Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام یه سوال دارم و اونم اینه که این کارکترها که هنگام بازی لول میگیرند تاثیری بر روی قدرت و سریع شدنش داره یا نه و اصولا برای چی هستش ؟؟؟؟

نه تاثیر نداره
بیشتر برای کاستوکمایز کردن کمبات کارت هست که سکه و امتیاز بیشتری بگیرید

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
سلام دوستان میخوام بازی رو بگیرم و آنلاین بازی کنم شنیدم میگن ریجن 1 به سرور وصل نمیشه حقیقته ؟
کدوم ریجن رو خریداری کنم که انلانین مشکلی نداشته باشه ؟

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
با سلام
دوستان من تا حالا سری مورتال کمبات رو بازی نکردم، خواستم بدونم افلاینش چطوره ؟ اینطور که توی عکس ها میبینم شبیه تکن ـه درسته ؟
بیشتر این بازی برای آنلاین تولید شده درسته ؟

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
با سلام
دوستان من تا حالا سری مورتال کمبات رو بازی نکردم، خواستم بدونم افلاینش چطوره ؟ اینطور که توی عکس ها میبینم شبیه تکن ـه درسته ؟
بیشتر این بازی برای آنلاین تولید شده درسته ؟

بالاترین خشونت توی سبک فایتینگ و داره و مثل سری تیکن شخصیت هاش فانتزی طراحی نشدن. یعنی از طراحی شخصیت گرفته تا اتمسفر و گیمپلی و داستانش پر از خشونته، سیستم مبارزاتش هم خیلی پیچیده نیست و برای اجرای یه فن خوب مثل تیکن لازم نیست تعداد زیادی دکمه رو پشت هم بزنی. آخر هر مبارزه هم هر کس که برنده شد یه فرصت به اسم fatality بهش داده میشه که با زدن چندین دکمه تو یه تایم محدود میتونید طرف مقابل رو به بدترین شکل بکشید . از بیرون کشیدن ستون فقرات بگیر تا قطع دست و پا و سر و... که هر کاراکتر fatality های مخصوص خودش رو داره. در کل اگه طاقت خشونت ندارید سمت این بازی نیاین چون از اول مبارزه تا آخرش فقط و فقط خشونت داره ولی اگه خشونت براتون مهم نیست پیشنهاد میکنم حتما تجربه ش کنید چون شخصیت ها و گیم پلی فوق العاده ای داره.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
بالاترین خشونت توی سبک فایتینگ و داره و مثل سری تیکن شخصیت هاش فانتزی طراحی نشدن. یعنی از طراحی شخصیت گرفته تا اتمسفر و گیمپلی و داستانش پر از خشونته، سیستم مبارزاتش هم خیلی پیچیده نیست و برای اجرای یه فن خوب مثل تیکن لازم نیست تعداد زیادی دکمه رو پشت هم بزنی. آخر هر مبارزه هم هر کس که برنده شد یه فرصت به اسم fatality بهش داده میشه که با زدن چندین دکمه تو یه تایم محدود میتونید طرف مقابل رو به بدترین شکل بکشید . از بیرون کشیدن ستون فقرات بگیر تا قطع دست و پا و سر و... که هر کاراکتر fatality های مخصوص خودش رو داره. در کل اگه طاقت خشونت ندارید سمت این بازی نیاین چون از اول مبارزه تا آخرش فقط و فقط خشونت داره ولی اگه خشونت براتون مهم نیست پیشنهاد میکنم حتما تجربه ش کنید چون شخصیت ها و گیم پلی فوق العاده ای داره.

بسیار بسیاربرا توضیحات ممنونم، خب اگه اینطور باشه حتما باید دو پلایره بازیش کرد ، (یا انلاین، یا بصورت افلاین و با چند نفر)
ارزش بازی این موقس که مشخص بشه
تنهایی فکر نکنم زیاد به ادم حال بده :d

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
بسیار بسیاربرا توضیحات ممنونم، خب اگه اینطور باشه حتما باید دو پلایره بازیش کرد ، (یا انلاین، یا بصورت افلاین و با چند نفر)
ارزش بازی این موقس که مشخص بشه
تنهایی فکر نکنم زیاد به ادم حال بده :d
خواهش میکنم. دقیقا همینطوره دونفره و چند نفره ش خیلی خیلی بهتره مخصوصا وقتی fatality رو اجرا میکنی قیافه ی طرف مقابل دیدنیه:d

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان من بازي رو ديروز گرفتمولي نميدونم چطور فيتاليتي بزنم من كلا اولين مورتا كمبتي كه بازي ميكنم اين هست اما وقتي تو بايي مثلا ميزنم جونش تموم ميشه ميزنه finish him اما هيچ دكمه ايً واسه زدن نمياره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان من بازي رو ديروز گرفتمولي نميدونم چطور فيتاليتي بزنم من كلا اولين مورتا كمبتي كه بازي ميكنم اين هست اما وقتي تو بايي مثلا ميزنم جونش تموم ميشه ميزنه finish him اما هيچ دكمه ايً واسه زدن نمياره

Option رو بزن بعد برو تو قسمت Move List ... از اونجا برو به بخش Finishing و فیتالیتی و بروتالیتی هارو ببین ! با زدن مثلث هم میتونی به نوعی مارکشون کنی و حین مبارزه زیر Health Bar نمایش داده میشن.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
Option رو بزن بعد برو تو قسمت Move List ... از اونجا برو به بخش Finishing و فیتالیتی و بروتالیتی هارو ببین ! با زدن مثلث هم میتونی به نوعی مارکشون کنی و حین مبارزه زیر Health Bar نمایش داده میشن.
ممنون من فكر كردم اخر نبرد ميگه چند تا دكمرو بزن بهد فيتاليتي ميزنه ممنون

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
دوستان من میخوام بازیو تو اکانت امریکا بگیرم و با پرامری رو اکانت اروپا و ریجن 2 بازی کنم الان موقع بازی این به سرور ریجن 1 وصل میشه یا ریجن 2 ؟ چون انگیزه اصلیم انلاین بازی کردنه

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان من میخوام بازیو تو اکانت امریکا بگیرم و با پرامری رو اکانت اروپا و ریجن 2 بازی کنم الان موقع بازی این به سرور ریجن 1 وصل میشه یا ریجن 2 ؟ چون انگیزه اصلیم انلاین بازی کردنه

بازی ریجن 1 محسوب میشه و به سرورهای ریجن 1 وصل میشه که سرعت جالبی برای ما که ایرانیم نداره

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
نکته جالبی که Mortal Kombat داره اینه که سازندگان این کاراکتر Quan Chi رو توی بازی از قدیم گذاشتن که هر کس کشته شد رو زنده کنن . مثلا همین Liu Kang توی نسخه قبلی تکه تکه شد ولی اینجا میبینیم چطور دوباره زنده شده . واقعا جای تقدیر داره از سازندگان که همچین شخصیتی رو توی بازی گذاشتن که هر کس نسخه قبل تکه تکه شد و به عبارتی نابود شد و کشته شد رو دوباره زنده کنند.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
نکته جالبی که Mortal Kombat داره اینه که سازندگان این کاراکتر Quan Chi رو توی بازی از قدیم گذاشتن که هر کس کشته شد رو زنده کنن . مثلا همین Liu Kang توی نسخه قبلی تکه تکه شد ولی اینجا میبینیم چطور دوباره زنده شده . واقعا جای تقدیر داره از سازندگان که همچین شخصیتی رو توی بازی گذاشتن که هر کس نسخه قبل تکه تکه شد و به عبارتی نابود شد و کشته شد رو دوباره زنده کنند.

به دستً كي تكه تكه شد؟؟؟
بنظر شما رين و كابال هم ميان بعنوان دي ال سي

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر