Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
کنسول من ریجن یک هست
اگر بازی رو از ریجن دیگه ای بگیرم ٰ چه امکاناتی رو از دست میدم؟
آیا امکان بازی آنلاین با دیگران رو دارم؟

کنسول شما اصلا دوست داره ریجن 2 باشه یا اصلا 3 مهم نیست که نیست.....
تنها اکانتی که میسازین تو psn باید با ریجن بازی یکی باشه تا بتونید dlc بازی هارو دانلود کنید حتی برا آپدیت هم شما معجونی از اکانته uk و بازیه ریجن 1 داشته باشین باز آپدیت رو میتونید انجام بدین.
اما راجبه این بازی که میگن ریجن لاک داره یعنی بازی ریجن 2 بگیری با آدمهایی که بازی ریجن 2 دارن میتونی بازی کنی و بس.....
البته من اکانتم uk هست و بازی رو ریجن 2 تهیه کردم 5 6 روزی بازی کردم واقعا بازیه خوبی بود اما نتم خوب جواب نمیداد به این بازی و نمیشد آنلاین بزنم فروختم رفتم....
کلا برا آنلاین بازی کردن مهم نیست ریجن بازیت چی باشه برا گرفتن dlc ها فقط باید هماهنگ باشه ....ریجن کنسول هم که به قولی فقط وقته خرید و کلاه گذاشتن سر خلق اله مهم میشه

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام
اقا یک بار پرسیده بودم کسی ریجن یک گرفته ؟؟؟؟انلاین زده مشکل داره یا نه ؟؟؟؟
کسی جواب نداده هنوز - لطفا جواب بدین

من ریجن 1 گرفتم نمیشد آنلاین زد.ولی با ریجن 2 این مشکل رو نداشتم.دیلی کمتر شده ولی همونظور که دوستان گفتن حریف پیدا نمیشه.

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام دوستان، یک سوالی داشتم.
زمانی که من میرم آنلاین بازی کنم رو گزینه ی reading stats data به مدت پنج دقیقه یا بعضی موقع ها که دیگه اصلا نمیاد:|
برا شما هم اینطور میشه؟؟؟؟؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,613
نام
Alireza
من تنها کسیم که دو سه تا کومبوی 20-25 درصدی رو به یه کمبوی +40 درصدی برای یه کارکتر ترجیح میدم؟
چون معمولا کومبو های کوچیک راحتن و 40-+50 درصدیا اگه یه اشتب کنی کلش به فنا میره!

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
من تنها کسیم که دو سه تا کومبوی 20-25 درصدی رو به یه کمبوی +40 درصدی برای یه کارکتر ترجیح میدم؟
چون معمولا کومبو های کوچیک راحتن و 40-+50 درصدیا اگه یه اشتب کنی کلش به فنا میره!

بستگی به حریف داره به نظر من !
اگر حریف خیلی قدر نباشه مخصوصا تو تکنیک های Block و فرصت Kombo زدن بده موارد کوتاه تر بهتره چند بار میشه زد. ولی اگر کسی باشه که به سختی بشه بهش Kombo زد باید از موقعیت حداکثر استفاده را کرد. :d

- - -ویرایش - - -

من ریجن 1 گرفتم نمیشد آنلاین زد.ولی با ریجن 2 این مشکل رو نداشتم.دیلی کمتر شده ولی همونظور که دوستان گفتن حریف پیدا نمیشه.

DNS ها را هم شما یک تغییری بدید

NS1 : 192.168.1.1 ( دقت کنید IP مودم همین باشه )
NS2 : 8.8.8.8

من با NAT Type 2 و اینترنت شاتل تقریبا بعد از 2-3 دقیقه پیدا میکنه حریف رو.
این جور که من فهمیدم میاد ارتباط شما را با حریف تست میکنه از نظر پینگ و NAT و ... اگر همخوان نباشه به صورتی که خیلی بازی دچار اشکال بشه به نظرش اصلا حریف رو معرفی نمی کنه. واسه همین اکثر افرادی که پیدا میکنه تقریبا بدون مشکل بازی انجام میشه حالا با یک Delay بسیار کم قابل قبول.
وقتی حریف پیدا نمیشه یعنی ارتباط با کاربران دیگه به نظر بازی دچار اختلال هست :-b

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
دوستان من تو قسمت room که میرم خیلی راحت وارد روم ها میشم نتمم مشکل نداره
بعد که با یکی میخوام بازی کنم سریع میپره بیرون!بعید میدونم مشکل از پینگ یا سرعت اینترنت باشه چون چنبار امتحان کردم سریع بلافاصله میندازه بیرون
بنظرم بخاطر ریجین لاک باشه نه؟؟؟یعنی با اونایی که میخوام بازی کنم حنما ریجینشون فرق میکنه که اینجوری میپره بیرون نه؟؟؟

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
دوستان من تو قسمت room که میرم خیلی راحت وارد روم ها میشم نتمم مشکل نداره
بعد که با یکی میخوام بازی کنم سریع میپره بیرون!بعید میدونم مشکل از پینگ یا سرعت اینترنت باشه چون چنبار امتحان کردم سریع بلافاصله میندازه بیرون
بنظرم بخاطر ریجین لاک باشه نه؟؟؟یعنی با اونایی که میخوام بازی کنم حنما ریجینشون فرق میکنه که اینجوری میپره بیرون نه؟؟؟
اگه بری تو روم دیگه بر اساس پینگت با یه بازیکن بازی نمیکنی,برای همین از بازی میره بیرون,ولی اگه سرچ کنی بر اساس پینگی که داری و بهترین ارتباطت بازیکن پیدا میکنه

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
دوستان عزیز اگر کسی خواست این بازیو رو گوشیه اندرویدیه خودش نصب کنه این سایت بازیو گذاشته واسه دانلود:):x:d;;)

دانلود بازی مورتال کمبت Mortal Kombat X اندروید

- - -ویرایش - - -

اگه بری تو روم دیگه بر اساس پینگت با یه بازیکن بازی نمیکنی,برای همین از بازی میره بیرون,ولی اگه سرچ کنی بر اساس پینگی که داری و بهترین ارتباطت بازیکن پیدا میکنه
چشمت روز خوب ببینه به حق پنج تن:d
منم امروز هر چی سرچ زدم زیر یه دقیقه پیدا میکرد با کمترن لگ و خیلی راحت بازی کردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر