Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از عکس های منتشر شده از MK XL (از روی ویدئو ـه) :

مخصوص نریمان @NaRiiMaN :

حالا هی بیا بگو اد بون با سابی بابی مشکلی نداره :D گذشته از اینا با چه روستر مزخرفی پرونده ـشو بستن :| فقط امیدوارم برای این مشکل سراغ سیستم DOA نرن و برای نسخه ی کاملِ کاملِ کامل هم DLC بدن :D دیگه زیادی بخوان برن توی کار نسخه های کامپلیت اسم بازی هم منکراتـی میشه X XL :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,860
نام
نریمان
حالا هی بیا بگو اد بون با سابی بابی مشکلی نداره :D گذشته از اینا با چه روستر مزخرفی پرونده ـشو بستن :| فقط امیدوارم برای این مشکل سراغ سیستم DOA نرن و برای نسخه ی کاملِ کاملِ کامل هم DLC بدن :D دیگه زیادی بخوان برن توی کار نسخه های کامپلیت اسم بازی هم منکراتـی میشه X XL :D
اتفاقا همین الان می خواستم اینو برات بفرستم: :d

در این مورد کاملا حق با توئه و من دیگه حرفی ندارم. :d

تریلر منتشر شده رو از اینجا ببینید: (پر از اسکین جدیده :d)
https://www.youtube.com/watch?v=TagYisYp-aQ

این هم برای کسایی هست که Pre-Order کنن:

این WB مثل اینکه آدم بشو نیست اون از پورت AK اینم از MK :|

راستی 24 ژانویه قراره یه استریم برای Triborg Breakdown داشته باشیم:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
حالا شد باکس شات! :D
البته به نظرم همچنان MK9 که جفتشون روی باکس بودن خیلی جذاب تر بود:x :d

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,599
66ya0hj50gauk7578fsm.jpg

Mortal Kombat XL برای PS4 و X1 تایید شد ، این نسخه تمامی آپدیت ها ، کرکترها (به همراه Kombat Pack 2) و کاستوم ها رو دارا هست و برای اول مارچ امسال در نظر گرفته شده. این نسخه در اصل همان Komplete Edition خواهد بود.
نکته ی جالب قضیه اینجاست برنامه ای برای عرضه ی Kombat Pack 2 و MK XL برای PC درنظر گرفته نشده ! :|

درود
1- برای PC مودهای فراوان اومد و رین و کابال و... در دسترس هستند.
2- منتظر همین نسخه بودم که برای PS4 بخرم آرشیوش کنم.رفت تو لیست خرید...
3- روستر مال بازی کشتی کج هستشا تو مورتال کارکتر میگن. :d
4- DLC و چیز دیگه ای به این نسخه اضافه نمیشه و معمولا اد.بون با این نسخه ، میبنده تا نسخه بعد.
5- دوستت دارم با این خبر خوبت ، خیلی منتظرش بودم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
باکس شات بازی هم تو آمازون یافت شد:

@Kaine

;;):d

موادی چیزی پخش نکردن توی NRS ؟ :D

درود
1- برای PC مودهای فراوان اومد و رین و کابال و... در دسترس هستند.
2- منتظر همین نسخه بودم که برای PS4 بخرم آرشیوش کنم.رفت تو لیست خرید...
3- روستر مال بازی کشتی کج هستشا تو مورتال کارکتر میگن. :d
4- DLC و چیز دیگه ای به این نسخه اضافه نمیشه و معمولا اد.بون با این نسخه ، میبنده تا نسخه بعد.
5- دوستت دارم با این خبر خوبت ، خیلی منتظرش بودم.

ماد و اینا درست ولی واقعاً حماقت سازنده رو می رسونه که بیاد یه باگ خونه برای PC عرضه کنه و حتی به نشونه ی عذرخواهی هم حاضر نشه MK XL رو روی PC منتشر کنه ! :D حقشه تا می تونن پایریت کنن روی PC :D

پ.ن : کلاً توی بازیای فایتینگ ، اون منوی انتخاب کرکترو میگن روستر :D

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,860
نام
نریمان
دوستان یه سوال
این استیجی که از مورتال 9 تو تریلر بود رو میشه برای نسخه معمولی خریداری کرد؟ قیمتش چقدره ؟
احتمالا همزمان با عرضه ی اولین کرکتر از Kombat Pack 2 اونم بیاد. و به احتمال زیاد Free هست.

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام دوستان عزیز.
من نسخه ی ریجین دو این بازیو داشتم و اکانتم ریجین یک بود و علت اینکه ریجین دو تهیه کردم این بود که دوستان میگفتن ریجین یک سرورای بدی داره و با آمریکاهیا پینگمون بد میشه.
حالا من میخوام نسخه ی xl این بازیو بخرم(ریجین یک)
خواستم بپرسم آیا لول ها و هر چی داشتم توش میپره یا نه؟
و اینکه آیا همچنان سرورای ریجین یک بده :|؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
66ya0hj50gauk7578fsm.jpg

Mortal Kombat XL برای PS4 و X1 تایید شد ، این نسخه تمامی آپدیت ها ، کرکترها (به همراه Kombat Pack 2) و کاستوم ها رو دارا هست و برای اول مارچ امسال در نظر گرفته شده. این نسخه در اصل همان Komplete Edition خواهد بود.
نکته ی جالب قضیه اینجاست برنامه ای برای عرضه ی Kombat Pack 2 و MK XL برای PC درنظر گرفته نشده ! :|

سلام .دوستان من متوجه نشدم من الان نسخه xرو دارم حالا میتونم ابدیت کنم به XL؟یا باید دیسک XL رو بخریم؟این XLچی هست؟بازی جدیده؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام .دوستان من متوجه نشدم من الان نسخه xرو دارم حالا میتونم ابدیت کنم به XL؟یا باید دیسک XL رو بخریم؟این XLچی هست؟بازی جدیده؟

این در واقع Mortal Kombat X Komplete Edition ـه که با اسم Mortal Kombat XL عرضه میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر