که من خوندم کمدی طوره!:D

حالا که بحث این فیلم شد یه سوال ذهن منو خیلی درگیر کرده!:D

این یارو سیب زمینی هارو چجوری میخورد؟ با خودش تو مریخ پیما میبرد بعد خام و یخ زده میزد بر بدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر