Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام
من نسخه ی پریموم ایدیشن (89$) رو گرفتم اما 4 تا شخصیت مثل پریدتور و .... و 3 تا شخصیت سامورایی ها توش نیستن ؟؟؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
من نسخه ی پریموم ایدیشن (89$) رو گرفتم اما 4 تا شخصیت مثل پریدتور و .... و 3 تا شخصیت سامورایی ها توش نیستن ؟؟؟
اقا نمیدونم پرمیوم شامل چیاست ولی احتمالا شامل همین کمبت پکه.
بازی رو اپدیت کردی؟ هنوز که کاراکتر ها در دست ساختن مثل اینکه جیسون اومده فقط (اینم مطمعن نیستم)...

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
سلام
اگر از توپخونه گرفتی که گولت زدن.جلد بازی رو عوض کردن گرونتر بهت فروختن.بهت پیشنهاد میکنم در اسرع وقت بری سراغ فروشنده یه دست کتک بزنیش اگرم از جای دیگه خریدی احتمالا به جای شخصیت باید توش مجسمه و پوستر میزاشتن که بازم فروشنده برداشته و تو گول خوردی

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
اقا نمیدونم پرمیوم شامل چیاست ولی احتمالا شامل همین کمبت پکه.
بازی رو اپدیت کردی؟ هنوز که کاراکتر ها در دست ساختن مثل اینکه جیسون اومده فقط (اینم مطمعن نیستم)...

ولا نمیدونم یعنی اینا رو داره موقعی که اومدن باید بگیرمشون؟

اگر از توپخونه گرفتی که گولت زدن.جلد بازی رو عوض کردن گرونتر بهت فروختن.بهت پیشنهاد میکنم در اسرع وقت بری سراغ فروشنده یه دست کتک بزنیش اگرم از جای دیگه خریدی احتمالا به جای شخصیت باید توش مجسمه و پوستر میزاشتن که بازم فروشنده برداشته و تو گول خوردی

نه من اینا رو دیحیتالی گرفتم برام سامورایی پک رو تونستم دانلود کنم حجمش هم 1 مگ بود اما نیومد تو بازی الان این 4 تا شخصیت باید کم کم بگیرمشون؟

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
سلام
نسخه پریمیوم شامل یه یری اسکینه(یکیش همون سامورایی پکه) و چهارتا کارکتر قابل بازی که طی چند ماه میاد اگه اشتباه نکنم به این ترتیبه
04/26 – MASKDMURDER Pack (jason)
05/10 – Klassic Pack #(tremor)
05/24 – HUNTERPREY Pack(predator)
06/07 – Klassic Pack #2(tanya)

اقا چرا اطلاعات اشتباه میدی
اون نسخه ایی که مجسمه داره (کالکتورز ادیشن) هست نه (پریمیوم) !

Last edited by a moderator:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
یکی از بازیهایی بود که روی PS4 بسی چسبید بهم.مخصوصا با DS4 که با دیجیتالها راحت میشه فن زد ولی بازی از فن و جادوی نسخه 9 دور شده و به ضربات سریع و کمبو زدن نزدیک شده و به بازیهای مورتال سه گانه سگا نزدیک شده.که دلچسب هم هست یعنی بین جادو و کمبو ضربه ای کاملا تعادل هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر