Mortal Kombat | Xbox 360

بعید میدونم چون تو نسخه های قبلی که اینطوری نبود.
چرا تو این نسخه تمامی Fatalityها تو منوی کارکترها به نمایش در میاد و می تونید اجراش کنید. فقط یک سریشون قفل هستند و نمیشه از ابتدا زد که احتمالا یا تو بازی با جمع کردن Coin می خریدش و یا بعد از تموم کردن Story Mode اون شخصیت براتون باز میشه!

مرسي !!
خب از يه نظر خيلي خوبه.
-------------------------------
هر كاراكتر چند نوع فتاليتي داره؟
كلا فينيشينگ هاي متفاوتي هست يا نه؟ (غير از فتاليتي )

مرسي !!
خب از يه نظر خيلي خوبه.
-------------------------------
هر كاراكتر چند نوع فتاليتي داره؟
كلا فينيشينگ هاي متفاوتي هست يا نه؟ (غير از فتاليتي )
هر کاراکتر 3 تا داره . 2 تا فاتالیتی 1 دونه Stage Fatality .;;)

ببخشید خوب متوجه نشدم ولی واسه هر کاراکتر فرق می کنه و شگرد های متفاوتی دارن در Ingame .

• Like
Reactions: koorosh sh
دوستان بازی عرضه شده !؟
لایو داره ؟!

Animality و Brutality یا همون 40 ضرب خودمون و مرسی این حرفها رو هم داره ؟!
سونیا هنوز هم ... هست ؟! :d

نه هنوز عرضه نشده، ولی به زودی میشه :d
آره مولتی هم داره.

هنوز توی هیچ تریلر یا عکسی هیچی نشون ندادن از چیزی غیر از فیتالایتی ولی یکی از اچیومنت های بازی میگه که: " از هر ality یکی رو حداقل بزن " . یعنی احتمالا غیر از فیتالایتی یکی دیگه هم باید باشه قاعدتا :d
بله هستند ایشونم :d

چرا تو این نسخه تمامی Fatalityها تو منوی کارکترها به نمایش در میاد و می تونید اجراش کنید. فقط یک سریشون قفل هستند و نمیشه از ابتدا زد که احتمالا یا تو بازی با جمع کردن Coin می خریدش و یا بعد از تموم کردن Story Mode اون شخصیت براتون باز میشه!
برهان مشخص نشده بعد از پایان بازی با هر شخصیت داستان اون شخص بصورت عکس و نوشته نمایش داده میشه یا مثل نسخه 4م بصورت دمو ؟

برهان مشخص نشده بعد از پایان بازی با هر شخصیت داستان اون شخص بصورت عکس و نوشته نمایش داده میشه یا مثل نسخه 4م بصورت دمو ؟
نه این رو هم من ندیدم جایی توضیحی داده باشند:دی اما من یک ویدئو از Johnny Cage دیده بودم که بخش داستانیش رو نشون میداد و توش به صورت ویدئو یک قسمت هایی نشون داده میشد که با Raiden حرف میزد یا یک قسمت دیگه کت و شلوار تنش بود. برای همین احساس میکنم که به صورت ویدئویی هستش که اگه این طوری باشه به نظرم بهترین شکل ممکنه هست و به مراتب بهتر از اینه که 4 تا عکس نشون بدن و زیرش یکی حرف بزنه!

• Like
Reactions: War Has Change
البته من یک حدس دیگه هم میزنم، شاید مثل این تریلرهایی که در مورد داستان بعضی از کاراکترها اومده باشه، به صورت کمیک وار منظورمه :d
البته برهان شاید این جانی کیج شخصیت اصلی بهش Story Mode باشه :d و این ویدیو ها مربوط به اونجا باشه!
ولی اگر واقعا برای همه بخواد اینجوری بشه که عالیه!!! :d

من امیدوارم 3D بشه چون هیجانش واقعا چند برابر می شه !
اینجا تاپیک بخش 360 هست چطوری 3d بشه؟:دی البته برای نسخه PS3 احتمالا میشه چون وقتی خود بازی سه بعدی هست خوب به طبع باید endingهاش هم سه بعدی باشه دیگه! اگه نباشه یک عیب هست به نظرم

چندتا از شخصیت های بازی رو میشه باز کرد تو خود بازی؟؟ ( یعنی نخواد دانلود بکنی):d
همه رو میتونی بازی کنی به جز کریتوس روی PS3. البته اولین dlc بازی هم که به نظر میاد مجانی هست و توش می تونید Skarlett و Kenshi رو دانلود کنید. Kintaro هم توی بازی هست اما مثل اینکه تو بخش DLC هست.

همه رو میتونی بازی کنی به جز کریتوس روی PS3. البته اولین dlc بازی هم که به نظر میاد مجانی هست و توش می تونید Skarlett و Kenshi رو دانلود کنید. Kintaro هم توی بازی هست اما مثل اینکه تو بخش DLC هست.

عکسایی که دیدم فقط جای 2 تا کاراکتر به عنوان DLC داره اینا که شدن 3 تا ! چجوریاس ؟
بعدش این یارو Skarlett کدومه ؟

عکسایی که دیدم فقط جای 2 تا کاراکتر به عنوان DLC داره اینا که شدن 3 تا ! چجوریاس ؟
بعدش این یارو Skarlett کدومه ؟
نوید مثل اینکه قضیه این طوری هست که تو روی ایکون DLC میری و بعد از اونجا یک صفحه یا پنجره جدید برات باز میشه و شخصیت هایی که خریدی یا مجانی در اختیارت قرار دادند رو می تونی انتخاب کنی.
Skarlett هم قبلا تا حالا به عنوان شخصیت رسمی تو بازی نبود و در واقع یک زن در لباس قرمز بوده که در نسخه های اولیه به صورت باگ به وجود میومده وقتی Kitana یا Mileena رو انتخاب می کردی!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or