Mortal Kombat | Xbox 360

احتمال اینکه این بازی با آخرین آبدیت داشبرد عرضه بشه بسیار زیاد هست !!!! با توجه به اینکه داشبرد جدید هم نابود کننده هک هست !با این حساب خدا کنه سریع بیاد و با آبدیت داشبرد قاطی نشه !!!!
یه توضیحی میدین ؟!:d
خبر جدیدی در دسترس هست ؟

یه توضیحی میدین ؟!:d
خبر جدیدی در دسترس هست ؟

اگر اپديت جديد بياد ديگه نميشه كنسول رو هك كرد به هيچ وجه؟

آخرین اخبار از داستان هک و آن هک 360 این هست که داشبرد جدید کلیه درایوهای دستگاهای فت و اسلیم رو فلش کرده و مانع از اجرای تمام بازیهای قدیم و جدید میشود هر چند که عنوان شده بازیهایی رو که پچ شده دارید کالاف 6.7 و غیره میتونید با اون اجرا کنید اما سایر بازیها دیگه قابل اجرا نخواهد بود !
خبر دیگه اینکه ماکرو نوعی دیسک جدید رو عرضه کرده که حدود 2 گیگ فضای بیشتر داره !هنوز اطلاعات تکمیلی در دسترس نیست که این دیسک همون دیسک هست و نوعی فشرده سازی هست که از 8.5 گیگ دیسک 9 رو تبدیل به 10 گیگ میکنه یا نه دیسک کلا دیسک دیگه ای هست! هنوز اطلاعات کامل در خصوص دیسک در دسترس نیست ولی خبر درخصوص داشبرد 100%درست هست !

اگه اين آپديت اخر بياد 100% كارمون در اومده بايد منتظر بشينيم تا بازي هاي پچ شده بياد
بله !دقیقا!
باید منتظر آبدیت جدید بود !اگر تا شنبه بازی لینک نشه یعنی اینکه مارو با این بازی برنامه داره!
ps3 دارها هم مشکل مشابه رو دارن!اونها هم باید منتظر هک آخرین فرمور باشند تا بتونن بازی رو اجرا کنن!

بله !دقیقا!
باید منتظر آبدیت جدید بود !اگر تا شنبه بازی لینک نشه یعنی اینکه مارو با این بازی برنامه داره!
ps3 دارها هم مشکل مشابه رو دارن!اونها هم باید منتظر هک آخرین فرمور باشند تا بتونن بازی رو اجرا کنن!
نه دوست عزیز بازی های روی ps3 روی هر فرموری که باشن با یه پچ خیلی ساده به راحتی روی فرمور هک شده اجرا میشن

میدونم دوست عزیز !اما فعلا مشخص نیست !شاید این بازی بر روی اون کنسول هم برنامه داشته باشه !
دیگه وقتی KZ3 و GT5 و کلی بازی دیگه با طرح های خاص خودشون اومدند و همه حتی روی کنسول هایی که با دانگل کار می کردند اجرا شدند به نظر خودت تا چه حد امکان داره که این حرفت درست باشه و یک بازی مولتی رو به هیچ شکلی نشه اجراش کرد؟! به نظر من که خیلی بعیده! البته من که روی PS3 منتظر پکش هستم:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or