Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بعد از دو سه هفته بازي كردن خونه دوستم بايد بگم از بازي زده شديم همگي! و ديجيتالي هم خريده و مال بد از قديم ميگن بيخ ريش صاحبش!
اصلا خوب نبود نميدونم چرا! فنيش خيلي عاليه ولي نميدونم چرا به دل ننشست بازيش..

s@m@n

کاربر سایت
Feb 27, 2009
34
نام
saman
سلام دوستان
يكى هست كمك كنه من بازيو رجيون ال دارم يكي از دوستام رجيون ٢ داشت و وقتى براش اينوايت ميفرستادم براش پيغام ميرفت كه بايد بازيرو از استور بخره من بهش گفتم شايد بخاطر قفل سرور (regio lock) باشه بنابراين بازيشو برد با يه رجيون ال عوض كرد ديشب با ذوق رفتم اينوايت فرستادم واسش با اينكه جفتمون ال هستيم بازم همون اش و همون كاسه است لطفاً كمك كنيد اين بازى نميدونم چشه واقعاً:(

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
سلام دوستان
يكى هست كمك كنه من بازيو رجيون ال دارم يكي از دوستام رجيون ٢ داشت و وقتى براش اينوايت ميفرستادم براش پيغام ميرفت كه بايد بازيرو از استور بخره من بهش گفتم شايد بخاطر قفل سرور (regio lock) باشه بنابراين بازيشو برد با يه رجيون ال عوض كرد ديشب با ذوق رفتم اينوايت فرستادم واسش با اينكه جفتمون ال هستيم بازم همون اش و همون كاسه است لطفاً كمك كنيد اين بازى نميدونم چشه واقعاً:(

منم همین مشکل رو چند روز پیش با یک نفر داشتم !!! اما با یکی دیگه مشکلی نداشت و راحت Join اومد !! کلا بخش آنلاینش خیلی بده فکر کنم همش زیر سر این WB ID لعنتیه !!! اصلا لاگین نمیشه توی موبایل مشکلی نداره اما توی PS4 اینطوریه حتی با V--N هم تست کردم با link failed داد !!!!

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
سلام دوستان
بازیتون که ریجن 1 هست.اکانتتون رو هم باید آمریکا انتخاب کنید.منظورم جفتتون هست.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,720
نام
Ebrahim
سلام بر همگی

من بازی رو گرفتم ریجن all هست چند تا سوال داشتم

این آپدیت 4 گیگ چیه می خواهد نصب کنه

این faction(درست نوشتم:d) چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام بر همگی

من بازی رو گرفتم ریجن all هست چند تا سوال داشتم

این آپدیت 4 گیگ چیه می خواهد نصب کنه

این faction(درست نوشتم:d) چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون آپدیتو حتما بگیرید.باگ ها رو رفع میکنه + سرعت اتصال به سرور واسه آنلاین بهتر میشه ( هرچند هنو ز هم مشکلاتی داره )

اون هم بازیکن ها رو گروه بندی میکنه آخر هر هفته هم یه رقابت امتیازی بین گروه ها میذاره

هرکدوم از فکشن های یه نوع faction kill دارند که میشه به عنوان فیتالیتی آخر بازی استفاده کرد + چندتا آیتم و بک گراند و بردر برای کاستومایز کردن kombat kard

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
از ظهر تا الان نميتونم به Online وصل شم :|

Failed To Read Player Stats :|

اخه چرا بايد اينطوري باشه چرا واقعا

احتمالا مشکل از سرویس نت شما باشه چون من وصل بودم و هستم
البته سرورا هم داغونن ولی تو این مورد مشکلی نداشت امروز

Dark0047

کاربر سایت
May 12, 2013
46
سلام دوستان من مورتال کامبت ریجن ال دارم اما همش وسط بازی انلاین ارور میده که this game is no longer available ایا با ریجن 2 هم همین مشکلو خواهم داشت اگه بگیرم ؟ لطفا جواب بدید ممنون .

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام دوستان من مورتال کامبت ریجن ال دارم اما همش وسط بازی انلاین ارور میده که this game is no longer available ایا با ریجن 2 هم همین مشکلو خواهم داشت اگه بگیرم ؟ لطفا جواب بدید ممنون .

بخاطر پینگ هست که لین ارور رو دارید
من هم ریجن 2 و هم ریجن 1 دارم فعلا ریجن 2 این مشکلات رو نداشت

- - -ویرایش - - -

دوستان این آپدیت ۳.۵ گیگیه آنلاین بازی رو درست میکنه یا نه؟

اره بهتر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر