Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان سلام.
خواهشا سريع جواب بديد واقعا ممنون ميشم.
يكي هست كه ريجن الشو داره به نظرتون بگيرم؟؟
با توجه به ريجن لاك داشتن انلاينش، اصلا ميشه حتي با ريجن ٢ش انلاين زد با نت ايران؟ ( سروراي كامبت معمولا خوب نيستن )
به نظرتون همين ريجن ال رو بگيرم يا صبر كنم ريجن ٢ به اميد انلاين بازي كردن بگيرم؟

سروراش در کل خووب نیستن همونطور ک گفتم اولویتتو بزار روو افلاین باز خودت میدونی همچین فرق خفنی نداره رجین یک با دوش /

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
دوستاني كه رجيون يك هستن اينجا بگن ، يه گروپ ساختم واسه رجين يكي ها و تعدادمون هم حدود ١٠ نفره هرشبم بازي ميكنيم
ايديتون رو بگين كه اددتون كنم و بيارم توي گروپ

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستاني كه رجيون يك هستن اينجا بگن ، يه گروپ ساختم واسه رجين يكي ها و تعدادمون هم حدود ١٠ نفره هرشبم بازي ميكنيم
ايديتون رو بگين كه اددتون كنم و بيارم توي گروپ
ادد کن اینترنت یاری کنه هستم
Ghost_of_scorpi

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
آقا این کونگ لائو و لو کنگ پیر دقیقا رو چه حساب تو بازین؟

بعد پایان بازی فهمیدم چقدر کم کاری کردن اینا.کلی شخصیت رو نزاشتن تو بازی که بعدا پولی به خورد ملت بدن.شایدم تموم نشده کارشون.یاد GT و ماشینای پرمیومش افتادم.

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
آقا این کونگ لائو و لو کنگ پیر دقیقا رو چه حساب تو بازین؟

بعد پایان بازی فهمیدم چقدر کم کاری کردن اینا.کلی شخصیت رو نزاشتن تو بازی که بعدا پولی به خورد ملت بدن.شایدم تموم نشده کارشون.یاد GT و ماشینای پرمیومش افتادم.

احتمالا بقیه کارکترهای قدیمی رو هم dlc کنن
البته منطقی هم هست.اپر این کارکترهای جدید رو dlc میکردن کسی نمیگرفت
ولی واسه پول هم که شده قدیمیا رو dlc میکنن.چون میدونن همه میگیرنشون

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
به نظر من بیشتر به خاطر کم کاری بوده.بازی رو ناقص دادن بیرون.تو خود استوری اینها کلاس نداشتن و همون شخصیت بازی قبل بودن.

در مورد اون دو نفرم واقعا سوال برام پیش اومده!حالا اسپویل داستانه:
جالبه ساب زیرو و اسکورپیون که آدم شدن کرکترشون همون قبلیاست (و اسکین آدمشونم هست) ولی لو کنگ و کونگ لائو که مردن و پیر نشدن تو شخصیتهای پیر شده هستن!رو چه حساب آخه؟:D

یک سوالم در مورد آخر داستان:

اون ریدنی که نشون داد چی بود قضیه اش؟مثلا چند سال بعد بود و اون لوحه رو ریدن تاثیر منفی گذاشته بود؟یا قضیه ای دیگه ای داشت و کس دیگه ای بود؟چون داستانهای قدیمی رو نمیدونم زیاد.
=========
راستی این جیسونم خیلی مسخره ست!دیگه جلوی این آنلاین بازی نمیکنم.یک بار بزنه تا ابد میتونه به زدنش ادامه بده.تق تق تق تق....همینجوری رو هوا میزنت.یک پا jacqui هست برای خودش.البته اون جکی که کلا باگه.این یکم بهتره.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
هر کاری میکنم آپدیت نمیشه !!!
با PSX که نصب نمیکنه آپدیت رو !
با خود دستگاه هم که تا 3.900 گیگ میره و دوباره از 3.800 شروع میکنه !! وقتی هم که دانلودش رو delete میکنم و دوباره check for Update میزنم همیشه آپدیت رو از 950 مگ شروع میکنه ، انگار همیشه این 950 مگ اولش رو ذخیره داره !
پاکش کردم دانلود رو ، خاموش هم کردم ، اما دفعه بعد بازم همون طوره !

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام
اوایل که بازی رو گرفته بودم با گرفتن r2 وزدن مربع فیتالیتی میکرد الان اصلا نمیکنه
ایا برایه فیتالیتی کردن روشه خاصی داره؟
چیزی رو باید فعال یا غیره فعال کنم؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان brutality ها رو چه جوری و کی بزنم دقیقا باید آخرین ضربه باشه؟

مثلن بروتالیتی کیو میخوای بزنی ؟ بگو تا بت بگم چون هرکدومشون فرق داره ولی معمولا باید موقعی بزنی که چیزی از جوون حریفت باقی نمونده و داره چشمک میزنه

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
مثلن بروتالیتی کیو میخوای بزنی ؟ بگو تا بت بگم چون هرکدومشون فرق داره ولی معمولا باید موقعی بزنی که چیزی از جوون حریفت باقی نمونده و داره چشمک میزنه

آهان متوجه شدم کلا با همشون دوست دارم بروتال بزنم به نظرم با حال تر از فیتالیتی هستش مرسی از راهنماییت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر