Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
این Jason خیلی زور داره خدایی :| آخه خود MK انقدر کاراکتر خوب داره، بعد این...:| کافیه نووب و اسموک حتی جزو DLCها هم نباشن تا استودیو رو ، رو سر اد بون خراب کرد :|
تو MK9، قرار بوده که آخرین Fujin، DLC باشه که لحظه ی آخر اد بون تصمیمش عوض شده و Freddy رو گذاشته. =((

من اصلا دلیل وجود همچین DLC رو برای MK درک نمیکنم :| مثلا jason رو گذاشتن که چی ؟
$$$
شخصیت های مهمان فروش خیلی بهتری نسبت به شخصیت های خود بازی داره.
به خاطر همین تو این نسخه قراره از 4 تا DLC بازی، 2 تاش شخصیت مهمان باشن. :(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
تو MK9، قرار بوده که آخرین Fujin، DLC باشه که لحظه ی آخر اد بون تصمیمش عوض شده و Freddy رو گذاشته. =((

$$$
شخصیت های مهمان فروش خیلی بهتری نسبت به شخصیت های خود بازی داره.
به خاطر همین تو این نسخه قراره از 4 تا DLC بازی، 2 تاش شخصیت مهمان باشن. :(

خااااااک! برای بخش اول! :|
----
خاااااااااااااااااااااک! برای بخش دوم! دوتاش قراره مهمان باشه؟ :|پس مطمن شدم اصلا به سیزن پس فکر هم نکنم!

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان یکی تریلر جدیدرو برا دانلود بزاره ماشالا همه جا هیلتره سایتا دیگم نیوردن تورو خدا بزارید داشتم میدیدم نضفه قظع شد:|

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
من اخر نفهمیدم چیشد یه جا نشون میدن کنشی پیر شده پسرش(یا شاگردش) تاکدا هست دوباره تریلر میدن کنشی همون جوون شده که خودم بیشتر دوست دارم جوون باشه
ادبون دیوانه:|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من اخر نفهمیدم چیشد یه جا نشون میدن کنشی پیر شده پسرش(یا شاگردش) تاکدا هست دوباره تریلر میدن کنشی همون جوون شده که خودم بیشتر دوست دارم جوون باشه
ادبون دیوانه:|
بازی یه بازه ی 25ساله رو پوشش میده، مثل شماره ی قبل که کل بازی تو 1سال اتفاق نمیفتاد:-"
حتما برای اینه که پیر و جوون داره:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب کلکسیون مزخرفات MKX رو براتون تکمیل می کنم :D خبر رسیده که :

No Cross-Region Netplay For MKX on PSN

منبع
همونطور که مستحضرید بازی ریجن لاک داره و نمی تونید با سایر ریجن ها بازی کنید :D خسته نباشن واقعن :D
از همین تریبون تسلیت بنده رو پذیرا باشید :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
خب کلکسیون مزخرفات MKX رو براتون تکمیل می کنم :D خبر رسیده که :

No Cross-Region Netplay For MKX on PSN

منبع
همونطور که مستحضرید بازی ریجن لاک داره و نمی تونید با سایر ریجن ها بازی کنید :D خسته نباشن واقعن :D
از همین تریبون تسلیت بنده رو پذیرا باشید :D
کلا یک در میون باید خبر خوب و بد بدن! :| (گرچه به نظرم فعلا دوتا اخیر،بدن:-" :d )
البته این خبره زیاد مهم نیست! چون قراره اوضاع بخش مولتیش مثل MK9 باشه...که اونجوری کلا باید نت کنسول رو قطع کرد،و رفت توی بازی! در غیر این صورت با فریز کردن کنسول مواجهه میشیم:bighug: (خدایی هرچی فکر میکنم چه گندی توی MK9 زده بودن که بازی اینجوری فیریز میکرد رو نمیدونم :| )

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
کنشی و شایناک تایید شدن :*
دوستان سابزیرو یه جا ریش داره با زخم روی چشمش یجا ریش نداره زخمم نداره:|
داستان بازی چیه؟کوان چی اسکورپینئ سابزیرورو و.... گرفته ادارشون میکنه و به زمین حمله میکنه؟
و خانواده کیج و کنشی و ریدن و ..... میان کمک زمین اره؟ فک کنم البته
ولی تریلر قبلی بچه ی کیچ جکس و کنشی بودن که عملیات انجام میدادن که نشونه اینه که بازی تو دو زمان انجام میشه
نیگاه کنید چقدر باهوشم:)
ولی سابزیرو ریش داشت کی بود نفهمیدم اخر:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر