Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان اين گورو رو فقط ميشه با dlc باز كرد؟ يا ميشه مثل شينوك خودش باز ميشه يا مثلا نميشه توي krypt بازش كرد اخه خيلي باحاله راستي دوستان به چه دكمه اي ميشهازاشياي داخل محيط مبارزه استفاده كرد فقط چشمك سفيد ميزنه

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان اين گورو رو فقط ميشه با dlc باز كرد؟ يا ميشه مثل شينوك خودش باز ميشه يا مثلا نميشه توي krypt بازش كرد اخه خيلي باحاله راستي دوستان به چه دكمه اي ميشهازاشياي داخل محيط مبارزه استفاده كرد فقط چشمك سفيد ميزنه

گورو فقط dlc هست و باید خریدش
برای استفاده از اشیا R1 رو بزنید

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
برادران شخصیت گورو رو من همراه بازیم خریدمش با یه اسکین از اسکورپین، این شخصیت همه جا قابل استفاده هست؟ مثلاً تو آنلاین ...

xIRANIAN_ARMYx

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
من همه فاتالیتی هارو میتونم بزنم فقط اولین فاتالیتی ارمک رو مخمه:d هر کاری میکنم نمیشه (همون که dpad پایین بالا )کسی میتونه راهنمایی کنه؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من همه فاتالیتی هارو میتونم بزنم فقط اولین فاتالیتی ارمک رو مخمه:d هر کاری میکنم نمیشه (همون که dpad پایین بالا )کسی میتونه راهنمایی کنه؟

من MKX رو بازی نکردم، ولی توی MK9 وقتی میخواستی موقع فیتالیتی ها "بالا" رو بزنی، دکمه Block رو نگه میداشتی و میزدی. برای باقی فیتالیتی هم لازم نیست دکمه Block رو نگه داری. امتحان کن شاید شد.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
من امروز بازی رو اپدیت کردم FATALITY های جدید اومده برای بعضی ها هم brutality جدید :x
وااای بهتر از این نمیشه :">
واقعا دوستان من psn ام سرعتش خيلي كمه ميتونم افلاين دانلود كنم انتقال بدم تو كنسول اپديت رو

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
نام
Amir iMani
واقعا دوستان من psn ام سرعتش خيلي كمه ميتونم افلاين دانلود كنم انتقال بدم تو كنسول اپديت رو

منظورت از افلاین دانلود کنم چیه؟
اگه منظورت اینه که از PSN افلاین باشی اره میشه دانلود کرد ولی سرعتت چندان فرقی نمیکنه
اگرم منظورت اینه که با PC دانلود کنی اونم فکر کنم با PSX بشه :d البته من تا حالا از این برنامه استفاده نکردم

- - -ویرایش - - -

اگه منظورت اینه که از PSN افلاین باشی اره میشه دانلود کرد ولی سرعتت چندان فرقی نمیکنه
اگرم منظورت اینه که با PC دانلود کنی اونم فکر کنم با PSX بشه :d البته من تا حالا از این برنامه استفاده نکردم

ولی من خودمم سرعتم خیلی کمه 64kb/s :| پلی 4 هم که میدونی سرعت full نمیگیره ولی اگه ps4 رو با کابل لن به مودم وصل کنی خییییییییییلی بهتره سرعتت میره بالا.
متاسفانه ps4 اینجوریه تو ps3 خیلی بهتر بود

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي

- - -ویرایش - - -

ولی من خودمم سرعتم خیلی کمه 64kb/s :| پلی 4 هم که میدونی سرعت full نمیگیره ولی اگه ps4 رو با کابل لن به مودم وصل کنی خییییییییییلی بهتره سرعتت میره بالا.
متاسفانه ps4 اینجوریه تو ps3 خیلی بهتر بود
ps4 و تلويزيون وسط هال هستن مودم تو اتاق من سيمي هست برسه:دي خيلي ممنون ديگه مجبوريم ديگه با همين سرعت ميزنيم چه قدره حج اپديت

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
درود دوستان
من تازه بازی رو گرفتم الان دو روزه که استوری مود قرمزه ! :D یعنی دیدم شخصیتها دونه دونه باز میشن فهمیدم بازی داره نصب میشه ولی هنوزم که هنوزه استوری مود غفله ! چه کنم ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر